Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
26. okt 2010

@zucana my sme davali kalciovy sirup, pol lyzicky po 3 dni na noc a pomohlo...

lenica81
26. okt 2010

@cukruska1920 joj, a nezabudni ani na seba... aby sa to nepredlzovalo a nevracalo... 😉

garonka
26. okt 2010

@laxity na akom cvičení ste boli? take zabavne cvičenie? Natalka je unavena čo? tak to ti prespí aj 15 hod 😵

ďakujem bundičku som nakoniec kupila sa teším a mame k tomu aj čiapku a rukavice 🙂

laxity
26. okt 2010

@garonka jojo spí od 15.45 😕

svetlankat
26. okt 2010

@olifcek @blumka @garonka @katka888 baby nemate nahodou ten kupon na monitor dychu z prenatal boxu, tu zlavu na kupu, popripade nejaku inu. kamoska ide kupovat a ja som svoj vyhodila.

garonka
26. okt 2010

@svetlankat ja sa pozriem idem teraz kuk ale asi ho tam mam tak ho posuniem ďalej 😉

garonka
26. okt 2010

@laxity pekne ťahaaaaaa 😉 😉 😉

svetlankat
26. okt 2010

@garonka to by bolo super

garonka
26. okt 2010

@svetlankat ano mam ho je to zľava 33 € čiže pristroj bude stať 98 €
môže byť?

laxity
26. okt 2010
laxity
26. okt 2010

@garonka už som ju z postele preložila do postieľky a pohoda...spí ďalej...no to bude teda 😀 už aby som išla spať 😀

garonka
26. okt 2010

@laxity vyzera to uplne super 😉

garonka
26. okt 2010

@laxity my od druhej sme hore a nespime 😝

svetlankat
26. okt 2010

@laxity ja tiez uvazujem nad cvicenim na fit lopte, namiesto plavania, teda zatial som sa dopracovala len k takemuto cviceniu, je to s detickami a je to peso 10 minut pomalej chodze.

andrea2603
26. okt 2010

ahojte.
tak dnes len na skok, Liv má od rána od 3.00 hod zvýšenú teplotu 37,6 - 38,00 C a je taká unavená, spať nechce, vždy len pár min. zdriemne, tak celý deň hopkáme na fitlopte. Ale inak jej nič nieje, teda nekašle, ani soplíky nemá.
Kuknem 😎 témy a ideme hopkať ešte 😉
Pekný večer.

lolka
26. okt 2010

cafte,
@laxity woow to ti tak dlho spinka ? a v noci bude tiez spat ?
my sme dali kasu a pojdem pomaly ukladat. dnes som bez mm, upratovala som, tak budem rada, ked mala v pohode zaspi a ja budem mat volno 😵
ja tiez rozmyslam, ze by som isla s Viki cvicit nech sa rozhybe, chcem kuknut nejake materske centra, Presporkovo mame blizko.

dnes sopleme a kychame, zajtra mame plavanie, tak uvidim ako bude na tom rano 😅

lenica81
26. okt 2010

@lolka hodis aj ty fotos pls... 😵

laxity
26. okt 2010

@svetlankat bolo to rôzne, na fit lopte, len tak na koberci sme si spievali riekanky, potom na rukách sme s deťmi posilovali 🙂 , so zdravotnými guličkami sme ich masírovali, štornožkovali...zábava, keď človek má čas a peniaze tak určite treba využiť...aj keď samozrejme sa to dá robiť aj doma ale medzi ľudmi a deťmi je to iné 🙂

@garonka tak u teba sa nebojím, že by ti nepotiahol celú noc 😀

nech sa vám detičky čo najskôr uzdravia 🙂

@lolka no neviem čo ju tak zmohlo...som myslela, že má len poobedný spánok, ktorý máva okolo toho času...a zrazu spí a spí, tak som ju preložila a spí 😀

som sa pýtala na ten overal...a nikto nič 😕 ...tak skúsim ešte raz, kedy je už treba vytiahnuť overal? 😕

Kúpila som včera v Tescu také hnedé gate na traky s rúžovými guličkami...a Natálke sú malé, teda krátke...stáli 13 Eur, nemám ani blok ani vysačky...za koľko ich mám ponúknuť na bazár? 😕

laxity
26. okt 2010

aj ja som sa chcela spýtať...či bude len jedna fotka zo stretka? 😕

maminnka
26. okt 2010

@laxity overal vytriahnem, ked zacnu byt teploty pod nulou. a tio nohavice predaj kludne za kolko si cih kupila, ked sa nikto neohlasi, pojdes o 1 EUR dolu. Su nove, takze ja by som to skusila. Ak si ich teda este neprala.

laxity
26. okt 2010

@maminnka veď to, že už som dala dolu vysačky a oprala som ich a dnes som jej ich skúsila a sú krátke...veď snáď to nemajú byť trojštvrťové zateplené gate 😅 , bo tie nohy sú ozaj nejaké krátke a je to 6-9 mesiacov 😕

a super, že budeš môcť kojiť...tak odsávaj 😀

maminnka
26. okt 2010

@laxity by si sa divila, ja som uz videla aj zimnu bundu s 3/4 rukavmi!
ked si oprala, tak skus o 20% dole s cenou, ale viac by som nesla

laxity
26. okt 2010

@maminnka tiež som tak rozmýšľala abo ich nechám a Naty ich po byte vynosí plus podkolienky 😀 ...keď oni sú také krásne 🙂

lolka
26. okt 2010

Viki uz spinka, tak idem hodit foto....
@laxity ja overal pre malu este nemam, ale ked kupime, tak jej ho dam az ked bude mrznut alebo ked bude na snehu. my uz mame fusak, ale v nom ma len teplacky alebo gate bez pancusiek.

laxity
26. okt 2010

@lolka bo ja začínam mať pocit, že dosť na ľahko obliekam Naty keď ideme na prechádzku...len pančuchy, tepláky, body s dlhým, mikina, sveter alebo bunda a deka nie najhrubšia 😕

olifcek
26. okt 2010

@laxity to je primerane oblecenie

laxity
26. okt 2010

@olifcek som myslela, že málo 😕 ale ručičky sú ok, keď skúšam 🙂

lolka
26. okt 2010

@laxity je to podla mna normal, vela zalezi od pocasia a aj od Naty, ked jej nie je zima, nie je chora tak je to ok
kuk foto:

laxity
26. okt 2010

@lolka ja vidím prvááááá 😀

lolka
26. okt 2010

a este jedna, na 1x mi ju nezobralo:

@laxity ja ked dam malej rukavicky dole, za 2 minuty ich ma ako lad 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre