Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
16. nov 2010

@olifcek mala sikovnica a torta uzasna... opat prekvapko velikanske pre mm? ja by som si tortu hned dala... vcera ste nepozerali damsky magazin... nenormalnu coko tortu robili... musim pozriet archiv, ci dali aj recept... 😅 lebo som neskoro zapla...
tie kase su pri susenom ovoci... 😉 dakujem, uz je mi lepsie, vcera som si praskla na noc cesnaku za lyzicu a maly sa neodstavil... chvalabohu... 😀

JOOOOOOOOOOOOOOOOj... a este vsetko naj dnesnym oslavencom, bo furt som zabudla... 😀 hlavne nech su zdravi a nech prinasaju len radost...

lenica81
16. nov 2010

@olifcek pokym som dopisala litanie, tak ti to doslo... 😉

taka mucha obrovska nam tu vletela... 😠

andrea2603
16. nov 2010

ahojte 🙂
ako sa tu choroby nakopili! ☹ , rýchle uzdravenie choručkým.
@olifcek Oliv sa fajn zahrala 🙂
My sme boli dnes sa hrať s Natálkou u @jaja32, zlatučké boli 😵 Zajtra dám aj foto, alebo možno aj jaja32 dá a ozaj ďakujeme za hryzátko a predstav si, že spala do 14.00 v kočíku a pred chvíľkou už zaspala, ale ona sa ešte zobudí 😒

svetlankat
16. nov 2010

Miska je uz v postielke, dnes bola vynimocne nervna, cely den nas trapili zubky, takdufam ze noc bude ok.
@andrea2603 tak ste mali krasny dnicek

mandy29
16. nov 2010

@olifcek Oli pekná tortička...? kde bola nakoniec robená?

andrea2603
16. nov 2010

@svetlankat veru super bolo 😵 , už teraz sa teším, že si s jajou pokecáme znovu 🙂

olifcek
16. nov 2010

@mandy29 u jednej baby na tahanovciach x;o) Vas kontakt na torticku ale mam odlozeny x;o) 😉

olifcek
16. nov 2010

@svetlankat mozeme s Oliv vo stvrtok prikvitnut?

mandy29
16. nov 2010

@olifcek v pohodičke...vydarená je torta...aká bola plnka?

olifcek
16. nov 2010

@mandy29 ja to neviem posudit, ja torty fakt nelubim, mam rada len jedinu, a to v aide robia, vola sa ze budapestianska... ale chlapi i mm si moc pochvalovali, ze bola fajna, az na ten obal, no x;o) marcipan je marcipan, a toto nebolo ono... bolo to kusok gumove a moc sladke, ale nevaci x;O) niektori i toto spapali

svetlankat
16. nov 2010

@olifcek jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

olifcek
16. nov 2010

@mandy29 pozeram, ze o 4 tyzdne uz budete vediet ci mate v brusku chlapceka, ci dievcatko x;o)

jaja32
16. nov 2010

@andrea2603 ahojte 🙂 dnes bolo super, natalka mala dnes krasnu navstevu ...Liv aj s maminkou @andrea2603.
Aj my dakujeme za krasnu krabicku na sponky - vlastnorucne urobenu, krasna je. Fotky davam do dalsej temy 🙂

Natalka dnes velmi malo papkala, spinkala 2 hod. a teraz uz takmer pol hodinku spinka. Tichooooooooo , juj 🙂

olifcek
16. nov 2010

@svetlankat jeeeej? naozaj? kedy je najvhodnejsie dorazit? nech nejak neobmedzujem... malicka miluje hrat sa inymi detickami x;o) a i mne lepsie tak cas uteka 😉

svetlankat
16. nov 2010

@olifcek mohla by i @katka888 keby sa dobre citila a samozrejme aj @garonka @blumka @lienka2 su vitane

svetlankat
16. nov 2010

@olifcek Miska zvykne spat od deviatej do jedenastej pol dvanastej, ale to neva ved ked bude spinkat. My budeme v obyvacke . Takze hocikedy

mandy29
16. nov 2010

@olifcek no na poradni minulý týždeň už by aj bolo možno vidno ale bábo bolo otočené zadočkom, ešte aj zobudiť sme ho museli...nejaký spachtoško...dúfam že bude aj po narodení taký...mám ciťák že to bude chlapec..i keď podľa môjho jedálnička to skôr vyzerá na dievčatko...no uvidíme...ďalšia poradňa 7.12. a keď ani tam neuvidíme tak 30.12. idem na morfologiu, tak tam by snáď to už bolo aj jasné....aké ste mali Vy chute?

andrea2603
16. nov 2010

@jaja32 že málo?, veď celý jogurt spapkala 😵 , či potom už poslabšie? Liv aj dnes zjedla celú výživku, tak dúfam, že sa mi pomaly aj rozpapá 🙂

olifcek
16. nov 2010

@mandy29 odrazu mi nechutilo sladke... ani cerstva zelenina nie...a posledny mesiac by som bola zavrazdila, keby som mandarinku denne nemala aspon jednu 😀

jaja32
16. nov 2010

@andrea2603 jaj, potom nechcela vobec zeleninku, dala som ju spinkat a horko tazko potom dojedla

andrea2603
16. nov 2010

@jaja32 veď bude chutiť zajtra 😉
idem ešte kuchyňu skultúrniť a šup spinkať, dobrú noc.

mandy29
16. nov 2010

@olifcek ja som strašne na sladké a mliečne a mäso ani nie a kyslé už duplovane nie...tak uvidíme...a vám sa ako darí?

avaka
16. nov 2010

my uz doma z pohotovosti 🙄 ,bol to des...,ale chvalabohu sme natrafili na celkom dobru dr.Dobre ,ze sme isli,popocuvala ju,pozrela hrdlo,to sa mala zacala jedovat a revala....odmerali teplotu rychlobezkou,ci ako sa to vola a ze 39,7 ! 😕 ,neviem,ci to stuplo,ked plakala....tak jej hned dali cipok a ze urobia CRP,ja ze jasne,aj som bola rada,ak by mal byt nejaky zapal....no nejak im blbol pristroj(alebo sestricka? 😕 ) a nefungovalo to,tak malu 3x pichali,chudatko moje malicke... 😔 ,keby ste poculi,ako vyvadzala...sestricka,jej to uz ani nechcela robit,ze ju z nej boli brucho 😅 ,na treti krat sa mi to uz aj bali navrhnut asi,ze radsej nech doma odchytime moc,no ale nakoniec to spravili a bolo to dobre...nastastie.a keby nekojim,tak malu snad ani doteraz neukludnim....len co chytila bradavku,konecne nastalo ticho...zajtra aj tak este ten moc nesieme a mam striedat sirup nurofen a paralen,..a doma uz ked teplota klesla,tak zase bola vo svojim zivle a rozoberala lampu,priniesla si aj tampon v ruke ,aby ho mohla doma v klude zjest...... 😅 😀 ,skvrna moje male

@olifcek ,krasna torticka aj Olivka a ako stoji.. 😵
@zucana,aj Viki je nadherna a ako sa mudro tvari 🙂

olifcek
16. nov 2010

@mandy29 kysle ani ja som nemala rada v tom obdobi... masko milujem a to som nastastie mohla 😵 nam sa dari stale lepsie a lepsie 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
16. nov 2010

@avaka oliv sa snazi iz i krociky robit popri nabytku, sa tesim 😵 😵

si mi pripomenul ako mi olivku pochali a krvicku jej bravali...uff...a 08.11. budu znova, z prsteka, kvoli zelezu, to snad uz ok bude

olifcek
16. nov 2010

@rivatha 😉

avaka
16. nov 2010

@rivatha ,no snad pospinkaju,E uz bola tak unavena,ze mi v tej ordinacii zaspavala pri kojeni... 😔 ,ale doma sa prebrala,dnes malinko spinkala..a to verim,ze by si radsej ty mala horucky.. 😔 ,ja som povedala,dr.nech to spravia najprv mne,ci to funguje a a z potom malej...ale neurobili 😅
tak nech su deticky coskoro zdravucke 😉

olifcek
16. nov 2010

joj baby, skore uzdravenie drobcekom prajem...

jja
16. nov 2010

@avaka...chuda moje male....dufam ze v noci to vyspinka a zajtra uz bude dobre...
u nas je zase chory mm....nejaku crevnu virozu asi chytil, lebo vracal, teraz teplotuje a trasie ho zimnica...no hruza , dufam ze to baby nechytia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre