Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
28. nov 2010

ahojte
tak sme prave odprevadili svokrovcov, moc si drobcov neuzili, lebo im hodku meskal vlak a o pol4 uz museli odist. Medzitym mali spali, ale tak vzdy bol jeden z nich hore.
Ja som mala ist so segrou na pizzu a zmrzlinku, ale bracha seklo v krizoch, tak ho vzali na pohotovost a kedze viezli aj svokrovcov, tak uz som sa nezmestila. Tak pojdeme zajtra.
Idem sa venovat Adelke, je nejaka upiskana, tak zatial papa a peknu nedelu 🙂

laxity
28. nov 2010

Ahojte

ako sa tu máte? Dúfam, že sme všetci zdraví 🙂 a ak nie, tak chorým prajem skoré uzdravenie 🙂

Ja som bola vracať tie topánky čo som kúpila Elefanten, susedy mi poradili protetiku, bo tieto čo som mala, tak neboli dobré...hlavne, že človek si dá poradiť predavačkou, asi som hlúpo naletela a neuvedomila som si, že predavačky na všetko povedia, že je super len aby predali 😕 . No neva, hlavne, že mi peniaze vrátili bez problémov, aj keď teda už bolo na topánkach vidieť, že sa používali...a hneď zajtra jej idem kúpiť tie z protetiky 🙂

pekný zvyšok víkendu 🙂

svetlankat
28. nov 2010

@zucana ja tiez davam alnaturu presne ako pisala
@raa2 je super

svetlankat
28. nov 2010

@laxity a preco neboli dobre???

svetlankat
28. nov 2010

@olifcek my ideme na rozsvietene myslim ze v nedelu, uz sa tesim

raa2
28. nov 2010

my sme dneska absolvovali dvojo vianocnych trhov, na obed v bratislave a potom o 3 boli tu u nas na dedine, tak sme boli este aj tam kuknut, tu su totizto iba jeden den, bolo dobre, matik pospal pol hodku, potom sa zobudil, nevedel kde je, tak sa dival co sa deje, lebo medzitym aj sneh zacal padat, tak sme este kupili kolac tatovi a isli domov. riadne sa tu rozsnezilo, nanoznik som musela data susit. vela ludi tam bolo, dala som si punc, tuhy bol, len rum som citila 😀 tak mi potom ani zima nebola.

laxity
28. nov 2010

@svetlankat no bo vraj majú byť kožené a majú sa ťažko ohýbať a majú mať pevnú pätu a tieto čo mala Naty boli iba kožené 😕

@raa2 ja bych hneď šla...ale mm mi sľúbil, že ma vezme tak čakááááám 😀

blumka
28. nov 2010

ahojte..tak navsteva uz odisla..zas jeden krasny vikend za nami..
nestiham docitavat ani pisat uz pocujem juli ako place asi uz pojde spinkat..
@svetlankat...ak pojdete na rozsvietenie, nechodte s kocikom, lebo sa nikam nedostanete. My sme boli minuly rok a skoro ma ludia udupali a nemohli sme poriadne ani prejst, no hrozne to bolo..toho roku pojdeme neskor..isto nie prvy den

svetlankat
28. nov 2010

@blumka aha, no my bez kocika nehrozi, tak este asi budeme musiet prehodnotit, dik ze si povedala,

svetlankat
28. nov 2010

@laxity aha tak to je dobre ze si vratila.

laxity
28. nov 2010

@svetlankat 🙂

blumka
28. nov 2010

@svetlankat no fakt si to dobre premyslite, lebo je to tam ten prvy den o drzku..ja som este bola tehotna minuly rok, do toho kociar s terezkou, ludia sa tlacili po vsetkych smeroch, kazdy chcel byt najblizsie..ale vtedy tam bol este aj mikulas pre deti, tak neviem, mozno ak toho roku nebude tak tam bude menej ludi 😉

olifcek
28. nov 2010

@svetlankat jeeej, pridame sa?

@laxity nam dnes v deichmane na jednu elefant predavacka povedala, nech kupime protetiky, ja, ze jo, to i planujeme, ze sme len prisli kuk i natuto znacku 😵 my sme ukali kozene elefanty, i na klenbu mali vyvysene, no, boli makkucke... a ja jednoznacne tvrdu podrazku chcem...

@raa2 i u nas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, len Oliv to uz prespinkala v manduce, he he

@blumka aha, tak asi nepojdeme na rozsvietenie, nelubim tlacenicu v dave, este nas s oliv rozpucia, glg

olifcek
28. nov 2010

@laxity paq daj foto ake kuuuupis 😵 😵 protetiky su krasne a aj super na nozicky... teda podla mna 😵

garonka
28. nov 2010

kuk 🙂

my ak stojíme už musime topanočky? 😅 lebo ja som prišla o čižmy mi premokli a vrratili peniažky len som bosa 😀 deichman už nechcem 😖

garonka
28. nov 2010

joj ako hotentot som napisala 😠 tobi sa všade ku čomu dočiahne postavi už treba boty?

olifcek
28. nov 2010

@garonka ja tam nekupujem x;o) nemam doveru v tie znacky...

olifcek
28. nov 2010

@garonka vraj este ee, az ked bude viac chodit ako stvornozkovat, ci lozit 😵

garonka
28. nov 2010

@olifcek no chvalabohu lebo topanky najprv potrebujem ja 😅

garonka
28. nov 2010

@olifcek ja neviem padli mi do oka super čižmy za 25 € lebo ja drahe nechcem ale včera po tej čľapkanici čo som bola vonku len pol hodinu som myslela, že rybník mam v čižmach 😠 mm ich pekne krasne odniesol a prišiel naspäť s peniazmi tak som bosa 😠

olifcek
28. nov 2010

@garonka skus batu, tam nie vzdy draho maju, alebo john garfield

svetlankat
28. nov 2010

@olifcek asi ani my nepojdeme ja tiez nejak dav nemusim. Juj a kde budes kupovat tie protetika??? kde ich maju??? pridete jutro??? CI???

svetlankat
28. nov 2010

@garonka kup kvalitnejsie, mozno ze vydrzia dlhsie, ved nohy mas len jedny 😉

garonka
28. nov 2010

@svetlankat skusim aj humanic ale šak nech mm cvakne no musim počkať kym budu meniny teraz sme objednali dvere

ja idem na hlavnu mame peši len 10 min tak si nenecham ujsť tu šalenotu 😅

olifcek
28. nov 2010

@svetlankat jeeeej, ked ozeme, prisli by sme jutreeeeeeee

@garonka mne sa osvedcilo kupit drahsie, kvalitne, a mam ich na dlhsie, nemusim mat kazdu sezonu nove x;o) ja rada pohodlie na nozickach x;o) zimne chcem este take riiaaadne teple, len bud nevyrobili ake bych chcela, alebo su az prilis drahe, co teraz nedam...mozno z prvej vyplaty po RD 😵

olifcek
28. nov 2010

@svetlankat protetiky? v lekarniach v novej nemockeeeee, napriklad 😉

garonka
28. nov 2010

@svetlankat aj v zdravotnickych potrebach maju protetiky 🙂

garonka
28. nov 2010

@olifcek ja kopu topanok mam aj drahších a vydržali ale tak ma štipali oči keď som v deichmane zazrela tie čižmy no nekup to tak som kupila a premokli, no vyčkam a letim do bati, reno, john garfield, humanic ešte som na nejaku obuv zabudla 😀 😀 😀

juj ja veľmi teple nemôžem mne je horuco 😅 aj pod vetrovku vezmem len tenke tričko s dlhym rukavom

svetlankat
28. nov 2010

@olifcek
@garonka dikes baby

@olifcek klune dojdite a vezmi aj katku, nasu tehulku
@garonka a ty???

olifcek
28. nov 2010

@garonka i mne je stal;e horuuuuco, ale chcela bych mat i teplulinke topanky cizmickove kozene x;o)

@garonka @katka888 @blumka @lienka2 kedy zajtra pojdeme ku @svetlankat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre