Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
30. nov 2010

@avaka daj daj oliatum, to je super

olifcek
30. nov 2010

Oliv ma na stehienku taky svetlulinky fliacik... tak som zvedava, co to moze byt... nemala to... skusim tiez kupel s oliatum, take podobne uz mala kedysi na chrbatiku, ako konci plienka, co bolo asi z plienok... toto ma tiez v podstate na vnut. strane stehienka, kde konci plienocka.. hmmm... nesvrbi ju to, tak snad... ani cervene to nie je... je to kusok tmavsie ako jej pokozka... vo stvrtok sa opytam lekarky, ked to tam este budeme mat, chi

svetlankat
30. nov 2010

@loginka na to mlievko exp....... iba ze ako to vyzera

avaka
30. nov 2010

@olifcek dam,skusim...
bohovska,je ona sa jedujeze sa preberie,zacne plakat a ukladat sa uz je vyvalena na svojom novom vankusi... 🙂

olifcek
30. nov 2010

@svetlankat mm, ze parada, dame na youtube 😀

svetlankat
30. nov 2010

@olifcek 😀 😀 😀

svetlankat
30. nov 2010

dobru noc baby

olifcek
30. nov 2010

@svetlankat bruuu, my najskor o dve a pol hodky, hehe

dorotka2
30. nov 2010

Ahojte babulky. Niekto sa tu pytal na maxi cosi tobi,ja ju mam,este sme nevyskusali, dame pod stromcek, teda svokra, ale vychvalili nam ju predajcovia,aj oni ju pouzivaju a su vraj velmi spokojni. 🙂 Mne sa na nej paci,ze uzasne drzi,nemame isofix v aute, je len pasmi priputana,da sa polohovat a su tam skvele premyslenepasy,drzia same. A v hodnoteni vysla tiez dobre, myslim crash testy. 🙂

dorotka2
30. nov 2010

@blumka a samozrejme drzim sesternici a malickemu silno palce a posielam veeeeela energie, nech je vsetko ok!
a babulky,mam jednu otazocku. Vidim,ze tu je viacsuchych deticiek. ☹ Viki sa spravili take suche okolo ustociek,ako lisaje. Doktorka povedala,ze je to z dudla, kupila som jej v lekarnina to biodermu,mi odporucili, len ci nemate s tym skusenosti. @zucana Viki mala nieco podobne ako alergiu,ako si zistila,ze je to alergia?

loginka
30. nov 2010

@dorotka2 ja som sa pytala, lebo jednu mame priorifix tu sme mali moznost vyhodne kupilt a rozmyslam o druhej, ci tiez priori alebo tobi, nie je tobi uzsia? zdalo sa mi ze sa priori lepsie polohuje viac do lahu, ale tie pasy su lepsie v tobi, ale zase je o 70 eur drahsia, tak neviem

dorotka2
30. nov 2010

@loginka neviem, ako vyzera priori,tu som nevidela, ja som sla kupit kiddy alebo romer 😀

loginka
30. nov 2010

a mate tobi 🙂

dorotka2
30. nov 2010

@loginka tak,tak, presvedcili ma, hlavne tie pasy sa mi tam pacili a toako skvele drzi v aute, ani sa nepohla

avaka
30. nov 2010

@dorotka2 ,nasa dudel nema,ale nema to ani pri ustach..tak ktovie...a jasne,ze v lekarni doporucia biodermu...
ja som pouzivala biodermu,som dostala a kozna mi ju chcela odporucit,no ale ked som ju mala,tak namiesala mast..
mala tam samozrejme celu vitrinu spravenu od dilerov... 😒

zucana
30. nov 2010

Cafte baby tak alergiu mala okolo ust take cervene lysaje a aj flaky aj za krkom a svrbelo ju to'... Tiez som dala fenistil
a ah tu biodermu mame Ale nic moc Zaro ta bioderma cold cream je dobra na zimu

avaka
30. nov 2010

@zucana ,tak my mame asi to iste,ona sa za krkom skriabe v kuse.. ☹
a mala to tak,ze jej to zmizlo a po case znova?co jej n ato davas?to si bola na tej alergologii,ze?a ked si upravila stravu,tak uz to nema vobec?

avaka
30. nov 2010

@zucana ,ja ked jej to natriem tou vazelinou,tak jej to uplne scervenie..

zucana
30. nov 2010

@avaka Taketo mala len raz tu silnu reakciu dala som fenistil... Pteslo to' ... Lysaje prechadzali Po pol hodke malA koncentracia alergenu a na ekzem som mala aj kortizon to' sa upravilo Po kojene strave

zucana
30. nov 2010

@avaka To vam dala mliecnu mast?

zucana
30. nov 2010

A jogurt ste vy uz skusali?

zucana
30. nov 2010

Pisem jak debil itouch mi to tu meni ked nepozna slovo 😅

avaka
30. nov 2010

@zucana ,po uprave stravy sa upravil ekzem?
E lysaje nema,len suche lica cervene,aj stehna,vlastne skoro cele telo,okrem zadku...a hlavne dekolt a za krkom skriabe..ale nemizne to..
dik,dufam,ze to nema ozaj alergiu..

avaka
30. nov 2010

@zucana neviem aka to je mast,to dala namiesat,ani obvodna nevedela ju predpisat,ked mi chcela,ze nech nebezim na kozne,musela som tam ist.. 😒 vyzera ako vazelina mastna

dorotka2
30. nov 2010

@zucana @avaka no tak to mi mame asi fakt klasicke lisaje. Nemizne jej to, aj kedjej to natriem, zostava to a nesvrbi to, nejak ona si to vobec nevsima, len ked jej to natieram,tak chce papat ten krem 😉

avaka
30. nov 2010

@dorotka2 ,tak asponze tak 🙂
ja idem spat dobru noc
@zucana dik 🙂

zucana
30. nov 2010

@avaka Ja mam totiz podobnu mast a vola sa mliecna a ten jogurt ste skusali???
My SME mali tiez suche Po upravrni mojej dtravy uz nemame

zucana
30. nov 2010

A to' suche nemizlo to' bolo z mojej stravy iba tie lysaje okolo ust mala Priamo ked ona konzumovala dufam ze uz igen tudom 😀 Dobru

olifcek
30. nov 2010

ideme i my hajiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre