Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
1. sep 2009

ahojteeeee.....dnes mame vonku peknucko 🙂

zucana
1. sep 2009

jani a co ste nesli? a vy ste doma? a jakze poschodovu postelmate? spavate oddelene?

maculik
1. sep 2009

tak to preto je tu tak mrtvo dnes, vsetky ste vyvalene niekde na slniecku 😀 Alebo take zmorene z tej horucavy, ze PC ani vidiet
😝 🙂

u nas prave zacalo prsat, ale vyzera to len na taky rychly dazdik, tak uvidime.
O chvilu padam z roboty, teraz v sept.znovu robim len na 3/4 uvazok, takze len 6h aj s obedom.

Tak pekny zvysok dna 🙂

zucana
1. sep 2009

cau cau maculik

zoska
1. sep 2009

Ahojky, tak u nas je tiez dnes peknucko a prijemna teplota 27stupnov 🙂

Zuci- ja mam od Matkina precitane vsetko a uz dlho cakam kedy zase daco napise...dobre sa mi to citalo aj som sa nasmiala 😉

inak teraz idem na navstevu- pozriet dvojmesacneho Matuška - to je kamaratkin syn... tesiim sa, kupila som mu teplaciky a asi ho spapam, lebo je krasny 🙂

zatial čauky, večer vas snad este kuknem...P.S. moje nove heslo po včerajšku- bez flaše vody ani na krok! 😀

zucana
1. sep 2009

zoska dobre heslo 😉
a ked sa ti pacil matkin kup si tu knihu zdochnute srdce to je podobne len to pise baba a nasmiala som sa este viac 😀
inak dnes som si poplakala...volala mi totiz jedna talianka-manzelka muzovho kamosa s ktorou sa kamaratim a je jedna z najnormalnejsich tu v taliansku ma krasneho s a pol rocneho synceka a ako jedini z kamosou talianov vedia ze cakame...lebo to chceme povedat az po morfologickom...a tak mi volala ci nejdem von a ze sa jej zdam smutna ze mam byt stastna nebat sa a uzivat si tehu a ze ona vie ze je to pre mna tazke ked tu nemam moje kamosky a tak...a ze mam ist na kurzy (co som spominala ze robi jedna siet obchodov tak idem 12.9.) no a doslomi strasne luto ze ma pravdu ze tu nemam kamosky s ktorymi sa mozem podelit o brusko a tak...a ze sa fakt s muzikom bojime po zlej skusenosti a cakame na morfo a potom uz budeme kludnejsi...a tak ma bolia ocka 😖
a muzikovi som to povedala a tak ma chlacholil a tak a vravim ze fabi (ta baba) ze nam da aj vecicky ked to bude chlapec a on ze on nechce veci po gianmarcovi (to je ich syn) ...tak som sa trhala... 😀

alex
1. sep 2009

ahojte maminky 🙂

alex
1. sep 2009

zuci netráp sa, uvidíš, že mimčo bude v najlepšom poriadku! 😉

zucana
1. sep 2009

ved ja v to verim...ale doslo mi to tak luto ze tu nemam moje kamosky...

zucana
1. sep 2009

a rodinu samoska...ale zajtra dojde maminka... 🙂

olifcek
1. sep 2009

zuci ja ich tu mam a zatial nik nic nevie, hehe...sme na tom rovnako x;O) aspon na teraz x;) ja niesom moc rodinkarsky typ...x;o) teda, snad vies, ako to teraz myslim x;o)

alex
1. sep 2009

hej, určite je to ťažké pre teba. Ja si neviem predstaviť, že by som bývala mimo rodiny a priateľov, aj keď niekedy mi pekne lezú na nervy. No tak si maminku perfektne uži a teš sa z chvíľ, ktoré budete spolu 🙂

olifcek
1. sep 2009

boze, ja dnes cely den lenosim...a spinkam, driemkam....

no o chvikku skocim do obchodiku, kupim par surovin a drahemu aspon urobim masko s hranolcekmi na veceru, kedze dnes mal chudacik moj zlaty len suchu papu z lidla, lebo restika, kam chodia, bola zatvorena.

zucana
1. sep 2009

no je...ja mam totiz len sestru s mamou viac menej a vela kamosiek ktore su bud v BA alebo vo svete...ale mam muzika dobrunkeho ale niekedy mi to chyba a hlavne teraz ked som taka precitlivela 😎
olif aj ja som kupila hranolceky dnes a mam na ne velku chut 😉

olifcek
1. sep 2009

zuci, ja mam malo kamosiek...ja sa zien dost stranim, neverim im...hech...ale tie, ktore mam rada, tak to uz do konca zivota, ako sa vravi ;o))

jj zuci, myslela som na Teba s tymi hranolcekmi, hehe..ja este krokety velmi lubim x;O)

janielah
1. sep 2009

zuzi...nepakaj, to zase ako prislo, tak odide...i ked musim priznat, ze aj ja mam dnes melancholicku naladu... 😒
my mame manzelsku poschodovu postel, vies? ze oddelene, to by bolo...to si neviem ani po tridsiatich rokoch manzelstva predstavit...
dajte este niake typy na veceru pre manzela...prosiiim

zucana
1. sep 2009

ja idem zajtra robit rezne, pozajtra pecene maso v trube so zemiakmi na rozmarine a na obed cestoviny so slaninkou, porom a slomatou ....a teraz tlacim krupicu ale nevydarila sa mi...je husta...idem si dat chlebik so sunkou 😉
vsak som si myslela ze to bude manzelska 😀
a jak sa tam budes o chvilu stverat ???

matka331
1. sep 2009

vidim ze dnes nesom sama co sa trapi .... aj ja mam dnes takyy placlivy den ☹

janielah
1. sep 2009

ved to...neviem veru ako sa tam budem teperit, ale nic ine mi nezostava, len to zvladnut...bohuzial...
a dakujem za typy domacej panej 🙂

blumka
1. sep 2009

zuci, ja ta chapem uuuplne..toto som zazivala v prvom tehu...aj ked som mala okolo seba manzelovu rodinu, nebolo to ono...ale vsetko raz pominie a hlavne hlavu hore kvoli babu 😉

zucana
1. sep 2009

ved hej aj ja tu mam jeho rodinu okolo seba ale este viac mi prave pripominaju ze nemam tu moju pri sebe ...ale zajtra uz pride maminka a jasne ze hore hlavu kvoli babu ved ked som plakala tak som ho hladkala 😔

olifcek
1. sep 2009

ja som este nevidela manzelsku poschodovu postel, asi vygooglim ;o)

janielah
1. sep 2009

negooogli, to je normalna manzelska postel vo vyske, a pod nou je spravene sedenie...vies, ja byvam v centre, vysoke stropy, a navyse garzonka... preto takto...

olifcek
1. sep 2009

jaaaaaaaaaaj, uz rozumiem x;O)

jani alebo skoc kupit manzelikovi zemiakove gule plnene ovocim, hm? x;O)

janielah
1. sep 2009

jeeeej, to je ozaj dobry napad, to aj lubi, lebo ja s nim mam vecny problem, ze co on ma rad...
kujeeem 🙂

olifcek
1. sep 2009

idem sa ja nachystat a nakupit, paq sa vratim 😉

zucana
1. sep 2009

no prave som si zaspinila tricko cucoriedkovym lekvarom takze sa tesim 🙂
idem do toho obchodiku aj ked je teplo ako v keli....
jani a ked pride babenko nechystate sa stahovat? alebo je to dost velike?to by sme ta totiz privitali v klube tych co sa idu stahovat 😉

janielah
1. sep 2009

ja sa ani nemam moc kam stahovat...vies...toto som si kupila ja sama uz davnejsie a veru zatial sa nezmozem na nic dalsie...k jednej ani k druhej mame sa to moc nehodi, i ked ma kazda trojizbovy byt a su tam same...
takze to tu budeme musiet nejak zvladnut, aj je to asi najmensi byt na svete, aky si vies predstavit, je to fakt na hrane....no a ak to nepojde...tak neviem...
proste to musi ist.... 😒

loginka
1. sep 2009

my nastastie nemame problem s priestorom, mame 2 poschodia plus prizemie, takze ja musim riesit ako to zariadit aby som nemusela s babami behat hore dole , napr. teraz mam dilemu kolko postielok vlastne potrebujeme
ci aj dole plus hore v spalni

zuci, mas to tazsie ze si mimo domova, ale o to si urcite vzacnejsia a oni tebe, vsak? 😉
ja tiez nie som s nasimi moc casto, kedze byvaju 350 od BA, tu v BA mam v podstate len manzela, lebo naj kamosky su v KE a v Nitre

zucana
1. sep 2009

jani a nad vymenou si neuvazovala? mimo centra ... no ved uvidis 😉
prip.prenajimat ten tvoj a ist do podnajmu ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre