Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. nov 2010

@selyma kalerab na chlebiku zboznujeeeeem.. ale ee, zatial len maslo som dala, syr este ee, pockam do roka minimalne x;o) nie je sa kam ponahlat 😉
@lucia411 ja som vyssia ako moji rodicia 😀 i bratia, ti su vyssi odomna a segra je nizsia ako mamina, ktora ma 165cm, takze ja na take neveriiiiiiiiim, moj mm je vyssi o hooodne nez jeho rodicia 😀 😀

lucia411
26. nov 2010

@olifcek ja taktiez neverim, lebo ja som tiez najvyssia z rodiny 😀 jedina mam nad 170 😀

lucia411
26. nov 2010

@lucia411 co som od postara 😀 😀 😀 ????

olifcek
26. nov 2010

@lucia411 😀 😀 😀

olifcek
27. nov 2010

snezi, snezi, sneziii, krasne velkymi vlockamiii

olifcek
27. nov 2010

snezi, snezi, sneziii, krasne velkymi vlockamiii

blumka
27. nov 2010

Krasne zasnezene rano Kosiceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 boze, sa tesim jak mala z toho snehu 😅 uz citim vianoce 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
27. nov 2010

dobre ranko 🙂
tu poletujem zatial iba ja... 😅
asi pojdem spat s malou,dnes bola asi 1000x hore,kazdych 20 minut,len 1x spala skoro 2 hodky.. ☹ ,nevladzem...

avaka
27. nov 2010

neviete ako jej natriem dasno,ked si neda...?uz trci zubok

olifcek
27. nov 2010

@avaka ked trci, tak uz netreba, ci? Nechce dat natriet? Daj na zubnu kefku, sama si natrie x;o)

maculik
27. nov 2010

AHojte 🙂
poletuje sniezik, trosku je aj zasnezene, ale asi sa to bude topit. Ale uz krasna zimna atmosfera, vytesujem sa 😵
a kamaratka mi poslala fotku, ako to teraz vyzera u nas v Bonne, tak tam asi 20cm snehu, husto snezilo, no krasa. ale som rada, ze tam nie som takto sama bez mm v takom pocasi.

my dnes noc celkom ok, do polnoci sice nic moc, ale potom bol hore len 2,45h, 5,45h - to sme spolu zaspali v mojej posteli a spali sme do 8 (teda on, ja som lezala asi na 20cm, takze som len driemala, ale hlavne, ze sa vybuval on 🙂
teraz buva, my ideme obedovat a potom pojde spat zase Adelka.

vcera ich bola znama ostrihat, Adelke len ofinku, ale Petulik je uuuplne nakratko, tak hodim potom foto pred a po strihani.

prajem peknu sobotu, vecer este nakuknem.

maculik
27. nov 2010

a kupila som konecne vcera tu Noemovu archu, ale som to hladala medzi tymi hrackami, lebo som myslela, ze to je FP, a to nie je. A Adelke taky maly lekarsky kufricek.

olifcek
27. nov 2010

jaaaaj, boli sme vonkuuuuu, Oliv chytala sneziiiiiik, ani domov nechcela iiist... aj nam zjedla kus snehu, tak snad ju brusko nebude boliet... bol to sneh zo stromu, hehe x;o) uzivala si to... a my s nou nebyt tych psov, aj by som ju posadila, nech sa pohra...b

olifcek
27. nov 2010

len....psov je uz viac ako ludi, mam pocit, vsade kakaju...takze...ale viem si predstavit, ako by Oliv santila so snehom...

zucana
27. nov 2010

aj ja chcem sneeeeh 😅
pekny vikend inac vidim ze sa tu vikenduje 😉 snehovo 😅

raa2
27. nov 2010

@lienka2 sme tak hodinku vonku, tiez niekedy zaspi, tak ho riadne zababusim, na usta mu dam plienku, nech nedycha moc studeny vzduch a ked sa vyspi tak potom ideme dnu.ruky mu supnem tiez do fusaku 🙂

zucana
27. nov 2010

my sme dnes mali aj rukavice..
a mam herpes 😒

raa2
27. nov 2010

@zucana my nemame radi rukavice, sa strasne jeduje mato a dava ich dole a vyhadzuje 😖 inak neviete mi poradit, dnes som matovi kupila jedielko vo flaske a uz som ho cele zohriala, zjedol polovicu, tak uz ho asi musim vyhodit, to sa asi nemoze dva krat prihrievat , ci?

olifcek
27. nov 2010

my nenosime rukavice... a dam az ked bude hajinkat, lebo Oliv nema rada, ked nema volne rucicky... no zatial rukavicky nebolo treba, rucicky mala teple i ked bolo vonku okolo nuly

@raa2 kludne mozes... niekto neohreje 2.x ani domace jedlo, iny jo... ochutnaj to pred podanim a uvidis, ze tomu nic nebude

avaka
27. nov 2010

jej,baby ale Vam je taka vianocna atmoska snehova... 😵

@zucana ,Ty ho mavas casto,ze? 😒 aj ja som mavala casto,ale posledne roky takmer vobec(klop-klop),ktovie cim to je..,ci imunita,stresy.. 😕

my uz spinkame,dnes len raz spala,ale do 13:15,sice o 17-tej zmolila oci,ale ked som jej dala mm,ci zaspi ,tak nie,tak som 18:30 okupala a spime 😎 (uz raz hore 😅 )
pobede som si s malou pospala,aj ked s prestavkami,ale 2 hodky,tak ma konecne prestala boliet hlava

Boli sme na nakupoch,konecne som kupila bundu,tu co som pozerala pred mesiacom,to som si ju rovno vtedy mohla kupit,aspon by som ju uz ponosila.. 😅 ,aj rifle mam 😎 ,ale cizmy nie,no snad nejake kupim..
ale chcem tepluckeee .
Malej som tam davala presnidavku a ked zjedla,tak kricala daaa,ze som musela sprintovat do DM kupit dalsiu 😅,ale je to potvora,ja som asi urobila chybu,ze ked nezje obed,dam jej nieco ine a ona mi dnes zjedla 1 lyzicku,zacala to pluvat,rukami si to zotiera z jazyka.. 😠 a dala som jej chleba s maslom a uhorkou a sprasila vsetko
a Ela bohovska,jej stale jej vysvetlujem,ze v kupelni nema brat ten mop,pocuva,kuka na mop,tak poviem"pozri sa na mna" a ona na mna taky pohlad 😀 ,jak 3 rocne decko,ked je na koberceku 😀
a co si nechce dat cistit nos tycinkou,jej ukazujem vzdy co tam mala ,ked jej vytiahnema a dnes zase nechcela,ale videla som ,ze tam ma susen,tak som jej (bez vreckovky ale)ukazovala,ako fukat,tak fukala asi 6-7x,az ho vyfukla.. 😀 😎
@maculik ,potom to foto 😉

avaka
27. nov 2010

@raa2 ,ja si tiez myslim,ze vela ludi ohrieva,ale aj ja sa bojim.,ale ked vyskusas.. 🙂

@olifcek ,ten zubok sa jej este lez zacina prerezavat,len taky fliacik tam bol,ale teraz som ani ten nevidela.. 😅

olifcek
27. nov 2010

@avaka my nostek len do vreckovky 😉 my, ked Oliv povieme no no, nemozes, tak robi prstekom nonono a diva sa na nas, druhou ruckou sa nenapadne snazi robit neplechu, chi, alebo da rucky na tvaricku, pozrie na nas a caka, co bude 😀

olifcek
27. nov 2010

rozmyslam, ze kupime prilbu Olivke 🙂

jaja32
27. nov 2010

ahojte, uz som sa raz pytala, ale nic... ake masielko davate detickam?

olifcek
27. nov 2010

@jaja32 obycajne 😉

jaja32
27. nov 2010

@olifcek no to som chcela pocut 🙂 .....tak nie veto a tie ostatne brrrr?

avaka
27. nov 2010

@olifcek 🙂 ,potvorka,zlata 😵
ved my este nie vreckovku,to som len tak skusila,kd nechcela cistit,ale kefd fuka,mozem skusit..
a preco prilbu?

@jaja32 ,aj ja obycajne"naozajstne,"nie rastlinne 🙂

olifcek
27. nov 2010

@jaja32 nieeee, tie nieeeee 😉
@avaka jasneee, sksaj, Oliv si to sama vypyta, ked ma cosi v nosteku 😉 prilbu, lebo sem tam sa jej podari pri saleni sa padnut na hlavku 😉 a su take prilby, orig. na doma 😀

olifcek
27. nov 2010

@avaka jo, deticky su teraz v uzasnom obdobi 😵 😵

jaja32
27. nov 2010

@avaka aj taku odpoved som chcela pocut 🙂 🙂 my rastlinne nepapame

Natalka sa nejako ponahla....donedavna nechcela ani sediet...teraz sedka, plazi a stvornozkuje...a to vsetko trvalo nejake necele dva tyzdne 🙂 , v postielke sa postavi, dnes sa postavila aj pri sedacke...sice je ako po 4 stamperlikoch, ale stoji 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre