Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
8. nov 2010

@jja 84 cm???fuuha, tak to mas teda hotovu modelku!

jaja32
8. nov 2010

@maculik orezala som fotky v programe, ktory mame ku fotaku Olympus a vobec nie je nizsia kvalita. Dokonca som aj trosku farby vylepsila...teda ten program 🙂

maculik
8. nov 2010

@jja 84cm? fuha, Adelka ma teraz cca 87 🙂 Ale ta vaha nie je az tak vela na to, ze mate taku vysku, myslim si... Co ti povedala dr?

jja
8. nov 2010

@maculik dr.? nic, ze to vybeha.. 🙂 ale kedy ked my sme taaaak lenivi 😎

matesl
8. nov 2010

@zucana 😅 😅 😅 ja sa tomu vysetreniu braaanim, este ze zo stolice to islo

matesl
8. nov 2010

@blumka mne teda zo stolice ako pisem 😉
ale man bolieva zaludok...niekedy az zimomriavky mam z toho..a mam sa vyhybat drazdivym jedlam...povedala mi ze ved vam nemusim hovorit, ked kojite viete co nemate jest.. 😝 ale ja okrem hribov mozem vsetko, tie Risko nemusi a nespime po nich celu noc 3x vyskusane...uz skusat nebudem 😅

matesl
8. nov 2010

@olifcek suhlasim s tebou 😅

peknu navstevu 😉

olifcek
8. nov 2010

@lenica81 ma mata, aj som jej volala. Ja idem k @lienka2 😀

zucana
8. nov 2010

tak som navarila a ja ze bude aj na veceru a velke prd 🙄
a vika mi niekde dala mobil a neviem ho najst a je na tichom 🙄

jaja32
8. nov 2010

@zucana to zboznujem, ked neviem najst mobil a ja tiez len na ticho, alebo vibrovanie 😀

Mne dnes to nase striebro zjedlo asi 360 g zeleniny, nevazim, len mam odmerku na poharikoch a este kuka, ze dost? Uz som viac nemala 😀

zoska
8. nov 2010

@blumka ja som to absolutne nezobrala v zlom 😉 m to cosi do seba to je jasne...ja len samu seba neviem presvedcit ci to ma vyznam...lebo ak to nezaberie tak zbytocne nas obe vytrapim, na druhej strane ak to zaberie tak sa konecne vyspim...lenze ked vidim to rozospate kuriatko sa miesit pri mne tak som makka 😅

@zucana dakujem za podporu aj pochopenie 🙂

@maculik ano bolo super hlavne v sobotu sme si uzili, pomohlo mi to na chvilku, mm m rozplanove cesty na kazdy tyzden az takmer do Vianoc, zacina byt vycerpany, aj on by si zasluzil oddych...

inak ak mate nejake tipy ako nucit malu pit z hrnceka s naustkom tak sem s nimi...ona mi to len obhryza, neprijima ziadne tekutiny okrem mliecka, niekedy ked by som chcel vypdnut na pol dna s mm, mamina by mi ju postrazila, ale kedze nechce pit, tak s bojim ju nechat bez pitneho rezimu...

zucana
8. nov 2010

@zoska aj ja potrebujem taku radu 😵 ale nebojim sa ze je bez tekutin....ona ide von aj na 2,5hodky a nepotrebbuje pit 😉

lienka2
8. nov 2010

ahojte 🙂
aj ja potrebujem taku radu, lebo na hrncek s naustkom pozera ako na hracku.. da si do ust, ale len obhryza no netaha.. pije iba z flase.. aj to iba ovocnu stavu zriedenu s vodou, cistu vodu ani caj slaby nie.. 😒 ked som citala kolko tekutin by malo pit dieta v takom veku tak ani zdaleka to nevypije.. sa utesujem, ze keby bol smadny, tak vypije viac.. ci nie? sme na UM, prikrmy 3x denne.. viem ze tu vodu do neho nedostanem ked nechce, dufam ze to nie je velky problem..
a ozaj, @olifcek bola u nas, Olivka je jedno krasne sikovne dievcatko 😵

svetlankat
8. nov 2010

@maculik dikes, uz som ich dnes kupila, zajtra dojdu, tak dufam ze budu Misku bavit.

svetlankat
8. nov 2010

@lienka2 keby bol smadny tak by to dal najavo, zjavne mu to staci. Vsak je zlatucka? Ma krasne hnede ocka a kozicku ako po dovolenke pri mori. 🙂

lienka2
8. nov 2010

@svetlankat veru, ako opalena.. a sibalske ocka 🙂
tiez si vravim, ze keby bol smadny tak vypije.. inak potiahne len jeden-dva hlty z flase, tak mu aspon ponukam stale.. ale stavu pije az kym nema prazdnu flasu.. potvorka mala 😅
inak tie kocky co si sa pytala mame aj my, zatial sa hra iba s tymi kolieskami si ich toci.. ale mylsim, ze ked bude vacsi tak ho to tiez bude zaujimat a asi aj viac 🙂 teda dufam 😅

svetlankat
8. nov 2010

baby trosku blba otazka, kedy sa da zistit ci je dieta lavak alebo pravak?

lienka2
8. nov 2010

@svetlankat nas vacsinou pouziva lavu ruku.. odkedy chyta veci do ruk.. tak som zvedava co bude..

lenica81
8. nov 2010

@svetlankat cca v 5. roku sa to vraj ukaze az... a medzitym sa to moze viacraz vystriedat, takze zadna panika...

olifcek
8. nov 2010

@lenica81 chces po nose? ze ziadna panika. ja som lavacka a nemenila by som...ale uz na zakladnej skole som zacala pisat pravou a dnes pouzivam jednu i druhu v pohode vo vsetkom ;)

olifcek
8. nov 2010

@lienka2 dakujeme krasne @svetlankat x;o) ste zlate

no malicky lukasko ako rychlo plazi, ze wow, a uz veru krasne pevne stojiiiiiii...som zvedava, kto skor zacne chodit...drobec @rivatka, ci drobec @lienka2 ? 😉

lenica81
8. nov 2010

@olifcek som myslela, nech nepanikaria tak ci tak... ja urcite nebudem prerabat na pravaka... sak to mu moze tolko problemov priniest... 😉 ale moja mama ma iny nazor... 🙄

olifcek
8. nov 2010
olifcek
8. nov 2010

@lenica81 juj, jasne, nasilu nikdy neprerabat x;o) ale ked sam sa rozhodne, tak je to vyhra x;o))

inak sorko, za telefonat, to jasne, inam som volat chcela, dnes som na Teba proste nejak myslela, hehe

blumka
8. nov 2010

@lenica81 preboha, preucat deti z lavej na pravu ma obrovske nasledky...nech na to ani nemysli tvoja mamina 🙄

lienka2
8. nov 2010

a nam je to uplne jedno ci pravacik alebo lavacik 🙂 je uzasny taky aky je 🙂 ved su aj horsie "vady" 😅 no starsej generacii to asi tazsie vysvetlime, ked sa to predtym tak robilo..
@olifcek Lukaska ste dobre unavili, vstal az pred siestou 😅 mohli by sme to niekedy este zopakovat, ak budete chciet aj vy 🙂

olifcek
8. nov 2010

@lienka2 hehe...to on sam sa unavil, ved chvilku na mieste nepobudne x;o)))

jasne, ja rada...inak, ja som vzala tie susienky, co som nam kupila, hehe..jedine, co som chcela vziat, bola ta bagetka, ja koza 😀 😀 uvedomila som si to az doma, pri vybalovani 😕

lenica81
8. nov 2010

@olifcek tak dakujem.... 😵 😀

lenica81
8. nov 2010

@blumka ved som jej to uz teda vysvetlila... 🙄

lienka2
8. nov 2010

@olifcek nevadi, bude nabuduce 🙂 keby tu ostali, urcite by ich mm zjedol 😀 ja len dufam ze ste sa citili aspon trocha dobre 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre