Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
26. okt 2010

@lolka super fotky...lol a teba neodfotili? potvory 😀

lolka
26. okt 2010

neee, mna netreba, ved som na spolocnej 😵

laxity
26. okt 2010

@lolka ja rukavičky vôbec ešte nedávam 😕 a čiapku len takú normal alebo háčkovanú 😕 ...no nie že mi prechladne cicuška moja 😕

@zucana šak ja opisujem tej mojej kamoške aké máš vlasy a ty máš šatku na hlave 😀 😀 😀 ja odpadnem 😀

olifcek
26. okt 2010

menujteeeeee, plssss.konecne fotky, kde pekne vidiet tvare...zucanu, alex, lenicu poznam x;o)

olifcek
26. okt 2010

@laxity MY TIEZ RUKAVICKY NENOSIME...x;o)) este je cas na to

laxity
26. okt 2010

pravý stlpec je @matesl @martinaj a @dorotka@

laxity
26. okt 2010

@matesl tá fotka hore nemá chybu...Riško je tam úžasný 🙂

olifcek
26. okt 2010

@laxity dakiiii

zucana
26. okt 2010

ani my nemame rukavice...a obliekam tak isto ako @laxity ale nedavam este pancuchy ale podkolienky a namiesto deky dam nanoznik 😉
my uz spinkame so salom pod ktorym ma naolejovanu vatu ale dam potom dole ked pojdem za nou spat aby sa nezadusila alebo co....a zajtra ked neprejde zachrpnutie tak dam kalciovy sirup
a rano mam kozmetiku....tak sa celkom tesi snad viki bude dobucka bo dnes vymyslakovala....ale uz sa deravie dasno druhej dolenj jednotky
@laxity ved jasom mala mastne vlasy tak musela som zakamuflovat 😀
a uz zajtra je streda 😢 vo stvrtok vecar uz odchadzame .....

lolka
26. okt 2010

uz som bola 3x u Viki, ach tie sople 😖
ja som jej dala take ako strikovane, lebo ma vonku ruky ako lad a nechce ich ani za nic strcit do fusaku. no, ani sa jej necudujem, lebo aj ja mam ruky ako kocky ladu 😅

maculik
26. okt 2010

Ahojte 🙂
Dopozeravam Panelak zo vcera a cakam na dnesny, tak popritom docitavam, kedze cez den akosi nestiham.
Fotky zo stretka super, to ste boli tam, kde sme boli aj minule? Kto si dal tie vyborne palacinky? 😀 😵

cvicenie chcem aj ja nejake pozriet, len co som pozerala, tak vsetko zacalo v sept.a trva do dec., tak musim zajtra pozriet, ci uz nedali nove terminy od januara. Lebo Adelka uz v tomto veku bola v jasliach, tak aby bol aj Petik medzi detmi.

@laxity ja presne tak, ako ty, obliekam Petrika, deku ma spanielsku, akurat od vcera som mu zacala tu spanielsku davat pod neho a navrch druhu. Lebo sa mi zdalo, ze odspodu je ten kocik studeny. Ale inak presne, ako ty, este capacky na nohy.

olifcek
26. okt 2010

@zucana 😢

my nosime tiez podkolienky, ale davam dvoje, ekdze my v manduce sa nosime....zateplene nohavice, bodynko s dlhym a niekedy len bundicka, a ked fuka vietor ako i dnes, ze 42km/hod, tak pod bundicku este tenky svetrik, alebo tenke tricko este...a topanocky...x;o) ciapocku jesennu, nie zimnu...a kapucnu, samozrejme

maculik
26. okt 2010

@zucana ja som sa tiez dnes objednala na kozmetiku, idem bud.stredu, juuuj, po 100rokoch sa idem nechat rozmaznat 😵 Aj manikuru a teraz vo stvrtok pedikuru a v piatok vlasy 🙂

a neboj, to ti potom uz rychlo utecie do Vianoc, teraz si este uzi vasich a nekaz si posledne dni tym, ze budes mysliet uz na odchod 😉 🙂

svetlankat
26. okt 2010

@olifcek prave som si pozrela fotku z protestu

olifcek
26. okt 2010

@svetlankat aj v jojke sme boli x;oD

inak baby, ja som este v zivote nebola na manikuru, pedikuru a pod. x;oD ja len ku kadernicke vlasy podstrihovat chodim, hehe

maculik
26. okt 2010

@olifcek no ja na pedikuru asi 2x, ale na manikuru musim chodit castejsie, lebo ja doma na to nemam trpezlivost. Takze raz za cas idem a potom z toho 2-3mes zijem a potom sa spamatam, ze moje nechty uz zase vyzeraju otrasne a idem zase. No snazim sa to vzdy naplanovat na Sk, lebo tu je to drahsie, ale teraz som si povedala, ze to musim vyuzit, kym je tu mama a mozem si odskocit 🙂 Ale je to super raz za cas taky relax 😵

maculik
26. okt 2010

@svetlankat a kde je fotka? A to z akeho protestu, proti tomu prispevku?

zucana
26. okt 2010

@maculik ja uz mam po manikure aj pedikure 😉 naposledy som bola v auguste....ja si to totiz neviem robit....zato moja segra teda hej...ta si nehty kazdy druhy den a ja to vobec...a o nohach ani nehovorim max.ostrihat
kozmetiku potrebujem aj preto ze aspon raz za stvrtroka ma nakremuju 😀

maculik
26. okt 2010

@zucana chichi, u nas to iste, moja segra si nechty pidlikuje parkrat tyzdenne, stale iny lak, raz francuzsku, raz normalny, raz farebny, ale je pravda, ze ona ma nechty pekne, dlhe, uzke - po tatovi, a ja male a siroke - po mame.
ale zase ona je lajdak na plet, zato ja musim mat rano aj vecer tvar vymastenu ako podlesnik 😀

zucana
26. okt 2010

@maculik no moja zasa strieda iba odtiene cervenej 😀 ale ona by mi spravila ale takto mam oddych a robia mi nmanikuru a pedikuru naraz ;)

avaka
26. okt 2010

baby,dik za priania 🙂 ,a ja som dostala od Ely krasny darcek,urobila mi "moooooja" 😵 😎 ,mm neveril,tak znova a potom aj jemu... 😵
a boli sme v OC,nic som si nekupila,teda jedna bunda sa mi pacila,ale bola z 1/2 paperova a mne to kacacie perie smrdi,tak neviem,co mam robit,ci sa pre nu vratit... 😒 ,ale teplucka,pekna..
@svetlankat,nech je Miska rychlo fit 🙂
@laxity ,ja obliekam presne tak isto,deku davam hrubsiu,capicu tenku zatial,ale dam kapucnu,lebo ju nemam kde dat a zavadzia,ked sedi...

avaka
26. okt 2010

@zucana ,ja nechodim na manikuru a po porode mi tak rastli nechty a teraz,stale nieco robim,mam ich hrozne........ 😖

lolka
26. okt 2010

@zucana zuzi, vcera som si este spomenula, ze mame doma tieto keksy bez mlieka a vajec, kuk:
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2582...

ja som na pedikure este nikdy nebola, lebo som straaaaasne stekliva, ani moj mm sa ich nemoze dotknut
😅 by som to asi nezvladla a dokopala tu pedikerku 😅

zucana
26. okt 2010

@lolka juuuj dik len skoda ze si skorej nepovedla a ja krava som na ne aj kukala 😀 🙄

lolka
26. okt 2010

@zucana no, vcera som si nebola 100% ista, tak som ti radsej nehovorila, ale su to talianske piskoty, tak ich asi aj u vas kupis 😉 nikde inde ako v Brendone som ich nevidela 😒 este si ich stihas kupit

svetlankat
26. okt 2010

@maculik https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anulik888/al...
@avaka dakujeme, dnes som odsavala sopliky ako besna a teplotka este stale neustupila, tak uvidime zajtra. Tak by som si tu nadchu zobrala radsej na seba.

svetlankat
26. okt 2010

dobru noc baby

zucana
26. okt 2010

@lolka oki ved pozriem v IT 😉

loginka
26. okt 2010

babky vidim ze ste si uzili stretko, pekne fotky

soplikatym prajem rychle vyzdravenie, Laurinka ma tiez trosku, aj som je skusila odsat, ale este v tom nemam velmi prax, tak sa dost metala a ja som to robila sama, tak to bolo dost o nicom, mozno to ma tiez zo zubov, dufam, ze nebude chora

inak ja obliekam viac, lebo v kociku spinkaju, tak nech im nie je zima - body s kratkym, mikina, hruba bunda, pancusky, fleecove teplacky, papucky, ciapka taka jesenno zimna a niekedy aj rukavicky a ideme do fusaku a zapnem do takeho nanozniku

loginka
26. okt 2010

@lolka vidis, v nedelu sme boli v brendone mohla som kupit tie keksiky, vyzeraju dobre
inak sme uz kupili sedacku tu na bazare - maxi cosi priorifixs tak sa tesim 🙂 vyzera uplne super
baby vy sa pekne rozmaznavate , ale dobre robite, ja som na nechty ani na pedikuru nebola nikdy, zeby darcek k narodeninam? - skusim navrhnut manzelovi - ale to je az v lete, tak nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre