Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
13. nov 2010

@zucana a jasne, ze aj sukna je paradna, to bude kocka pod stromcekom 😵

to sa aj ja tesim, ako sa vyobliekame a potom sa budeme napchavat kolacikmi, ked rozbalime darceky. Tento rok budeme papat skor, uz okolo 5, tzn.ani do kostola nepojdeme, aby aj drobci vydrzali a neboli este velmi unaveni.

olifcek
13. nov 2010

@maculik juj, to pocasie 😒 a nepapal petrik jogurt? @blumka nedavno pisala, ze moze taka kaka byt z toho...my sme dnes uz 3x kakali...nie riedke, ani nie tvrde, take akurat, mozno tiez zubky 😉

olifcek
13. nov 2010

@maculik my sa nechystame vyobliekat... hmm... zeby sme to zmenili? ja na take niesom... mi to divne pride... u nasich sa ale vzdy pekne vsetci obliekli, ja klasika, skor sportovo///rifle, triko...ale tak, ked sme boli mensi, tak jasne, saticky, ci bluzocka 😉

zucana
13. nov 2010

u nas bude vyobliekana len viki 😀 my sme vzdy len vrchy dali pekne kvoli fotkam a fotilo sa odpolpasa hore 😀
babiku natocim fakt je krasna a rozprava taky detsky rkasny hlasok sice po talansky ale aj slovensku pak dokupime...hovori ze:
lunim ta mama
je mi zima
dakujem mama
das mi macika?

zucana
13. nov 2010

a tu suken som kupila vlastne kvoli fotke 😝 a aj cervene body aj maslicku 😉

zucana
13. nov 2010

a mali aj taku krasnu mikinu k tomu s maslou ale iba na 24 mesiacov alebo na 9 a to je uz male alebo velke
no tak som si popisala a ide mm a ideme jest 😀

maculik
13. nov 2010

@olifcek praveze nepapal, lebo mu v poslednom case nechuti.. ale papal mliecnu kasu jablkovu, tak mozno aj z toho, lebo som tam nasla nestravene kusky jablk.

a my sme zvyknuti sa na Vianoce obliect tak, ze my baby nohavice alebo suknu a pekny vrch, a chlapi koselu a nohavice. To iste u svokrovcov. A asi aj drobcov tak budeme ucit, akoze nic prilis, ze volaniky a pod, ale aby sme sa aspon v tento vecer stretavali pekne obleceni k veceri 🙂

akurat mi nasi volali cez skype, ale nejako to blbne, nepoculi ma dobre, mna to potom nebavi, ked musim vsetko opakovat, tak sme to vypli a skusime cez tyzden, mozno je vela ludi.
@zucana zuci, ty ked volas s vasimi, tak vas je vzdy dobre pocut?

zucana
13. nov 2010

@maculik un nas to aj mrzne a strasne pisti 😒

zucana
13. nov 2010

inak vika spi od 12tej...idem hore dat prat....

olifcek
13. nov 2010

@zucana hehe, podareneeee 😀 😀 tesim sa na vianocne fotky, he he

zucana
13. nov 2010

baby ona este stale spi 🙄

zucana
13. nov 2010

uz je hore 😵

blumka
13. nov 2010

bujaka zeny 😀
my sme boli s kamoskou a detmi v optime..sme si babsku jazdu spravili, kupila som mm dva svetre v C&A a este som dostala kupon na 25% zlavu na dalsi nakup a sebe som kupila v take cizmicky nad clenky, tak sa tesim, ze konecne som vypadla z domu
@zucana krasna sukna 😉 a babika tiez... 😉
ja som obom kockam kupila saty na vianoce...teda u nas je to tradicia ze na stedrovecernu veceru sme vsetci vyobliekani, je to pre nas take slavnostnejsie 😉 a teda ja som na volaniky 😀 nie pre seba samozrejme ale pre deti...ked uz budu vacsie tak ich do toho nenavleciem, tak aspon teraz 😀 ale musim skusit tie saty juli ci jej nebudu uz teraz male, lebo sa mi zda ze akosi narastla zasa 😅

blumka
13. nov 2010

@zucana ta archa co si link davala je dobra? videla si ju nazivo?

lucia411
13. nov 2010

@blumka ano blumka, aj ja som tak mala 2 domy na den, uplna pohoda, mala som kluce od domov a zarobila som teste viac co nejaka vystudovana zenska co sedi v kancelariii od rana do vecera....ziadnu konrolu om nemala nad sebou..to bolo fakt fajn...len sa to neda robit donekonecna 😝

blumka
13. nov 2010

@lucia411 ved to, ze to po case aj zacne cloveku vadit, ze len upratuje...ale ako brigada alebo len taka robota na urcity cas je to fajn 😉

olifcek
13. nov 2010

hmmm....tak, zeby sme sa aj my pekne obliekli? no uvidime... nemam k tomu vztah, i napriek tomu, ze doma, u nasich sme to robievali od maleho mala a robia to i dnes x;o)

ja sa uz moc tesim na fotky, ktore snad, kazda ukazete x;o)

blumka
13. nov 2010

@olifcek treba robit tak aby ste sa vy citili dobre...a tak ako si myslite ze je pre vas najlepsie. my sa obliekame, lebo pre nas su vianoce nieco extra vynimocne, tak ako aj velka noc, takze nech je vynimocne vsetko 😉

olifcek
13. nov 2010

@blumka my velku noc vo velkom ignorujeme 😀 😀 ale vianoce...nooo... porozmyslame x;o)

laxity
13. nov 2010

@blumka díkes myslela som si, že to bude obsahovať nejaký bordel keď jej to chutí 😠

@olifcek my sme skúšali aj Alnatura, aj Hipp a aj Hami a to jej chutí najviac 😅 , ale ako píše @blumka budem to robiť tak, že do kupovaného budem pridávať moje 😉

laxity
13. nov 2010

@blumka aké šaty? Aj my sme vždy slávnostne oblečení...a Naty som kúpila Santa Claus oblečenie aj čiapku a aj papučky 😵 😵 😵

zucana
13. nov 2010

@blumka ano videla.vika sa s nou vcera hrala u kamosky.lubila sa jej.
vcera som ju opisala trochu
inak sme papali...ale druhu polku opat je na spicku lyzicky vyzivka mrkvova a potom odo mna....

zucana
13. nov 2010

@laxity a pozeras zlozenie toho hami? mne sa zda ze tam davaju aj sol aj cukor....mozno preto to tak chuti.... 😉
velku noc aj my ignorujeme ale ideme vzdy na dovolenku 😉 uz od 17tich tak chodim...po mojom zazitku an zastavke autobusovej......

laxity
13. nov 2010

@zucana tú bábiku si kúpila už pre Viki? 😕

krásna inak a aj sukňa 🙂

blumka
13. nov 2010

@laxity kupila som na ebay, mam niekde foto tak vlozim ak najdem
@zucana dakujem..chcem nieco so zvieratkami a aby to hralo tak mozno toto je idelane
no ja velku noc neignorujem..teda vy asi myslite oblievacku a tak...ja ten zvyk chcem udrzat aj pre moje dievcata..samozrejme nie zliat bez duse ale trosku pooblievat akoze aby boli zdrave atd to ano..ale ja som skor myslela velku noc a vianoce a ich posolstvo, preto su to pre nas vynimocne dni 😉

maculik
13. nov 2010

@laxity jej, nove foto,krasne 😵

ja sa chcem na VIanoce a Silvester pekne obliect aj preto, lebo ked som teraz takto stale doma, nemam vela prilezitosti sa niekam fakt vyfintit a aj preto mi toto dobre padne. Ale hlavny dovod je, ze si ten den vlastne tak viac oddelime od tych ostatnych, obycajnesich, je to proste pekny sviatok, mam ten zvyk z domu, aj mm, tak v tom tak prirodzene pokracujeme. 🙂

laxity
13. nov 2010

@maculik ďakujem pozerám, že aj podobné máme...jesenná tématika 😀

@blumka oki som zvedavá 🙂

olifcek
13. nov 2010

@laxity jaka paradna profilovkaaa

@zucana my chodime na velku noc do zoo, hehe... uz som tam bola po sebe 7 rokov 😀 nasi ale ten sviatok tiez nemaju radi...
@blumka jaj...ja na take niesom...cirkev... nabozenstvo... ale zase neruham sa, ci neklajem x;o) ja len verim v osud... ale vianoce milujem, tu atmosferu, sneh este keby bol, juuuj, mrazika...

olifcek
13. nov 2010

@maculik kokos, krasna profilofka tiez

olifcek
13. nov 2010

@maculik vidiiis? i ja chcem byt pekna aspon raz v roku... tak sa pekne obleciem... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre