Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. nov 2010

@cukruska1920 ja podobne ako @svetlankat som za co najmenej lieciv podavanych babatkam. pokial soplik v nose nevidis a pokial nesteka, neries, len kvapkaj libenar, ten aspon nam zarucene fungoval x;O)

olifcek
29. nov 2010

no z postele sme sa dostali i 11.00, teda Olivka, takze dnes socialku nestiham, idem kuk ako pracuju v stredu.... ten II.pilier musim poriesit, hech.. x;o)

olifcek
29. nov 2010

nie nesteka, ale nevyteka, tam malo byt

garonka
29. nov 2010

kuk ako je dnes vonku krasne 😝

@rivatha ani v KE nieje už Bianca a ja som v tej obuvi pracovala v 2008 🙂 topanky tam mali krasne ale majiteľ no coment 🤐

@olifcek blizko teba je krajčírstvo a ja tam dnes idem odniesť bundu 🙂 a topanky budem mať až zajtra opravene obuvnik nestíha 😅

@blumka aj my mame zvlhčovač vzduchu zdedeny ale zatim som ho nevyužila

svetlankat
29. nov 2010

Prave sme prisli z vonku, kociar mi ukazoval 3 stupne, fuka dobre studeny vietor a jasne ze som nemala ciapku

olifcek
29. nov 2010

@garonka este jedna je... ale vypredavaju vsetko po 19.90eur, ak nie uz i za menej... na mlynskej...

tak dojdiiiiiiii 😉

zucana
29. nov 2010

@maculik ano na zubky...skus 😉
@laxity dakujem naaadherne 😵
no my tu mame slnecno 10 stupnov tak pojdeme asi von 😉

lenica81
29. nov 2010

@garonka @rivatha bianca skrachovala... teta mojho mm im robila mimoriadne ucto k zaniku... 😅

lenica81
29. nov 2010

@svetlankat ja som si vzala nevhodne topanky a nadavala po 10 minutach... musim vytiahnut tie treckove, co mam na zimu... 🙄

svetlankat
29. nov 2010

@lenica81 tak ja nosim treckove a nedam nane dopustit. len musim kupit teplejsie rukavice a musim nosit ciapku

svetlankat
29. nov 2010

dosla mi mama a ja, tak idem kus postudovat, hlavne ze este nemam precitane novembrove cislo

blumka
29. nov 2010

hu...
@svetlankat to uz ti prislo decembrove? ja som novembrove este ani neotvorila..hanba...ale ked nemam absolutne cas.
jo a pytala som sa tej mojej kamosky fyzio na papucky pre juli, tak vraj nemam davat, ze ak som ju nedavala do chodaka, tak to spickovanie prejde a ze to prve postavovanie a skusanie okolo nabytku by malo byt bez topanociek, ze mam kupit ponozky s protismykovou podrazkou aby som podporila odrazaciu schopnost. Ze pre deti je dolezite aby mali nozku na boso aby stali na nej a nie na podrazke tvrdej...ze topanky az ked zacnu samostatne chodit...
popytam sa este zajtra pediatricky a uvidime...

svetlankat
29. nov 2010

@blumka ano ano decembrova, dnes som si ju vybrala zo schranky, dikes za info ohladom topanociek, ja stale davam len na chvilku, Misa si ich vzdy po par minutach vyzuje, ale aspon si zvyka ze ma nieco na nozkach, lebo ona mi fakt vsetko da dole. Tak na doma ve v pancuskach

olifcek
29. nov 2010

@blumka taky nazor ma i nasa hemato, a preto som topanocky nekupila, a snazim sa kupit podkolienky s protismykovou...len je kus probem take kupit, co by nepadali, no jedny sa mi postastilo, bohuzial ale boli posledne, ale okrem nich mame este dvoje, len tie kus lezu dolu... nevadi, kupim x;o)

alex
29. nov 2010

ahojte,
kočky tak náš lenivček sa dnes 1x sám posadil. Ja som to samozrejme prepásla. Pozerala som na telku a on sa hral na puzloch a pozriem na neho a on si sedí 🙂 Ale potom aj na dlážke sa posadil, to som už videla. Dokonca už spravil aj pár posunov vpred na štyroch. Tak som dnes šťastná uspokojená mamička 😀

alex
29. nov 2010

ahojte,
kočky tak náš lenivček sa dnes 1x sám posadil. Ja som to samozrejme prepásla. Pozerala som na telku a on sa hral na puzloch a pozriem na neho a on si sedí 🙂 Ale potom aj na dlážke sa posadil, to som už videla. Dokonca už spravil aj pár posunov vpred na štyroch. Tak som dnes šťastná uspokojená mamička 😀

alex
29. nov 2010

ups, tak to tu máte 2x

olifcek
29. nov 2010

@alex paradicka!

zucana
29. nov 2010

@alex super dvojita radost a gratulacia 😵

svetlankat
29. nov 2010

@alex gratulujem

lenica81
29. nov 2010

@alex 😵 supeeeeeeeeeeeeeeeer... sikovnik...

alex
29. nov 2010

ďakujem maminky 😵

lolka
29. nov 2010

cafte, baby, som smutna..........tak nie ze je Viki chora a ma atb., ale prave sme dosli od doktorky a aj ja mam atb 😖 mam uz chytene priedusky a musi sa to preliecit.najskor mi chcela dat jedny atb., pri ktorych sa nesmie dojcit, ale som povedala, ze to neni mozne, tak mi dala take ako ma Viki, ale aj tak to mam obmedzit 😖 ach jaj, moja dudloska, no, budem jej davat len vecer a v noci ☹ takmi to je luto 😖 cez den som sa uz dohodla s mamou a svokrou aby chodili kocikovat,aby spinkala bez kojenia, lebo doma by mi inak ako na didke nespala 😖

@alex gratulujem 😉

olifcek
29. nov 2010

@lolka pis @annag vela ATB nie je problemom pri kojeni. tam ide o to, ze mliecko vraj zredne, ale to nevadi, neobmadzuj, nie, bez poradenia sa s laktacnou, s tou najlepsou a to uz so spominanou @annag

garonka
29. nov 2010

@lenica81 skrachovali? fiha ale neprajem zle ale tomu majiteľovi hej bol to despota nikdy viac a jeho žena brrrrr 😠 no ani sa nečudujem na čižmy a topanky mali nehorazne ceny veľa ľudí odchadzalo z predajne total znechutení, veď tam mali čižmy aj za 180 € 😕

garonka
29. nov 2010

@alex gratulujem k posadeniu 😉 😉

garonka
29. nov 2010

@olifcek mm vybehol ja som sedela v aute no vyzerala som ako z filmu z 30tich rokov, hruza
vetrovka bude opravena 8 . 12 skoro ma šľahlo to čo je a cvaknem 13 € dosť veľa 😠
inač u vas sa svietilo 😵

a ozi na vašej ulici jedny na prvom poschodí už maju vianočny stromček 😀

garonka
29. nov 2010

jejej tu sa sedi, chodí my nesedíme ale postaví sa ku všetkemu čo mu pride pod ruku najnovšie je to jedalenska stolička tam sa stoji naj kym sa madam nepohne a tobi nepadne na zem 😀
no čo už my sme preskočili fazu sedenia my rovno stojíme a stojíme 😀

garonka
29. nov 2010

ešte som niečo chcela a som zabudla 😎

lienka2
29. nov 2010

@garonka my tiez stale stojime, na sedenie cas nezvysi 😅 ale hadam kym pojde do skoly si sadne 😀

olifcek
29. nov 2010

baby... kamoska mi dala chrobaka do hlavy... vraj ten parny hrniec nie je dobra vec, ze to nevyuzijem... vraj zelenina je ako zuvacka, dlho trva priprava... nema tefal, co reklamuju, ma brauna... co si o tom vy myslite? nechcem doma zbytocnost, a uz vobec nie v cene nad 100eur...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre