Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. dec 2010

bre ranko x;o) dnes sme hore od 6.00, hech.... aj by som sla do hypernovy po kaprika, uz vypytvaneho, ja bych nemala to srdce zabit ho, a rto i napriek tomu, ze som to videla mamku robit velakrat do roka, kedze je otec rybarom uz od nepamati... no musim pockat na postara, lebo pride balik od svokrovcov 😉

jaja32
23. dec 2010

Ahojte, tak uz su tu pomalicky sviatky. Zelam Vam ich pokojne prezitie 🙂

lenica81
23. dec 2010

ahojte baby... my hore od 7mej cca... napapani, ideme cosi poupratovat a este cosi dokupit... furt daco chyba... 😅 ale sa netesim, milion ludi bude... 🙄

@olifcek moj tato je rybar, a rovno mi povedal, nech sa s tym nepiplem a kupili sme podkovy... inak ste sa bavili o rybach... ja skusim malemu uvarit trosku kapra... ale nemyslim, ze bude chutit, tak do zalohy zajka... a v tej casti podkovy dolnej (rebierko, nie chrbtova cast) je len jedna veeeeeeeeeeeeelka kost, takze sa nemusite bat, ak z nej date len cca polku... to v tom vrchu su ypsilonkove zaludne kosticky... moj mm je kapra velmi opatrne... ale my mame cvik z domu, tak ja ho sprastim rychlostou blesku... 😀 😎

lenica81
23. dec 2010

a tymto by som vam a vasim milym rodinkam chcela popriat prijemne prezitie nadchadzajucich sviatkov v pohode a klude, nech ste v Novom roku zdravi, stastni a hlavne spolu co najcastejsie, aby sa ta rodinna laska len kopila... 😉

lenica81
23. dec 2010

@njonja a nedala by si foto aj sem... 😕 ☹ prosim... aj do neverejnej...

blumka
23. dec 2010

ha...tak uz viem, preco juli tak otrasne spi...hlasim 8. zub 😀 tak uz to ma sumerne..4 hore, 4 dole 😀

@lenica81, krasne fotos 😉
babce ja neviem ci sa tu dostanem este dnes a zajtra isto nie, tak vam uz teraz prajem KRASNE VIANOCE plne lasky a porozumenia a nech je ten NOVY ROK, ktory prichadza pre vas este krajsi ako bol tento stary, nech vas stretavaju len dobry ludia s dobrymi umyslami a vsetko zle nech sa vam vyhyba...a uzite si vsetky zajtrajsi den a hlavne vecer, poriadne si to uchovajte v pamati prve vianoce vasich drobcekov, je to nezabudnutelny zazitok 😵 😵 😵

lienka2
23. dec 2010

@blumka krasne si to napisala 🙂 a tebe a celej rodinke stastnu cestu 🙂

baby, vsetky asi chystate na vianoce, vsak? ja akurat varim kapustnicu na zajtra, ked pride vecer mm domov tak idem piect.. a zajtra este upratat a salatik a rybku 🙂 mm je aj zajtra v praci 😖

lenica81
23. dec 2010

@blumka chcela som sa opytat, aky je znak na chrumku, alebo nejaku mnamku... neviem, co mam po ang hladat... 😕 dakujem... hadam sa este dnes sem kuknes... 😅

lienka2
23. dec 2010

všetkým krásne Vianoce 🙂

lenica81
23. dec 2010

@lienka2 krasa... 😵

lenica81
23. dec 2010

@lienka2 skoda, ze mm v praci... ten moj by mal dnes prist skor... sa tesim... ja dnes kapustnicu aj salatik a korpus na kolacik... ked bude supis, hodim recept do varenia... kapustnica aj salat lepsie odstate... mnami... 😀

blumka
23. dec 2010

@lenica81 hmm. co ja viem, nikdy som chrumku neukazovala..ale skus pozriet tu: http://www.mybabycantalk.com/content/dictionary... to je cracker, alebo si tam vlavo daj cookie ;) alebo si nieco vymyslite

lienka2
23. dec 2010

@lenica81 nielen ze lepsie je odstate, ale ja si pamatam z domu ako sme vsetko robili na stedry den, cely den sme boli v kuchyni do poslednej chvile bordel.. tak ked som sa odstahovala, som si povedala ze toto ja mat doma nikdy nebudem 😀 tak robim co sa da den vopred a potom na stedry den oddychujem.. 🙂
uz som dnes bola 2x v obchode a ziadny chlieb.. to akoze co budeme jest neviem.. 😅

lenica81
23. dec 2010

@lienka2 ja mam do zasoby zmesi na chlieb do pekarnicky... 😀

lienka2
23. dec 2010

@lenica81 tak to mas vyhrate keby nemali chlebik 😎 ale ja to nechapem, si pripadam ako za komunizmu ked sme chodili do obchodu a bolo na pridel 😅

laxity
23. dec 2010

bože baby veď ja nemám chlieb na zajtra 😅 ...vrrr a to som si myslela, že už mám všetko 😅

laxity
23. dec 2010

inak krásne fotky máme všetky...úžasné aká krása sa dá vytvoriť 😵 🙂 😵

lenica81
23. dec 2010

@laxity ale kolko nervov ma to stalo... 🙄 😀 sup sup do obchodu... 😉

moj Vilko uz 2 dni funi nosom zo zabavy... 😅

olifcek
23. dec 2010

nezabudajte, ze 25.12. je komplet vsade zatvoreneeeeee

blumka
23. dec 2010

@olifcek aj zajtra su poupravovane hodiny v obchodoch, teda myslim supermarkety a take...tusim do jedenastej aebo do dvanastejj maju len...v spravach nedavno davali 😉

olifcek
23. dec 2010

@blumka JASNE, O 12TEJ UZ NIK NESMIE BYT V PRAAAACI, cize najdlhsie su v praci do 11.30. x;o) ale to uz i minuleho roku tak bolo, akurat s tym, ze ludia koncili v praci o 12tej, tento rok uz budu na ceste domov,prip. doma

@blumka Oliv si stale taha mihalnice a ked je na druhom prse, tak vlasky... nechat ju, ci odnaucat? vlasky ju nechavam, ale tie mihalnice... uz len to nedobre vyzera, no ona sa na tom bavi...

laxity
23. dec 2010

@lenica81 keby sa mi chcelo...hlavne, že som bola s malou na prechádzke....nevadí zajtra tato vybehne 🙂

vy robíte normálne komplet večeru? trubičky, kapustnica a ryba? a kedy večeriate?

olifcek
23. dec 2010

@laxity trubicky? oplaaaatky, ale zabudla som na neeeee

my robime veceru.. kapustnicu, kapra na kotvy obaleneho, masko /neodolala som, ked som bola v obchode/ rezne, a file, ale tie asi uz robit nebudeme, salat x;o) kolace som ziadne nepiekla, ale mame cosi kupene, tak to si dame... x;o) veceriame okolo 18.00...

blumka
23. dec 2010

@olifcek podla mna s tym nic neurobis, neviem ako by si ju to oducala..mozno viac dosianes ked si to nebudes vsimat, ona raz prestane
@laxity ja som chcela robit komplet ale svokra mi poedala ze ona spravi, ja akurat ryby vyprazim, lebo mi to bolo blbe ze vsetko ona sa ponukla, ale musim jej ist dnes vecer pomoct s tortou pre neter, mala narodky 😅 u nas bude klasika oplatka s medom, chlieb s cesnakom, macanka, rybacia polievka, kapustnica, salat s kaprom alebo file pre deti a mm. a veceru posuvam odkedy mam deti na piatu, lebo aj o piatej doma veceriavame, teda deti, a o pol osmej idu spat tak nech to nie je taky zhon a hlavne terezka nech si uzije trosku. 😉

olifcek
23. dec 2010

jaaaaj, a este bobalky x;o) a chcem kupit stolu, zabudla som na nu v hypernove, snd ju budu mat i v bille...

chlieb s cesnakom??? to akoze hrianky? macanka? to poznam ako masko s cibulkou na gula, pred pridanim vody 😅

blumka
23. dec 2010

@olifcek nie hrianky, len krajec chleba a potret trosku cesnakom aby sme boli zdravi 😉 a macanka to je nejaka hubova omacka...to je svokrin zvyk aj ta rybacia polievka 😉

laxity
23. dec 2010

@blumka aha tak máte iné zvyky pozerám...ja som nikdy v živote nejedla rybaciu polievku 😕 ...máš bez starostí si to užívaj 🙂

my ideme v sobotu na kapustnicu a majonezák a rezne svokre 😀

laxity
23. dec 2010

neviem či mám malú obliecť do toho v čom som ju fotila Santa claus...alebo niečo iné 😅

lenica81
23. dec 2010

@laxity my budeme mat oplatky, s cesnakom a medom... hraskovu (namiesto hrachovej, lebo by sme mali koncert Viliamov) polievku a kapustnicu... a kapra so salatom... a idem piect bostonsky coko pie... tak som zvedava... 😅 a dame si ako pripitok medovinu... 😅

a ja Vilka obleciem do takeho santaclausovskeho body a cerveneho svetrika a capaciek... 😉

laxity
23. dec 2010

@lenica81 tak asi aj ja to dám...keď už to máme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre