Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
15. okt 2010

@matesl no som pozerala tu stolicku, ale mne sa daju len tie popruhy na ramena vyberat, lebo sa daju posuvat, kedze je od 0. Ja by som ich asi vydrhla detskym mydlom a potom teda vysusila, aj ked si myslim, ze to netreba, aj ked dlho schnu,lebo ich nicim neprykrijes, takze by nemali stuchnut, daj ususit na balkon po pripade 🙂

svetlankat
15. okt 2010

@judit00 no ja musim priznat, ze mi mame 8 zubkov a velmi kuseme. Ale to je aj preto, ze sa prisavame po svojom, v tom vidim problem, nie v tych zubkoch.

svetlankat
15. okt 2010

@matesl Juj moja, treba oddychovat, ale keby bolo kedy? Verim, ze sa coskoro vyliecite a bude lepsie. Ja tiez posledne dni nejako kolabujem, ale to preto ze nejem a problem je pitie, cely den si na vodu ani nespomeniem a vecer to uz organizmus nezvalada. Drzim palce nech to co najskor prejde a mozes sa aspon trosku vyspat.

svetlankat
15. okt 2010

@laxity krasne su tie leginky, u nas je ten problem, ze Miska si vzdy stiahne ponozky, tak my take nemozeme. Akoto baby vy riesite s ponozkami? Nestahuju deturence?

svetlankat
15. okt 2010

@maculik vsetko naj terezke

a aj vsetkym vymesanickom

zucana
15. okt 2010

@svetlankat terezku ma blumka 😝
baby ako obliekate babatka nech viem co zobrat....

svetlankat
15. okt 2010

Juj baby no tak my sme tu uz asi najmensi s tymi nasimi mierami. Tiez mi dr vravela, ze je to ok. Ved nema byt po kom vysoka, aj ja aj mm sme nizky. ☹ ☹ ☹

svetlankat
15. okt 2010

@zucana jezis jasne preklep, dikes

svetlankat
15. okt 2010

@blumka vsetko naj TETE a aj vsetkym vymesacnickom.

Tak dufam ze uz je to ok

zucana
15. okt 2010

moje dieta spi od 12tej este stal eb 😕

matesl
15. okt 2010

@dorotka2 no ja mam nejaku po kamoske asi starsiu ale ja potrebujem tie spodne remence, ten okolo pasa ide ale ten co je medzi nozkami nejde je tam na pevno :(
a balkon nemam zeby som to tam dala presusit 😅
je to hrozny tuch...

matesl
15. okt 2010

@maminnka no to su skor tie spodne..ja vrchcne nedavam, pultik mal vysoko tak je pri stole a v spodnych pruhoch 😅

dorotka2
15. okt 2010

@matesl hmm, tak dones ku mne,ja nemam vytah, ale balkon hej. 😀 inak to aka haluz, mne sa daju tie vrchne, ten spodny, len tie okolo pasa nie, takze uplne naopak. 😀 A oddychuj moja, si dolezita pre malinkeho, tak sa treba setrit, aj ked sa to lahko hovori, len tazko realizuje, vsetci ti to radime a pritom same nerobime. 🙂

avaka
15. okt 2010

@zucana ,ma by to tiez zaujimalo s cistenim...my mame len kusocek zubku vonku,mam doma take 3 kefky,jedna na dasna,druha,ked sa prerezu(to je take gumenne) a tretia uz normal...,ale mala si to nechce nechat odo mna a sama si to nespravi,len to ohlodava... 😒

@matesl ,tak predsa bolo to grckanie zo soplikov... 😒 ,nech je Risko rychlo o.k,nech si trosku oddychnes.. 😔 Ja som tak nevladala,ked som cele dni s malou byvala vonku,aby spala,potom sa doma ani nezahrala,bordel,neuvarene..ja unavena z toho chodenia,nevyspatia...ale teraz sa nemozem stazovat,sice v noci sa budi stale,ale cez den krasne spi a doma a ked uz plazi,aj sa zahra trosku,tak som stastna...dufam,ze aj Vam sa to pomeni.. 😉

olifcek
15. okt 2010

@zucana @avaka ano, treba uz cistit...my cistime aj len dasienka kazdy vecer x;o)

olifcek
15. okt 2010

@avaka staci, ked to bude hryzkat x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
15. okt 2010

my sme boli od 10tej do 16tej prec...boli sme vonku s jednou kamoskou a paq sli k dalsej x;o) super bolo 😉
s tou prvou sme si dali v obchodaku kolacik, kavicku/bezkofeinovu/, olivka papala doma urobene ovocie, malicky kamaratky papal mm, Oliv ked videla, musela i ona, hehe, paq sme sa presli, super pokecali, paq s tou druhou sme boli u nej, jej chlapcek moc nemal naladu, nie je zvyknuty na ine male babatka, ale oliv sa super pohrala, musim jej kuknut par veciciek z fisher price a gulicky na kotulanie, moxooc ju to bavilo...

@zucana ja davam teplejsie nohavice, tensie podkolienky, teple podkolienky,body s dlhym rukavom, tenucku bundicku s kapucnou, bundu, ci vetrovku, tensie topanocky a ciapocku x;O)

olifcek
15. okt 2010

@katka888 vitaj 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
15. okt 2010

@rivatha jaaaj, hej, lopticky, nir gulicky 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
15. okt 2010

@zucana
ja davam bodynko s dlhym rukavom, svetrik a bundicku. Na nozicky podkolienky a futrovane nohavice, capacky. Samozrejme ciapku. Zakryjem spanielskou dekou.

laxity
15. okt 2010

@matesl 😔 drž sa a veľa síl 😔

@maculik @garonka podľa mňa môžu aj chlapci čo na tom? veď to sú pančuchové legíny 😀

@svetlankat aj moja si zvykne stiahnuť 🙂

laxity
15. okt 2010

@rivatha a ty prečo dávaš malého už na nočník? to už sa má? 😕 bo ja som iné počula...takže neponáhľam sa 😕 😕 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
15. okt 2010

@rivatha Jedna múdrosť: Radšej šťastné dieťa v plienkach ako nešťastné na nočníku 😕 Dieťa je vraj psychicky pripravené sedieť na nočníku okolo 15 mesiaca...ale samozrejme je to na každej matke, ako so svojím dieťaťom narába a čo všetko od neho očakáva...v lete bude Naty behať holatá a hneď sa naučí 🙂

maminnka
15. okt 2010

@laxity niektore mamicky davaju, riadia sa podla svojich mam.., ak uz deti vedia same sediet, preco nie.
Ja nedavam, akosi viac verim tomu, ze deti pokial nevedia ovladat svoje zvierace a tiez sa nejakym sposobom pytat, tak to nema zmysel. Ale zase su deti, co to zvladaju skoro. Je to na kazdej mamnie, ako sa rozhodne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre