Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
16. okt 2010

@lucia411 kludne mozu ist prve horne, to je individualne. Len aby si nebola prekvapena ked vyjdu naraz 🙂 🙂 🙂

olifcek
16. okt 2010

@lucia411 mne tu Oliv haja, takze dnes mame opat nocnu...brm brm

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek nie nie a su celkom pekne, boli sme uz aj v detexe a tam musim kupit cely balik 5 ks, rozne farby. len tam musi mm zbehnut zaregistrovat firmu

olifcek
16. okt 2010

myslite, ze ked babu neskor zacnu rast zubky, ze je to nedostatkom vapnika????

inak vraj i v tomto mame odratavat ten mesiac a pol...ale itak ma to zaujima, kedze pisete, ze poznate zienky, ktorych deticky ani v roku este zubky nemali....

svetlankat
16. okt 2010

no a boli tu bujare debaty, tak som to len tak zbezne prebehla. to aby som bola v obraze.

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat v detexe predavaju len firmam, ci jak? kupili by ste paq i nam? peniazky bych dala, ked dojdem po autosedacku...peniazky mozem i uctom poslat, nech ich mas skor...

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek podla mna je to blbost. je to individualne. My mame 8 a kamosky na mala ma rok a ma styri. Znama v uk ma 15 mesiacov a ma 2.

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat 😀

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek no nie ta znama jej babo 😀

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat dakujem...

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat 😀 😀 😀

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek jasne kupila, len firmam, ale su v baliku rozne farby, aj modra a len jedna velkost, neda sa kombinovat, ze vraj. Ale uvidime ked mm zaregistruje firmu ci sa s tetami nedohodne. Len neviem kedy bude mat cas tam zabehnut. Dam ti potom vediet. OK.

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek pisem jak hotentot, ale ja som taky hotentot, tak prepacte

svetlankat
16. okt 2010

mam chut na hranolky, tak neviem ci nejdem priberat ☹

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat jemine, super, moc moc moc dakujem...a v baliku je ich kolko? farba neva, ved na zimu itak pod oblecko...lebo salik neviem, ci Oliv bude chciet..

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat daj si...raz za cas...

a nerob chute, hej?!

olifcek
16. okt 2010

ja uz som odtial asi jedina, co nosi tehu rifle, ze? bo do inych nevojdem este stale...a pritom nepapam vela...no papam kazdy den cosi sladke...takmer kazdy den...x;o( od zajtra skusim zmenu...minimalne taku, ze ked sladke,tak len doobeda,po 12uz ee

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek 5 ks, cenu este presne neviem ale v cenniku na nete myslim bolo 2,8

erika0802
16. okt 2010

@svetlankat DAKUJEM..

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek neboj ked Oliv zacne behat tak to vsetko pojde dole. U mna to ide nejak samo, ale priznavam ze niekedy ani nejem a to pitie no hroza

svetlankat
16. okt 2010

baby tak my sme zavesili na zarubnu hojdalku a uz sa hojdame, mala je tam taka spokojna, som normalne v soku.

svetlankat
16. okt 2010

@erika0802 a ten citat sa aj mne paci

lucia411
16. okt 2010

olifcek ako myslis nocnu???svetlankat no aj mm mi dnes vravel ked bol na pauzu doma pocuj ona bude mat prve horne zubky....tak nechajme sa prekvapit a tiez kamskin maly mal v 14 mes prve 2 zubky naraz mu vysli tak pohoda 😉

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek nechces kupit orbitrek??? 🙂 😀 🙂 😝

erika0802
16. okt 2010

@svetlankat dakujem som rada...

svetlankat
16. okt 2010

@lucia411 presne presne, treba sa nechat prekvapit i casom i miestom 😀 😀 😀

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat paradna cena! oni su i kvalitni, ze jo? 😉 takze super, tesiiiiiiiiim

@svetlankat no ja jem fakt malo...asi to sladke mi nerobi dobre...vaha tvrdi, ze som schudla, ale tak...furtom som jak hroch, tlsta...a oblecko...nohavice mam uz od porodu o tri dierky uzsie, ale tak vies, mozno sa roztiahli...rifle..

@svetlankat len ja tomu citatu nerozumiem...riesi tam byvaleho a pritom je vydata x;o)))

@lucia411 oliv za o chvilku zobudi a nepojde hajatskor ako o polnoci...este bych ju i rada prebalila...x;OD

olifcek
16. okt 2010

@svetlankat ne dik, uz stepper neviem kam dat 😀 😀

svetlankat
16. okt 2010

@olifcek su kvalita, dobra, ta ty si ved si evidentne schudla, rifle sa urcite o tri dierky neroztiahli

erika0802
16. okt 2010

@olifcek no moja to je o tom ze treba aj niecomu rozumiet ako sa naskor vyjadrovat...a ja byvaleho vobeec neriesim ked sme uz pri tom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre