Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
15. okt 2010

hlavne to netreba brat ako tragediu alebo zlyhanie dietata, ci rodicov, ak dieta nema zaujem, ci nereaguje na nocnik. Su deti, co v 1,5 roku su bez plienok a su zasa deti, ktore v 3 rokoch este plienky maju. Oboje je v poriadku, myslim.

laxity
15. okt 2010

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=20451

ešte aj tu je k tomu niečo 😕

@maminnka veď ja súhlasím, je to na každej mamine ako sa rozhodne, tak ako niektoré maminy ako aj ja som dávala sedieť skôr ako si sama sadla...napr. @blumka je v tomto zásadová a sedieť nedávala 😉

maminnka
15. okt 2010

@laxity vede aj aj s tebou suhlasim, vidime to rovnako 🙂 tiez nedavam. Nocnik zacnem skusat v lete, presne ako Ty 🙂

maculik
15. okt 2010

Ahojte 🙂
ja sa venujem malym, mm zase dojde az okolo 6 (ak vobec), dali im do pol6 poradu, a to som si myslela, ze je piatok, tak dojde skor 🙄 A v nedelu vecer ze zase bude musiet ist do roboty. Uz to vidim, ze cely bud.tyzden bude byvat tak dlho a min.2x ze pojde zase tak do noci, ako vcera (prisiel o pol3 rano), lebo potom v sobotu uz odlietaju do Singapuru a Ciny na 15dni... Len som akosi dufala, ze to bude trosku ine tentoraz, lebo ma ineho sefa, ale figu, je to tak isto...

ja som tiez uz dnes dala vyteplene nohavice na traky a jesennu vetrovku, ale dala som aj pancusky, kedze ma trochu chytene aj hrdlo, aj usko.

kocky, ked chcete nieco zavesit na youtube, tak musite byt prihlasene? Lebo mne sa tam velmi nechce prihlasovat, ale chcela by som tam skusit dat nejake video, aby si to mohli pozriet bracho a tato, kedze oni sem nepridu a az do Vianoc malych neuvidia.

maculik
15. okt 2010

a co sa tyka nocnika, tak ja budem skusat zase az v lete, aj ked uvidime, ci sa podari. Adelku som skusala cca od 1,5r, ale velmi sa nedarilo, nenutila som ju, proste ked sa vypytala, bolo dobre, ked nie, nic sa nedialo. A potom zrazu cez leto u mojej mamy sa naucila za par dni.

Aj my vsetci 3 surodenci sme vraj boli uz kratko po roku bez plienok, ja si to pamatam len u bracha, ako este ked bol len maly krpec, ktory ledva sedel, si tronil na cervenom autickovom nocniku na stole 😀 Mame taku aj fotku 🙂

maminnka
15. okt 2010

@maculik a ja tu stresujem, ze budem sama s detmi tyzden a ty budes 15 dni 😕 😕 no, musim sa to snazit brat ako trening, ked pojde na 3 mesiace na Filipiny.

inak, ja som grogy, mam chripku pravdepodobne :(

maculik
15. okt 2010

@maminnka nooo, ale mne pride na cely ten cas najprv mama a potom segra 😀 Mama dojde v piatok, den pred Vladkovym odchodom a ostane do 2.11. a hned v ten den vecer dojde sestra a ta odide asi tak 5h pred V. priletom 🙂
Teraz sa tesim, ale ked pojde v nov./dec.na vyse 2t do Mexika, tak to asi budem sama 😒 Aj som rozmyslala, ze pojdem na Sk, ale mame uz letenky na 21.a prelozenie by stalo dost vela. Ale uvidime, mozno to skusime.

A na Filipiny pojde na 3 mesiace v kuse? 😨 A to na sluzobku? Fuha, tak takto dlho som sama este nebola, a dufam, ze ani nebudem... 🙂

maculik
15. okt 2010

@maminnka tak sup sup do postele, ked pride mm a oddychuj a liec sa cely vikend. Ved oddych si zasluzis aj ty 🙂

laxity
15. okt 2010

@maminnka ojoj skoré uzdravenie 😉 a to že bývate bez mm vám moc nezávidím, ja by som si to nevedela predstaviť...my sme ako dva prísavníci 😵 ...ale klobúk dolu keď tak krásne všetko zvládate a @maminnka hlavne firma, dve deti, mm.... 😉

olifcek
15. okt 2010

@laxity @maminnka my tiez zacneme s nocnickom az v lete, saq sa nie je kam ponahlat x;o)

olifcek
15. okt 2010

@maminnka juj, skore uzdravenie...

maminnka
15. okt 2010

@maculik jaaaj, tak tebe je 🙂 ja budem s detmi sama, rodicia nam este pracuju a moja sestra sa plavi na vlne tehotenskej nevolnosti.
Filipiny? Asi v kuse, na sluzobku. Ale dufam, ze aspon v polovici pobytu pride na par dni, ved sa tu asi zblaznim bez neho.

a zial, do postele to asi nebude mozne, muz je tiez chory :( aj svokra, cela rodina mimo :(

@laxity dakujem... no, ani ja si to nezavidim, mne bude muz chybat uz v prvy vecer. Doteraz vsetky zahranicne sluzobky odkladal, presuval na inych kolegov, ale uz to dalej nejde. Noooo... a ci zvladame, este len uvidime. mam obavy.

maminnka
15. okt 2010

@olifcek dakujem, Oli...

olifcek
15. okt 2010

toto by mala oliv dostat na vianoce, sa tesim jak malaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dnes sa s tym hrala, ked sme boli u kamosky, a moooc ju to bavilo...jaj, stastna sooom x;o)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27351579&tab=0

olifcek
15. okt 2010

@maminnka budes to mat tazke 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
15. okt 2010

@rivatha to bolo napísané na nete...som to skopírovala, to som nepovedala ja 😉 ...a stále vravím je to vec každej maminy ako sa rozhodne 😉 ...dieťa jednoducho ešte psychicky naozaj nie je pripravené to je určite pravda a predavačka jasné že povie...len aby predala 😀

laxity
15. okt 2010

@olifcek to čo chcete dať Olivke na Vianoce vyzerá dosť dobre 🙂

laxity
15. okt 2010

@olifcek vidím, že bude mať krásne Vianoce 😵

olifcek
15. okt 2010

@laxity 😀
vsak? na narodky dostane auticko a na vianoce ten stolik...ak to vyjde, ale tak mala by to dostat ako darcek od jej tety, nie od nas, rodicov, od nas dostane to autiiicko...x;o)

olifcek
15. okt 2010

@laxity vsak? x;o)

olifcek
15. okt 2010

@laxity jaaaaaj, som chcelaa ...ten svetrik, co si kupila...pisala som, ze mame podobny od HaM...no podla fotky...nas sa nechytaaaaa, ten, co si kupila, je prekrasny, nas je len krasny... 😉

laxity
15. okt 2010

@olifcek aj tak to je jedno či narodeniny alebo Vianoce budú bohaté 🙂 ...ja stále neviem čo okrem chodítka jej kúpiť 😕 ...ale myslím, že sa nájde toho dosť...možno aj nočník od niekoho 🙂 , oblečenie, hračky, možno niečo také ako si ty dala link, niečo na rozvíjanie....a je toho určite hojneeeee....od svokrovcov dostane trojkolku 😕

laxity
15. okt 2010

@olifcek 🙂 je fakt krásny 😵 , to bola dobrá kúpa 🙂

laxity
15. okt 2010

@olifcek a ty máš ktorý z H&M? pošli foto ak máš 🙂

olifcek
15. okt 2010

@laxity musim nafotit x;o) no, nema taku kozusinku zvnutra....ale vlastne....olivku mam v nom urcite odfotenu, lebo ho mame od zimy uz x;O)) rastie s nou x;O)

jedno na narodky, druhe na vianoce 😉 od nasich dostane obrovskeho plysoveho havka, hehe...od svokrovcov netusim, ale snad sa opytaju a nekupia cosi na blint x;o)

laxity
15. okt 2010

@olifcek budete mať plný byt hračiek...pomestíte sa? 😀 My máme jednu izbu ako pracovňu, to bude o rok Natálkina izba ja neviem kam dáme všetok ten bordel 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre