Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. nov 2010

tak uz napapana, preba;ena, ideme von x;o) ideme na bodynkaaaa zaroven

janielah
26. nov 2010

Ahojte babky, vsetky Vas srdecne zdravim 🙂

Dlhsi cas uz sem nestiham nejak chodit, ale stale na Vas myslim. A ako to uz byva, obraciam sa na Vas s prosbou o radu 🙂 My uz veselo chodime, a narazila som zaroven na problem - kde kupit tie najmensie ortopedicke kozenne topanocky az na kotnicky, viete poradit?

😵 😵 😵

blumka
26. nov 2010

@janielah ahoj jani, na chatu nejdes? 😀 pozri v lekarni protetika, sante tie su ortopedicke. prve topanocky sa daju kupit aj u Batu, Deichmann, alebo firma Rak

lienka2
26. nov 2010

ahojte 🙂
chcela som ist vonku s malym, ale mi zaspal pri flasi 😅 tak sedim tu na chvilku a idem trocha popratat, aspon nebudem musiet zajtra 🙂 ozaj chodievate vonku aj takto ku veceru, ked uz je kosa riadna? ci len ked je slniecko a trocha teplejsie? 😕
@svetlankat, keby bolo stretko u teba tak by som mohla stvrtok alebo piatok, mm ma poobednajsiu tak by nas doviezol aj odviezol domov.. len neviem co s lukym, kedze on doobeda spi..

lienka2
26. nov 2010

@blumka som mrkla aj ja FB, krasne veci robis 🙂

lienka2
26. nov 2010

a vidim ze niektore tu uz vo velkom chystate vianocnu vyzdobu, som mala na plane ist daco pozriet aj ja do mesta, ale neviem kedy sa dostanem.. 😒

raa2
26. nov 2010

ahojte,
my sme boli vonku, zima ako v ruskom filme, tak sme sa hodinku poprechadzali a supito domov. vietor fucal, skoro nas ufuklo 🙂
vcera sme boli v BA na vianocnych trhoch, boli sme asi dve hodky, dala som si aj dva deci vareneho, co taka zima od noh bola. dnes od rana cosi robim, som sa az teraz zastavila. Cakame svagrovcov, zajtra chceme ist na vylet do viedne s nimi. my mame novinku, uz sa vie matko sam posadit, sam si vie klaknut a tym koncime, este sa nevie postavit...ale zato beha ako zabka rychlostou blesku 😀

@blumka som chcela kuknut tie vyzdoby, ale mas to zablokovane ☹

raa2
26. nov 2010

@lienka2 my sme vcera boli este o 1730 vonku, alebo aj do obchodu chodime niekedy okolo 17-18...

lienka2
26. nov 2010

@raa2 a ako dlho ste vonku? ked idete tak ku veceru? lebo len do obchodu ist to mam za par minut.. no my mozeme ist vonku len ked spi, lebo ptom vystraja v kociku.. dnes som si to zase zazila 😅 a ked spi tak to je aj hodina aj viac dakedy...

lenica81
26. nov 2010

@blumka keby si videla tie krakelovacie pohromy... este ten prvy vysiel super, pri druhom ramceku som nepockala den a nacapila som tam servitku... tak sa mi to pomazalo... treti este sfinisovat musim so servitkou, ale zas tam vidno tahy stetca... a na 1. krabicke som na bokoch davala stetcom a az potom ja tapa som vrch natrela hubkou, tak to vyzera tiez fajne, az na tie boky... takze mam zatial nepodarky, ale sak sa hadam podari... musim na to dojst... ty vrchnu vrstvu na herkules alebo krakel cim natieras... lebo natupovat hubkou som este neskusala, ale neviem, ci by to bolo ono...
a gula bude dnes hadam hotova... tiez bude pre mna, musela som vychytat muchy aj na tomto... 😀 nie som taka sikovnica ako ty alebo @andrea2603

lenica81
26. nov 2010

@janielah dole v zdravotnom stredisku na strecnianskej pri bille su zdravotne potreby, tam som topanocky videla... skus sa popytat... 😉

blumka
26. nov 2010

@lenica81 no ja na krakel tupujem hubkou, lebo stetcom sa mi to nedarilo..ale nie vzdy sa mi to podari, skusala som kadeco ale no, tiez to musim este vychytat 😉 v podstate ja uz na farbenie uz nepouzivam stetec, len vzdy hubku
@raa2 nemam ta medzi priatelmi na fb tak preto to nevidis 😉

olifcek
26. nov 2010

@lienka2 ahoj, my sme sa prave vratili z vobku, boli sme tam asi od 15:15? 😉 a to v manduce, cize kociar v pohode

olifcek
26. nov 2010

@zucana hech, mali v domaja bodynka s golierikom i pod 4eura, no boli divne a mali kratsie rukavy, tak som kupila 3ks po 6eur, hech...jednofarebne... co uz, hlavne, ze to ucel splniiiii a uz velkost 80 😵 😵

olifcek
26. nov 2010

kupila som si special casopisu MAMA a ja x;o) musela som x;o)

zucana
26. nov 2010

@olifcek ja som nemachrila ze kolko tu stali rolaky len ma napadlo...ze normal lacnejsi eako na sk co nie je casto....

olifcek
26. nov 2010

@zucana saq vieeeeeeeeeeeem... ja som verila, ze kupim tiez tak bre... nevyslo...

zucana
26. nov 2010

@olifcek co je to za foto?

olifcek
26. nov 2010

@zucana kociarik

garonka
26. nov 2010

kuk konečne spime a sme sami doma ☹

ja keď nakupujem nepozeram na ceny 😝 😅

garonka
26. nov 2010

@olifcek ja tam nevidím kočiarik 😅 a jeje ake krasne su tie babätka v ružovom 😵

olifcek
26. nov 2010

@garonka ja kociarik, hehehe, nechapem... ake babatka v ruzovom? 😀

garonka
26. nov 2010

@olifcek no ta šak naše deti su babatka ne? 😀

garonka
26. nov 2010

@olifcek ja som myslela na to dievčatko ake je zlate v ružovom 😵 😵 😵

garonka
26. nov 2010

ja riešim dilemu čo robiť idem zajtra von na prechadzku a dve kamošky sa neznašaju tak sa neviem rozhodnuť s ktorou ísť kočíkovať 😕 to je des 😝

olifcek
26. nov 2010

@garonka chod s jednou a paq s druhou 😀

avaka
26. nov 2010

@zucana ,zaujimavy ten hovoriaci album,ale uz pra nas sa asi neoplati,ci este ano?asi skor pre mensie deticky...
a naozaj mate podobne hlasy,co si raz davala video,ked si bola na sk 😉

@olifcek ,ked E sa este tak nestavia,jej sa len obcas podari,ani nevie ako,ona sa niekedy da do takej striesky,zadok vypuci,este nestoji pekne,a kuka na mna hororovy vyraz,sa boji... 😅 ,chce,aby som ju drzala,nohy napnute uplne v krci a ked poviem,nech sas drzi,ze ja ju nedrzim,tak reve.. 😀

inak klop-klop,uz nekasle,myslite,ze to mohli zo zubkov sopliky stekat a drazdit na kasel?lebo som kukla a prerezava sa horna 1.A vtedy ta teplota tiez mohla byt zo zubkov 10 dni pred prerezavanim? 😕
@blumka,no a sak co si nas nepridas na FB ???aj ja som zvedava... 😉 😎

garonka
26. nov 2010

@olifcek keby sa dalo 🤐 ale dve dospele ženy a furt dačo maju nevyriešene

avaka
26. nov 2010

a uz spime od 18:30 s jednym zobudenim,lebo dnes sme spali len 1x,ked sme prisli neskoro od dr.Ale o 17:15 uz riadne medlila ocka chudatko..

@garonka ,to je dilema.. 😀 chod z jednou a potom povedz,ze sa ponahlas a stretnes s druhou.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre