Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
2. dec 2010

@garonka dakujem. tak zajtra skusim 🙂

@zucana a celu tu ampulku rovno do pusy vyliat?

P.spal 2h, Adelka zalahla teraz, my sa napapame a pojdeme von. POobede necham maleho mame a s Adelkou pojdem ku kamaratke s tak isto starou Vercou.

laxity
2. dec 2010

@garonka nevyzúvajú sa ti tie botičky kožušinkové vyššie? 😕 Bo čo som ja objednala sú nádherné, ale vyzúvajú sa presne ako tie z Tesca ☹

@olifcek nababušili sme moc body s dlhým, svetrík, bunda, čiapka, rukavičky, pančuchy a gate 🙂 a spala ako zarezaná hodinu 😵

laxity
2. dec 2010

@garonka teda Tobimu 😀

zucana
2. dec 2010

@maculik ano nakvapkat viki to miluje 😀

zoska
2. dec 2010

cafte,
aj my asi budeme marodovat ☹ dufam ze len ja a Neli to obíde
Neli vcera teplotovala, som myslela ze zuby, rano ale trosku zakaslala bola taka vypnuta, ale nastastie teplotu nema a teraz lieta ako sarkan po celom byte...
no ale ja som dead.... proste hrdlo zapalene komplet, tlak pri zemi... j to mavamkazdy rok v novembri,teraz to pockalo do decembra...
zajtra je mm doma, asi skocim pred vikendom k dr. 😒

@mmaarrttiinnaa všetko najlepšie Vanesske k narodeninám 🙂
@zucana spolusúcitim v chorobe, nech ti to prejde coskoro 😉

blumka
2. dec 2010

ahojte zeny, ja vobec nestiham, neviem co pisete, snad vecer budem mat cas docitat, len vidim ze preberate alergie @avaka ja som v detstve mala alergiu na citrusy a cokoladu, mala som do 6 rokov ekzem, vyliecilo mi to az Cierne more, odvtedy nic, ale teraz po porode Julinky sa mi vsetko vracia, nemozem skoro ziadne ovocie, ziadnu zeleninu lebo sice som napr. na jeden druh ale ten sa krizi s druhym a aj to mi uz vadi. Ja som alergicka aj na pel a to je este viac skrizencov, myslela som ze mi to po lete zmizne ale figu..tak sa trapim...musim si davat velky pozor na to co zjem..nie je to sranda. Najhorsie je ze kozny ti bude liecit len prejav, a velmi tazko sa zistuje na co to alergia naozaj je...

Ja uz mam deti skoro zdrave, Juli asi ani chora nebola..tie sople ma stale ale slinta ako bernardin a ma zapalene dolu dasienka, takze zuby..no a Terezka uz nema nadchu, pokaslieva trosku ale to uz len doliecujeme...

no tak padam znovu...majte sa krasne a nepiste tolko, nestiham 😀

blumka
2. dec 2010

joj a este mam nejake info o sesterke, tak ona musela ist predcasne, lebo vraj vo stvrtok bola u svojej lekarky ze slabo citi pohyby, ta ju poslala domov, ze je vsetko ok, sesterke sa nezdalo tak sla v nedelu na pohotovost a stadial ju viezli rovno do nemocky a hned musela rodit, lebo malicky by neprezil...proste uz mal v brusku namale..Teraz lezia v Martine obaja, caka ju na vysledky genetickych testov a na tie sa caka niekedy aj mesiac..ale maly je vraj na pohlad v poriadku, len to ze je malinky a teda nedonoseny

olifcek
2. dec 2010

ahojte, my este v meste. Vazime 9080g, dlzka 72,5cm. Vraj perfektne sedi, ci nechcem nocnik skusit. Mozeme uz lipanek, kusok soli. Kupila som take protetiky ake @mamminka, len inu farbu, vnutro ale biele, v.17, a cena, jaka nizka, ze 13,50e, parada

zucana
2. dec 2010

@zoska aj tebe 😉
ja idem do sprchy umyt vlasy a popratat a lahnut na chvilu aspon pred telku.....
az teraz dosla svokra pre malu...

svetlankat
2. dec 2010

@olifcek Oli asi nejdem, teraz som si spomenula ze som sa uz pred tym dohodla ze idem o siedmej na zumbu. Kludne dojdite ak sa vam chce do toho pocasia, ja som dnes nesla ani na Aj lebo je to fakt samovrazda. Boli sme akurat 2 hodky vonku len tu pookoly

svetlankat
2. dec 2010

@olifcek krasne miery, super a topanocky fakt super cena

svetlankat
2. dec 2010

@blumka esteze materinsky instinkt nezradil, drzim palceky. Su to bojovnici

svetlankat
2. dec 2010

@maculik aj vam vsetko naj naj naj k vcerajsku

@mmaarrttiinnaa vsetko naj oslavenkyni

mmaarrttiinnaa
2. dec 2010

ĎAkujeme kočky darčeky Vanesske rozdané 🙂

olifcek
2. dec 2010

@kleopatris chces original kryt, ci ten, co mam ja?

@garonk nemyslis Ty sprej Propolis?

olifcek
2. dec 2010

@blumka sesterke moc moc moc drzim palce

@svetlankat ved bolo vonku super x;o) no na prvy pohlad katastrofa, bleeeee... x;o) ja bych v piatok dosla x;o) len mi daj do IP, co mam kupit, dobre? nech nekupujes vsetko Ty x;o) o 16tej musim byt paq doma, pride mamka x;o)

lenica81
2. dec 2010

ahojte baby... oslavencom vsetko naj, naj, naj, nech im hlavne zdravie praje v tomto pocasi...
a marodom skore uzdravenie...

vcera som cosi doobeda pocitala, ale nenormalne ma boleli oci, dnes tiez to nie je bohvieco... asi potrebuju poriadny odpocinok... 😔
dosla mi vcera segra, dnes leteli do anglicka na pakupky, tak som ich rano viezla na letisko a vecer sa mi tu aj s mm a jej frajerom popili a argumentovali nahlas, tak Vilko nemal velmi kludny spanok... 😅 🙄
a k tomu som bola u znamej na MD na navstevu, odbehla do obchodu a konecne okolo 4 dosla... 😨

segra uz priniesla od nasich vianocne darceky, lebo budeme na stedry den tu... 😅 😀

olifcek
2. dec 2010

@blumka lekarka, ze uz mozem i rybku dat.. ja, ze uz? ved az od dvoch rokov.. tak povedala, ze ano, ale, ze najnovsie vyskumy uvadzaju od rocika, jasne, neprehanat to s nou, a, ze popri kojeni je to idealne... tak neviem... este pockam x;o) musim sa opytat este hemato a neuro, chi 😉 uvidim, co na ot povie @annag ...

@svetlankat som neverila, ze tak malo platim, hehe... a kukam, ze to ma i zirafku, co @blumka spominala, chi.. tak ale ved protetika, no nie? inak dizajnovo ako Miskine raky 😉 mne ale neodporucali na prve krociky o 1cm vacsie, ze to, az uz bude krasne sama chodit, ze teraz by sa zbytocne potkynala... tak su take akurat, mozno pol centy je tam este miesto na palceky x;O) odporucala tak lekarka a predstav si, i magistra v zdrav. potrebach, hehe...

kleopatris
2. dec 2010

@olifcek asi ten co mas ty 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. dec 2010

@kleopatris mam link v statuseeee

@rivatha budem robit ako @svetlankat... hodku denne, vraj sa tym neuskodi a babo si zvykne chodit i v topanockach... uvidim ako to Oliv pojde, nutit nebudem, ked, tak ich predam 😉

laxity
2. dec 2010

@mmaarrttiinnaa všetko naj Vaneske 😵

a baby opäť je tu choroba...prajem skoré uzdravenie 😉

@rivatha no veď ja mám tiež také ale akosi sa vyzúvajú neviem jej tam dobre dať nohu 😕 tebe to ide ľahko?

olifcek
2. dec 2010

@rivatha mne neuro uz pred mesiacom hovorila, ze ked okolo nabytku zacne Oliv chodit, tak, ze mam kupit topanocky... a pediatricka dnes, ze nech kupim a s klenbou, ze nech ich ma aspon hodku denne, aby vedela chodit aj v topanockach 😉

lenica81
2. dec 2010

joj, a este... Vilko urcite nemoze cervenu sosovicu... chudacik, tak mu bolo tazko spinkat predvcerom, len sa pucil a prdel... a nedalo sa mu... kazdych 15 min. bol hore do 1... 😔

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. dec 2010

baby kupila som Olivke minnie disney oblecko za 5,80... cervene leginky s bielymi bodkami a tricko s dlhym rukavom, na ktorych su tiez biele bodky, vpredu velka minnie... mali mnoho zliav, najma n a ich znacku /cherokee/, vetrovky na zimu za 7eur a pod.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
2. dec 2010

@lenica81 😔 ja som také ešte ani neskúšala...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre