Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
8. jan 2011

cafte baby 😎 ,tak sme pekne rano spali....do 9:15 😎 ,takze bol len 1 spanok cez den a vecer ze okupem o pol 7 a viete kedy zaspala??? 20:25 !tolko som tam lezala... 😅 tak kukam,ze @garonka sa stazuje,ze 20 minut pri Tobim sedela...... 😅 😀
@zoska,nasa minuly mesiac kaslala,ale nic ine nemala,ani teploty,tak jej asi hlieny stekali a v lekarni mi dala solmucol,o 2 dni ani chyru po kasli a ja som tiez a aj mne pomohol,tak skus sa spytat v lekarni...dufam ze to bol solmucol... 😅 ,miesalo sa to...
a ten roboticky vysavac....ja uz o nom tolko basnim a mm stale netrklo ho kupit... 😔 😒
@laxity,neboj,mm bude,ja to tiez mavam,mne ked mala menej pije cez den,hned sa mi to odzrkadli na mm tak o 2 dni ,potom stale taha...ako aj dnes po tom dlhom uspavani a nielen 4 min,musi tahat....casto,ked mam menej sa mi neskoro spusta mlieko,ale ked takto potaha naprazdno,tak potom mam az az...mm vzdy funguje dopyt-ponuka 😉 ,takze uvidis,ak Naty tahala zajtra uz bude lepsie a pozajtra uplne super 😉 ,pripadne by som vzdy este pred cajikom ponukla a az ked potaka,tak potom caj 🙂 a stres fakt robi vela,ked sa mi nespusta,mala nervozne myka nohami,ja nervozna a tym duplom sa nespusti...

@zucana,pekny obrazok 🙂 a ine palky 😕
a velmi sa mi pacia torty,co @alex davala s tym slonikom 🙂
baby,ved my uz budeme mat rok 😕 ,ja vobec neviem aku tortu,jja mi slubila zohnat jednu pani,tak sa tesim a uvidim,ci sa bude dat vybrat 🙂
a este k tomu,nasa mala rada ukaze cely repertar toho co vie... 😅 ,az tak kuka,ako ju obdivuju... 😀 .ale zajtra moze byt inak,kedze sa uz hambi a ked sa niekto prihovori,tak pozera bokom 😅
a mame uz lepsiu pokozku,klop,klop...a som rada,ze sa nechava natierat,asi jej to je prijemne,potom uz zdrha,stale ju mazem...a kazde rano ukazuje akoby prosim -prosim a som nechapala,co chce... 😕 az dnes mi trklo,vzdy,ked vezmem krem do ruky,tak ona si ho uz ako rozotiera v rukach... 😀

garonka
8. jan 2011

@andrea2603 aj mne sa veľmi ľubi ale mm nie prave kvôli tym očiam, ale ďakujem a verim, že ta torta bude ja si ju vydupem 😵

avaka
8. jan 2011

@zoska,ten sirup vraj rozpusta hlieny..

olifcek
8. jan 2011

@blumka to co za polohu?

andrea2603
8. jan 2011

jak sa to tu zvrhlo 😎 , aké polohy 😕 😀

svetlankat
8. jan 2011

@laxity super link dakujem

olifcek
8. jan 2011

@blumka len Oliv ma na mna radar... rano okolo 6 chodim na wc, i skor idem,samozrejme, ale i o 6 a ked sa vratim, Oliv uz sedi a caka na mna, pridem, pohladkam ju, objimem, lahne mi do narucia, polozim ju lahnut, lahnem k nej, pricucne sa a hajinka dale... 🙂

blumka
8. jan 2011

@olifcek to je taka poloha ze o sexe len dumas 😀 😅

olifcek
8. jan 2011

@blumka 😀 😀 😀 😀 😀

svetlankat
8. jan 2011

@jaja32 aj ja chcem palec na noc

andrea2603
8. jan 2011

😀 😀 😀 , super antikoncepcia

svetlankat
8. jan 2011

@blumka 😀

blumka
8. jan 2011

no baby, pozor, pozor aby ste nam o mesiac nieco nezvestovali 😀

svetlankat
8. jan 2011

@blumka u nas nehrozi, my na dumaka

olifcek
8. jan 2011

@blumka eee, my urcite eeee, chranime sa, a tento mesiac si idem aj po antikoncepcu, nech som kludnejsia

svetlankat
8. jan 2011

@olifcek oli hod mi prosim do ip ten link na tie torty, prosim

@blumka mas aj ty niekoho tu v ke?

olifcek
8. jan 2011

@svetlankat my mozno tiez na dumaka skoncime 😅 😨 😅

svetlankat
8. jan 2011

@olifcek a to mozme ked kojime,??

garonka
8. jan 2011

@blumka ani u nas nehrozi ale nikdy nehovor nikdy 😀

svetlankat
8. jan 2011

@garonka 😀

svetlankat
8. jan 2011

idem do sprchy, tak dufam, ze tu este budete
@blumka kukla som tu temu a ten vysavac vyzera fakt super, ked budes mat velky dom tak sa ti urcite hodi, ja ho asi kupim

zucana
8. jan 2011

@jaja32 Berem jeden palec. Dame udobrovaka 🙂

olifcek
8. jan 2011

@svetlankat link mas ;o) od nej mame torty my
a jasneeee, mozeme... jednozlozkove x;o) tie nemaju vplyv na mliecko x;o) pytala som sa pre istotu aj annag

olifcek
8. jan 2011

@zucana a mozno sa vam i zadari 😉

andrea2603
8. jan 2011

@zucana pekné udobrovanie 🙂
a vyzerá to tak, že @jaja32 má čo celú noc robiť - držať palce 😀

svetlankat
8. jan 2011

@olifcek dik za info i za link

olifcek
8. jan 2011

Oliv vstala...

svetlankat
8. jan 2011

@olifcek

zucana
8. jan 2011

@olifcek Este nemozme.... 2 tt idem na krv... Ak ju nepresranem budit kaslom tak presuvam do postielky 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre