Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
18. nov 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀
moja babka take nosi 😀

garonka
18. nov 2010

@maculik vidíš štrikovane dobra vec 😉 len ja neviem štrikovať a moja svokra......ta nevie vôbec 😎

olifcek
18. nov 2010

@garonka jaaaaj a saq to fajne je, super teple, vysoke... ja bych nevahala kebyze yettyovky nemam 😉

olifcek
18. nov 2010

@svetlankat @lienka2 vcera som si kupila bunduuu, nahradu za stratenu. je tiezz nepremokava, neprefuka ju, taka idealna na pocasie, ktore mame... len uz nie je mierne kriklavo zeleno-biela, ale cerveno-cierna, a uz nie exitray ale ina znacka... tesim sa... bola zlavnena z 1990sk na 1170sk, ci jtak nejak.. 😉

ratam si to ako vianocny darcek... takze notacik, vetrovka, a uz viac mi netreba... spokojna som.. a jo, jedny zimne kozene topanocky som si kupila asi pred troma tyzdnami, takze i toto akoze... aby ste si nemysleli, stali 8eur? kamaratka predavala, kupila jej mamina, bez skusania a uz nemala cestu vymenit, lebo niesu zo SK, tak ich v podstate len posunuli dalej x;o))

raa2
18. nov 2010

@olifcek to si dobre kupila boty, hlavne ze su kozene. ja som si vcera rifle kupila, som v nich napratana,tak verim ze povolia, lebo som nejako pochudla a vo vsetkych som vypadala ako vo vreci 😉 tak sa tesim. a mm mi kupil tricko diesel ale to uz som si odlozila pod stromcek, a ja som mu kupila uz dva darceky, tak este ked tak mu kupim nieco a je vybaveny, horsie to bude s nasimi a brachom, vobec ma nenapada co by som im kupila 😒

blumka
18. nov 2010

@olifcek jj, to som citala, ale celkovo ma prist ochladenie, aj ine servery predpovedaju aj nasi meteorologovia...nemyslim ze az take rapidne ale pod nulu pojde 😉

zucana
18. nov 2010

cafte az teraz som sa dostala na net
rano o 4tej mala viki 38,5 tak som dala vapky a zas z nich grcala.tak som vyvolavala lekarke a furt obsadene tak som sla osobne a ze mam dat teda cipky a ked do zajtra neprejde tak mam doniest aj viki.potom som sla na nakup.svokra zatial strazila malu, upratovacka tu bola a este aj zabranu na scody prisli robit takze uzas. vstali sme inak normalne 9.30 len ma take male ocka unavenucke.dala som mliecko ovocia len trosku zjedla a zas mliecko a spinka.nedala som uz lieky lebo mala 38 a az keby mala viac dam nie?.....nech organizmus bojuje.som nasrata na teplomer lebo ten co sa polozi na celo (chicco) a stal 25 eur je dobre naprd tak ho pojdem vratit a kupim co @rivatha davala na kona.sice stoji vela ale aspon budem mat istotu a nemusim ju zakazdym budit do zadocka. lebo vzdy sa prebrala a chcela kecat.... 🙄 je tu slnko a zrovna von nemozme....inak nekasleme ani nic....uvidime co bude po obede lebo prdka....
inak dokbry clanok 😉

olifcek
18. nov 2010

@zucana zuzka videla si nextik tenisky, ktore som vyhrala v aukcii? mam z nich obrovsku radost.. idem na tie fotky, oznacit, ktore su prepalene x;o) i ked @avaka je v tomto odbornik x;o)

olifcek
18. nov 2010

no kukam, ze tam skoro vsetky su prepalene, ci cosi podobne... ale inak prekrasne fotky.... ved bodaj by nie, ked je krasny model na nej 😵

olifcek
18. nov 2010

vcera som kupila BIO kukuricno-ryzovu kasu... tak uz len vymysliet, s cim to bude oliv papat, chi

jaja32
18. nov 2010

ahojte, my sme dnes Natalke kupili cervene cizmicky, rukavicky a to ruzove cudo namiesto salu alebo rolacika na krk... cizmicky su fajne sustakove, samozrejme nie na chodenie, maju suchy zips a obuvaju sa ako ponozky 🙂

jaja32
18. nov 2010

@olifcek super linky na topanocky si dala, jaj, len ja musim vsetky vyskusat Natalke, pretoze sa jej velmi zle obuvaju a uz som kupila v hm a musela vymenit, pretoze sme neobuli.

lienka2
18. nov 2010

@olifcek my papame s ovocim 🙂 ale domace kase 🙂

olifcek
18. nov 2010

@jaja32 no ja som tak jedny krasne ruzove kupila, s kozusinkou vo vnutri, no stali iba 3eura a kozene, z brusenej koze... neobujeme, mame vysso nart, ale tie z HaM obujeme, len su kus vacsie, asi o dva cm, ale nevadi, hlavne, nech je teplucko, itak su to capacky, cize chodit v nich nebudeme 😉

lenica81
18. nov 2010

Vilko ma 38,4... dala som capik... mam zajtra skocit k doc... ziadne ine priznaky nemame... to je na nic... 😔 akoze ze chore deti spia... tak moj dal rekordnych 15 min... 🙄

olifcek
18. nov 2010

@lienka2 mna presvecilo, ze sa to kratko pripravuje, lebo fakt, kym bych ryzu urobila, oliv by uz nebola hladna, bo by zjedla cosi ine... 😉 toto je cisto kukurica a ryza, co som kupila, nic viac, nic menej... ale kebyze @lenica81 neporadi, kde hladat, nensasla bych ich v kauflande 🙂

olifcek
18. nov 2010

@jaja32 super si kupila x;o)

jaja32
18. nov 2010

@olifcek my mame tiez ten isty problem....v hm som jej aj vacsie skusala, ale uz mrncala, vykrutila nozicku a neobula som vobec. Bala som sa kupit. Vacsinou budeme vo fusaku, ale my casto chodime von na dvor a to je len na rukach, tak tam nam urcite posluzia.

zucana
18. nov 2010

@olifcek v idela krasne 😵
inak sme vstali a mamae 37,7 v zadocku cize 37 😵 a papkame
dik za fotky pohram sa s tym 😉

jaja32
18. nov 2010

@olifcek ja som kupila kasu babylove, tusim aj @garonka ju spominala a malej velmi chuti.... je bio

kacenqa
18. nov 2010

ahojte baby, sorry, ze vam skacem do temy, chcela som sa opytat, vasi drobci ako spavaju cez den? este 3x ci uz len 2x? ja uz si to od tej starsej nepamatam 😖 kedy mi zacala spavat len 2x....a niekedy mam pocit, ze by to natali stacilo, inokedy zas ani nie, tak sa chcem popytat tuna...dik 😉

olifcek
18. nov 2010

@kacenqa my niekedy hajame uz len raz...

olifcek
18. nov 2010

@zucana vsak? a za aku super cenu... esteze som si vsimla, ze je to len za 10eur a dalsie prihodenie je 9,30eur, ze uff... a podla stranky nextu som krasne lacno kupila x;o) vytesujem sa jak mala 😀

jaja32
18. nov 2010

@kacenqa mne Natalka spinka 2x a dnes len raz

zucana
18. nov 2010

@olifcek len ja nove lebo ja pre druhe babo chcem 😉
vsetko sme spapali 😵

laxity
18. nov 2010

@kacenqa my dva krát...doobeda aj hoďku niekedy aj viac a poobede ako sa zadarí ak sa vôbec zadarí 😀 ...momentálne spinká 15 minút 😵

garonka
18. nov 2010

@laxity jej ďakujem ďakujem ak nenajdem nič v h & m tak objednam z tej stranky čo si dala 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre