Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
16. nov 2010

@olifcek, tak ked najdes nejaku taku bio kasu ale bez cukru tak mi daj vediet, ok?
@svetlankat dakujem za pozvanie ale my vo stvrtok mame u nas Terezkinho frajera, takze my neprideme 😀

lolka
16. nov 2010

caute,chorym prajeme skore uzdravenie 🙂
my sme boli dnes v poradni, tak nase miery su 73 cm a 9280 gr 🙂 Viki ukazala ako vie plazit, len ked jejpotom pozrela na zubky, zatinala pery a spustila takyyyy plac ako keby ju rezali 😅 no a potom len na rukach bola. pytala som sa na jogurty a ze pokial kojim, tak do roka nemam davat, ze zbytocne davat aj kravske mlieko,tak este pockame 😕

olifcek
16. nov 2010

toto som Olivke vyhrala http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2732334 😵 😵 nozicka dorastie x;o) len dufam, ze nie v horucom lete, safla, som nedomyslela..ale ked, tak myslim, ze za 10 eur v pohode predam,no nie?

loginka
16. nov 2010

cafte 🙂
idem si precitat aspon posledne 3 strany, lebo som unavena
choruckym rychle uzdravenie prajem!!!
inak som kupila ten domcek s malymi postavickami z Brendona, kupila som aj tie talianske keksiky - mali ich pekne na prechadzke hryzkali 🙂 a este som tam kupila take hrubsie ponozky so silne pogumovanym spodkom

baby ako je to stymi topanockami teda, kedy treba dat prvy raz topanocky, ked sa dieta dviha a chodi okolo nabytku? alebo az ked sa nauci samo? treba topanocky vyskusat?

olifcek
16. nov 2010

jaaaj, vnut. dlzka 13cm, no super, my mame teraz 11cm, takze pohodaaaa x;o) nosit budeme zanedlho x;o)

loginka
16. nov 2010

olif peckove 🙂

olifcek
16. nov 2010

@loginka mam pocit, ze sa v tomto lekari a ani odborne clanky nezhoduju...

loginka
16. nov 2010

baby co chodite plavat, chodia tam aj vacsie deticky s vami? ja totiz zvazujem plavanie na jar, ale po prvy raz.
a este , moze sa ist s babom len tak do nejakeho termal aqacentra?

olifcek
16. nov 2010

@loginka dakujem 😵

svetlankat
16. nov 2010

@avaka dobre ze ste boli, ale ste si vytrpeli,boze nech to cim skor prejde.

svetlankat
16. nov 2010

@olifcek pekne topanocky,
@blumka skoda tak nabuduce
@loginka s nami chodili aj vacsie deticky, teraz v sobotu bolo viac vacsich ako malych deticiek. je to uplne v pohode

svetlankat
16. nov 2010

dobru noc baby

lolka
16. nov 2010

@loginka my sme na plavani skoro rovnako stari( +- 3 mesiace) , resp. ked sme zacali boli vsetci zaciatocnici.
aj nam tie keksy straaaasne chutia 😉
mne doki dnes povedala,ze ked zacne chodit (sama) tak potom kvalitne topanocky.
@olifcek krasne tenisky 😉

olifcek
16. nov 2010

dakujem.. len dufam, ze i kvalitne budu...

oliv prave zaspava, tak o 5 minut sa presuvame do postielkyyyy

bru noc, baby

loginka
16. nov 2010

bru....

alex
16. nov 2010

@lenica81 na Fedinke, oproti Samoške, je taký obchod veľký a majú tam všelijaké somariny, oblečenie a tak a viem, že aj galantérske veci tam mali.

Mne malý hajá krásne. Zobudil sa na papanie až po troch hodinách, čo u neho nebýva zvykom. Niekedy je hore aj po pol hodinke, hodinke po uložení. Asi má na neho účinok medovka, ktorú má v sirupe na kašeľ. Tak idem už aj ja hajať.

lenica81
17. nov 2010

caute, pekny den prajem... dnes noc uzasna... maly spal od pol 12, ked som ho nakojila do !/4 na 7... 😵

@alex jaaaaaaaaaaaaj, uz viem... tak tam maju fakt vselico... zajtra skusim, aby som nemusela opat autom sa niekam trepat.... diky... 😉

a dufam, ze detickam sa aspon trosku polepsilo... a ako citam, tak aj tatom... 😔

@loginka delia deticky podla mesiacov veku a podla toho, ci uz na plavacom kurze boli... 😉

maculik
17. nov 2010

ahojte, ja dnes len tak na skok, tu sice sviatok nie je, ale mm ma aj tak volno,kedze su medzinar.org.
my noc lepsia, do polnoci sa sice budil kazdu chvilu, ale potom len o pol1, o 3 a o 6. a o 7,15 este zaspal na pol hodku. Keby vedel v kuse spat do tej 12-1 a potom sa 2-3x zobudil, tak to by mi uuuuplne stacilo 🙂

a ked som ho o pol1 kojila, kuknem na mobil, ze kolko je hodin a tam sms od kamaratky, ze sa jej narodil malinky Martinko 😵
tesim sa velmi, ale ma to aj mrzi, ze sa o 2t skor poponahlal, lebo sme sa chceli stretnut, ked bud.tyzden dojdem k nasim. A takto tam nepojdem, predsa len bude mat ten maly len necele 2t, to sa velmi nehodi. No ale hadam ich uvidim aspon cez Vianoce 🙂

avaka
17. nov 2010

ahojte 🙂
my sme tiez mali normalne dobru noc,po tom cipku a vycerpani sa uz asi potrebovala vyspinkat,tak bola hore o polnoci,okolo 3 a o 4 som dala este sirup,lebo zase stupala teplotka a potom az rano sme vstali 🙂
teraz som pri nej dlho lezala,lebo sa zobudila a neslo zase zaspat,tak idem varit rychlo..
co som len tak prelistovala @zucana,normalne ma to dojalo,ako Ti Viki povedala a objala-- 😵 ,ja na MAMA este len cakam,aj skusa,ked jej poviem,naspuli pusinku a vylezie ba ba 😅 ,celkovo ma- ma- ma nikdy nehlaskovala...ale zato,rano,ked sa zobudi,da sa na 4 ,da mi pusinku na usta a odstvornoskuje,tym ma vzdy "dostane"laska moja 😵

raa2
17. nov 2010

ahojte!!
dlhsie som nic nepisala, ale snazim sa vas docitavat stale 😉
my sme tiez boli chori, matko mal taky skaredy kasel, ale uz je to fajn, chvalabohu nemal teploty, ani sopliky, ale ten kasel bol hnusny 😢 natierala som mu priedusky a taky sirup od kaslu sme dostali, tak to zabralo. my teraz spavame od 9 obedny spanok, cca asi 2 hodiny, vstavame o 6, ale prespime celu noc 😵 klop, klop. teda uz je to tyzden tak 😉 cez den papa dobre, len s obedom mavame problem, musim spievat, tancovat no komedia riadna 🙂
chceme ist dnes do pandorfu, potrebujem si nejake rifle kupit, lebo nemam co na seba 🙂
v piatok ideme do ziliny, ale iba do nedele, tak sa uz tesim.
detickam prajem skore uzdravenie a pekny den.

raa2
17. nov 2010

@olifcek pekne boticky, velmi sa mi pacia.

zucana
17. nov 2010

@avaka urcite sa to tu o chvilu zaplni s krasnymi zazitkami 😵
my mame po rannom foteni 😀 dam par foto potom ked upravim do sukromnej temy lebo prekvapko pre nasich 😉
tu sviatok nieje.....altak aspon vyslo slniecko a poobede pojdeme do mesta 😅

zusika
autor
17. nov 2010

ahojte.... dievcata moje zlate, mam na MK konecne album..... boli sme na 3D a krasne nam vysli fotky....tak ked budete mat cas a chut, kuk pre ozivenie vasich spomienok.... ze ake boli aj vase dietky malilinkate.... 😉
Ako sa mate?

raa2
17. nov 2010

@zusika krasne vecicky a aj brusko mas pekne, take ani neviem ako by som to opisala 🙂 a aj fotky krasa, kocik si tiez pekny vybrala 🙂

lenica81
17. nov 2010

@zusika 😵 normalne si ma dojala... v dobrom... nech sa len dari a ste vsetci zdravucki...

tu sa to nejako chorobami zaplna, babatka chorlaveju... ale to tym pocasim bude... tak by to malo skoro prejst... 😉

svetlankat
17. nov 2010

@zusika fotky vam prekrasne vysli, ako tam tie tvoje deturence krasne vidiet, bursko sa uz pekne zaobluje a kocik je uzasny, pohodlny. Drzim palceky

svetlankat
17. nov 2010

@avaka uz sa to bude len zlepsovat uvidis, pekve nerim.

Nech su vsetky deticky len a len zdrave

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
17. nov 2010

@zusika nadreha az mi slzy vysli...ved to su jednovajecne ze???
juuj strasne drzim palce 😵
@rivatha na fotkach pracujem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre