Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
26. nov 2010

@olifcek ako tak kukam, ked zaplatim postovne, vyjde to cca narovnako... a ten pan ma aj pekne pruhovane... tak tam skocim...
ideme papat... teda Vilko... 😉

olifcek
26. nov 2010

este... pribinacik od rocka mozeme, ze? ci este neskor?

olifcek
26. nov 2010

@lenica81 ja som nasla na nete i po 3eura x;o) ale idem kuk do domaja ako som spominala... my sme papali ovocie s vlockami, teraz ja papam pribinacik a Oliv jogurtik 😅

blumka
26. nov 2010

@olifcek od rocka ano, ale odporucam ti kupit radse lipanek alebo nieco ine s podobnym zlozenim ako je prechemizovany pribinacek

inak, caute 😀

olifcek
26. nov 2010

@blumka dakujem, tak lipanek dostane na narodkyyyyyyy x;o)

olifcek
26. nov 2010

@blumka a spodok z ovocnych jogurtov kedy moze? teda smotanove su, a spodok ovocie, ved vies... x;o)v

blumka
26. nov 2010

@olifcek 😉

avaka
26. nov 2010

@olifcek ,ze na narodky 😀
a to je aky lipanek,to nepoznam... 😕 ,asi casom spoznam,ze?
ja som vcera zase po dlhsej dobe skusila jogurt a ee 🤐

olifcek
26. nov 2010

@avaka urobime jej torticku z lipankov x;o) lipanek je chutnejsi ako pribinacik, mnam x;o) ale naposledy som ho papala este v praci, hehe

blumka
26. nov 2010

@olifcek no to netusim...ja som take zacala davat terezke az okolo roku a pol..dovtedy biele a miesane s ovocim...

olifcek
26. nov 2010

@blumka oki, tak zacneme od roka a pol.. ale priznavam, ze uz dostala kusok i teraz, ale len kuuuuuuusocek z jablkoveho x;o)

blumka
26. nov 2010

@olifcek mne tiez viac chuti lipanek ako pribinacek a vraj ma aj menej chemie v sebe..akoze ja to detom uz nekupujem..terezka teraz presedlala na Kostikov s lentilkami a pribinacka som naposledy kupila asi 4ks a z toho boli 3 plesnive a este mali daleko do datumus potreby tak som vysmarila vsetky 4 a odvtedy akosi ma a ni nelaka ich kupit 😖

olifcek
26. nov 2010

ja si inak schvalne nejdem po radu do temy s prikrmami... lepsie je mi riadit sa @blumka @annag , nech plno dalsimi nazormi 😉 hlavne preto, ze sa sotoznujete s mojim presvedcenim 😉

blumka
26. nov 2010

@olifcek ved ja neviem ci moze, ci nie..asi aj by mohli...ved ked uz budu jest hocico...mne to nejako nechybalo ani my s mm ovocne jogurty velmi nejeme, tak asi preto som tak neskor davala

olifcek
26. nov 2010

@blumka to je recht...my v praci sme si kupovali a casto boli na vrchu plesnive...hmmm... som na to zabudla... moja pamat derava... ale lipanek bol vzdy ok x;o)

blumka
26. nov 2010

@olifcek a to aku tortu ides robit z lipanka? 😕

olifcek
26. nov 2010

@blumka my kupujeme sabi, tami, zvolenske a yoplait, tie maju vzdy na spodku cosi fajne x;o)) tak oliv papa biele, ja spodok, ale rada bych jej davala cely, len nechcem nic uponahlat x;o)

olifcek
26. nov 2010

@blumka este netusim, ale asi namocim piskotky a hero keksicky, poukladam na seba, dam i ovocie... take cosi mini, co bude moct sf\uknut, rozbit ruckami a papat lyzickou... bude bordel, ale neva...

inak..oliv normalne fuka nostek do servitky, i kvapky do seba potiahne, naucila sa to skoro hned, ked som jej ukazovala, co urobit, chi

olifcek
26. nov 2010

uz mame 9000g 😉

zucana
26. nov 2010

@avaka http://www.tomy.co.uk/products/forget-me-not-ph...
je super a velmi ju bavi aj otacat strany a aj pocuvat ludi najviac sa jej paci hlas segry inak vraj mame my tri aj s mamcou rovnake hlasy uplne 😅
no viki zaspala pri nanana svadobneho pochodu tak idem varit 😀
uz iba 2 tyzdne a ide sa na sk... 😵 a potom vianoce a stromcek a ja uz vyzdobu dam zajtra nech si ju aj tu uzijeme ve ditak zacina v nedleu advent 😉

blumka
26. nov 2010

@zucana zuci ja idem zdobit tiez ale cez vikend nestiham tak z pondelok zacnem 😉
@olifcek to je sikulka olivka ked uz fuka nostek 😕 a teda vahu mate krasnu 😉 o chvilu bude ako terezka ked mala rok 😉

garonka
26. nov 2010

@lenica81 ja som včera kupila rolakove body aj hneď vyprala stalo 7 € ale cena mi nevadi 😉 no ešte kupim 86 lebo 80tka je natesno 😉 a mame tie detex

olifcek
26. nov 2010

@blumka jeeej, to naozaj? tesim sa, ze tak krasne pribera... uprimnu radost z toho maaam....

no, fuka nostek, som myslela, ze je to klasika, normal, az paq som citala, ze ee.. ja tu vela veci nepisem, lebo neviem, co je akurat veku primerane, a v com je sikula... 😵

olifcek
26. nov 2010

@garonka no, my uz tiez 80tky nosime v niektorych znackach este 74... ale domaja asi i 86bude, uvidime, beriem bodynko so sebou, nebudem nic merat... x;o) takto to bude istejsie x;o)

olifcek
26. nov 2010

premna je najvacsou radostou, ze je Oliv zdravucke dietatko x;o) i ked nedavno mi jedna znama pisala, ze jej maly bol do 18mesiacov krasny, zdravy chlapcek, potom dalsich 18mesiacov bojoval s leukemiou, ktorej i podlahol... je to hrozne x;o((( clovek nikdy nema istotu...

blumka
26. nov 2010

@olifcek terezka sa naucila fukat nos okolo roku a pol a to uz bolo ze wau ako zavcasu, ale tak olivka je ina sikovnica 😉
domaja znacku mam rada..robia take pevne veci 😉

garonka
26. nov 2010

@olifcek nam už treba 86 😅 a teplaky som kupila do zasoby tiež detex 98 😅 bodynko je fajne

laxity
26. nov 2010

@lenica81 no ja som kupovala Elefanti 19-ky a toto čo som si objednala cez kamošku tak 6-12cm, ale ešte ich nemám budúci týždeň mi prídu 🙂

blumka
26. nov 2010

@olifcek no to je fakt..uz stale sa budeme o deti bat... ☹

laxity
26. nov 2010

@zucana Viki je nádherná a šikulka veliká 🙂 ...mail som preposlala sestre, tak určite sa na to pozrie, len nerozumela jednej veci...ale to poriešite cez mail 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre