Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
20. okt 2010

@olifcek aj ja som kupila tie gaga, su fakt za dobru cenu, dala som dnes na noc tak uvidime

lucia411
20. okt 2010

@njonja mne doktorka povedala, zekybeze to zhltne sa jej to moze zaseknut a mohla by sa zadusit...som skoro zamdlela..este dobre ze tam bol mm...a ja som mala malu na rukach a nasillu som jej musela drzat rucky a hlavicku ona sa tak trepala a plakala, ako ked jej prepichovali uska a bolo prve ockovanie...tak som aj ja revala..a tiez lekarka povedala mm nech sa ukludnim, ze sa stavaju aj horsie veci, ze toto bola vystraha a ponaucenie, lebo detom nepatria do ruk take veci s ktorymi sa nemaju co hrat a ani ich netreba tym ukludnovat aby boli tichucko a spokojny...a na tvojom mieste byt vtedy tak ma uz beru asi ....ja som dnes len koktala jak nenormalna

maminnka
20. okt 2010

@njonja ved aj ja ho uz mam velky ako strom... ano, je jedovaty.., rovnako ako aj kopa inych kvetov, aj lopatkovec, tie mam doma az tri

lucia411
20. okt 2010

@loginka no mne pred necelymi 2 tyzdnami spadla z postele..ale taka supa, rovno na hlavicku...
@svetlankat uz papam sveti pri PC..nema sa to ale tak aspon travim vecera sama s mojim PC a vedla v izbicke spinka bobulka nasa

olifcek
20. okt 2010

@svetlankat ja ich bud zle davam, alebo neviem, mne pridu az moc volne okolo stehienok a dnes kakala a kusok preslo x;o(((( takze..mne sa nepacia xo(((

svetlankat
20. okt 2010

@lucia411 aj ja sa teraz napchavam, cez den nebol cas
ja este neviem poviem jutro

svetlankat
20. okt 2010

@olifcek mm mi teraz vravi, ze su volnejsie ze si aj on vsimol, lebo on ich daval Miske na noc

loginka
20. okt 2010

@olifcek akurat dnes som zaregistrovala v reklame tie plienky, dobra cena, ze skusime, aspon raz 🙂 inak za kolko kupujes pampers?
inak my DM a teraz som kupila pre Laurinku Pampers 4plus a su akurat 😵

loginka
20. okt 2010

no volnejsie budu mozno dobre pre malu

njonja
20. okt 2010

@lucia411 nas doktor bol uplne kludny. povedal, ze pokial to zhltol, je vsetko v poriadku, horsie by bolo, keby to vdychol. No ale ukudnuj matku, ked je vystresovana🙂 Odvtedy jej uz nic take nedavam🙂

@mamminka, ani mi nehovor, ze je jedovaty! ked sme dokupovavali ten druhy fikusovy strom som sa na to pytala toho predavaca a somar mi povedal, ze nie je! Asi ma porazi!

njonja
20. okt 2010

@blumka - tabulka doplnena🙂

maminnka
20. okt 2010

@njonja pockaj zasa, nie vsetky fikusy su jedovatre, iba dva druhy: ikus benjamín (ficus benjamina) a gumovník (ficus elastica).

olifcek
20. okt 2010

@svetlankat su volnejsie ako pampersky...

@loginka pampers kupujem odtialto najlacnejsieplienky.sk tusim 0,15 eur kus?

blumka
20. okt 2010

@njonja tak sa mi to paci 😉

jja
20. okt 2010

@blumka prosim napis mi ako robis tu tortu...cez vikend pride svokra!!!!!!!!!!!!!! 😒 tak sa idem zase nachystat 🙂

svetlankat
20. okt 2010

baby idem hajat, tak kosicanky zajtra vas ocakavam. dobru noc

lucia411
20. okt 2010

@njonja no aj nasa lekarka bola easy, mame vybornu nemecku doktorku...ale vyberal jej to lekar..a tiez nas aj upozornili co vsetko sa mohlo stat a tak....no najedla som sa teraz a je mi kusok lepsie uz, kusocek

garonka
20. okt 2010

@svetlankat Sveti, my nemôžeme prísť 😔

blumka
20. okt 2010

@garonka skoda ☹

garonka
20. okt 2010

@blumka idu nam horne zubky, cely deň Tobi vôbec nespal max pol hodinku 😢 teraz len reve ale už za každu somarinu, ani na ruky, ani na fitloptu, ani do postieľky a keby mi mal tak zajtra pri vas vystrajať cítila by som sa zle ☹

blumka
20. okt 2010

@garonka jj chapem, chudacik, ho to trapi...ale ak sa bude rano dobre citit tak dojdite 😉 omrknete nevesty 😀

garonka
20. okt 2010

@blumka no šak kuken, že same baby budu, ak sa pekne vyspi tak ma mm hodí k vam hoci aj keď meškať budeme hadam nevadí 😒 som zufala z toho plaču a som ešte sama doma, mm je v praci, ja už mam pocit, že Tobi so mnou cvičí 😔
čo dať na zubky? calgel nezabera pomoc 🙄

blumka
20. okt 2010

@garonka ja tiez pridem neskor, nie o desiatej, mne juli vtedy spava...ale to nevadi..dojdite kedykolvek 😉
tobi s tebou necvici, nemaj ten pocit, jeho nieco trapi a nevie si pomoct....nam zabera calgel, ale u nas nie su az take problemy so zubkami ako pises.. neviem ti poradit 😒

garonka
20. okt 2010

@blumka poznam aj babydent ten je na predpis, ten brali bratove deti no som zufala ale calgel som ochutnala fajne chladi tak by ho to malo chvíľu upokojiť fňuk

njonja
20. okt 2010

@maminnka hm, musim kuknut, co je to zac na nete... ja sa v tom velmi nevyznam☹
@blumka🙂
@lucia411 len sa pekne napapaj🙂 a klud🙂

njonja
20. okt 2010

@garonka my davame ten Dentinox gel. je super, je tam lidocain, ten sa dava , ked leakri umrtvuju pri operovani🙂

avaka
20. okt 2010

@lucia411 ´,chvala bohu sa nic nestalo...aj ja tie servitky malej niekedy dam... 😔 ,ale uz nebudem,to fakt niekedy ani nenapadne,co sa moze stat a ked citam aj ostatne pribehy...no radsej ani nemyslim na to...
mne tiez vcera mala skoro odkusla zo sacku,ked sme boli na tom gastre,isla som cosi balit a rozpravala som sa s dr.a mala ho trhala,no ale sme ho kontrolovali a nechybalo z neho nastastie..
@suzon78,drzim pakce,nech vysetrenie dobre dopadne,vy ste silne baby obe 😉
@olifcek,@maculik,s teplackami som si to rozmyslela po dnesku, nejake bez trakov mam doma,dnes mala oblecene,ale mala si stale tie ponozky stahuje,dnes mala nohy ako cencule stale..tak radsej nech je doma v pancuskach...a maculik,ja tiez davam 3.prikrm ovocie stale...jogurt zacnem az neskor..
@jja,ja ked som bola s malou u dr.,ked nekakala,tiez mi poradila probiotika,tak skus,snad pomozu...,mne sa nastastie potom uz vykakala,tak som ich nedala..
My sme dnes mali nejaku ucenlivu naladu zase 🙂 takze dnes novinka vieme,ako robi ryba,aka budes velika a konecne aj tap-tap.ale to velmi neratam,lebo to robi tak smiesne,spoji dlane a kyve hore-dole.. 😅

blumka
20. okt 2010

@garonka a uz sim u davala?
on je uz aj vycerpany z celeho dna ked ti ani vela nespal a este aj toto

garonka
20. okt 2010

@lucia411 Lucka, nič si nevyčítaj nemohla si vedieť že ti malinka spapa ten papierik, si skvela mamina tak ako my všetky, stalo sa a už sa take nestane neboj

mne Tobi včera preliezol perinu a vyšiel na našu posteľ lebo ja som nechala na posteli notebook a ten šok, že decko nemam v postieľke bol neskutočny, tak už viem, že ho tak sameho nechať nemôžem

blumka
20. okt 2010

@avaka nejake je Ela sikovna, ne? 😉 zlata...na mna sa juli kuka ze co od nej chcem a potom sa zacne smiat 😀 ale ona zas tapka ukazkovo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre