Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
20. jan 2011

ach jaj, tie moje preklepy... prepacte uz po niekolkykrat

olifcek
20. jan 2011

@maculik urcite si kup, ja ked tri dni neberiem, tak uz citim, ze som slaba a dalsi den hrdlo skriabe a pod., ja len z vlastnej skusenosti radim, jakmile prestanem kojit, nebudem umele vitaminy brat, ale i to treba postupne a nie zo dna na den prestat.. ale brat paq uz len obden asi tyzden, potom este o den predlzit a pod.. 😵 😵
@maculik a saq zemla je tiez v pohode, ci?

@maminnka ja to skusim dodrzat s tymi formulami, ale len v pripade, ze uz nebudem kojit 😵 😵

laxity
20. jan 2011

@maminnka zloženie: tvaroh, smotana, cukor, vanilková aroma

neobsahuje: konzervanty a umelé sladidlá, farbivá, škrob, dusík a zahusťovadlo, xantan, želatína a stabilizátory

maminnka
20. jan 2011

@laxity dakujem...tak rozdielk je v skrobe a tvarohu. Milacik neobsahuje tvaroh, ale za to skrob ano.

lenica81
20. jan 2011

@maculik moja sesterka davala tiez skoro kravske... no, rozpocet ich nepustil, ale teda som bola zhrozena... a to trvanlive... 😔 a chalan nema 2 roky, ale vyzera na 3... 😨

lenica81
20. jan 2011

@maculik mas na predpis antialergenne, ak mas v rodine anamnezu... inak nie... kamoska tak mala na predpis, ale potom jej maly mal malo, zacala kupovat to s vacsim obsahom zivin, a to si uz musela platit cele... 😔

zoska
20. jan 2011

@maminnka lipanka maju v bille a momentalne aj v akcii

inak baby podla mna je to strasne drahe aj v akcii 🙄

olifcek
20. jan 2011

@zoska no je to 135g x;o)

olifcek
20. jan 2011

@zoska ale jo, je to drahe, asi nie kazda maminka moze kupit x;o(

maminnka
20. jan 2011

@zoska v nasej Bile nemali :(

olifcek
20. jan 2011

kto chce, kuk nasa babika

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...

dnes pridane nove foto

zoska
20. jan 2011

@maminnka to je cudne, letak plati pre celu SR...ale tak ved niekde najdes a vyskusas, je vyborny...zlozenie zdravsie, ale keby som nevedela o zlozeni tak pribinacik a milacik su chutovo velmi podobne podla mna...
@olifcek no pre dieta je 135g akurat pre dospeleho taka jednohubka adat za to takmer 30korun v akcii je teda palka 😠

laxity
20. jan 2011

@maminnka v Hypernove v Avione som ja nakúpila 🙂

maculik
20. jan 2011

@olifcek kupim si. V pond.musim ist kupit antikonc. (vlastne konci mi uz v nedelu, ale nechce sa mi samej s malymi trepat kvoli tomu do mesta, este ked hlasia tak hnusne, tak v pond.uzijem neskor 😅 , tak si hned kupim. Pisem do pripomienky.
A zemla je v pohode, tu robia take vyborne, len ked tomuto fajnovkovi nie je ani ta dobra 😝 😀

lolka
20. jan 2011

cafte, aj ja som dnes kupila malej Lipanka vanilkoveho, v Carrefoure za 0,49. zajtra vyskusame po 1x 😵

maculik
20. jan 2011

kocky, idem buvat, zase mam zvysenu teplotu, este cajik mi chladne...

len som este cakala, kym sa mm ozve od nasich, som mu pisala este poobede, ze nech mi hned da vediet, ked k nim dorazi, a on stale nic, a volam domov a mama ze "ved oni su aj s tatom a Ferim na pivku, Vladko im odtial pisal, nech pridu za nim..."
ale nie ze by mi dal vediet, ze dobre dosiel, volal az pred 10min, ze co sa JA neozyvam, ze ci je vsetko ok. Nie ze by si skontroloval Sk mobil (vraj mu niekam pod sedadlo v aute spadol, tak nevidel sms, ale tak logicky mu moze dojst, ze cakam, ci dobre dosiel), ale on vola z pevnej, ze co nevolam. Ach jo, chlapi 😀

Tak dobru nocku 🙂

olifcek
20. jan 2011

@lolka ze jaka super cenaaaaaaaaaa a aka gramaaaz?

@maculik 😵 😵 Ty beries tie carezette, ze? i ja ich uz mam doma... nemala si spinenie?

svetlankat
20. jan 2011

@maculik hlavne ze dobre dosiel, chlapi

maculik
20. jan 2011

@olifcek hej, tieto, a spinenie som mala, ale myslim ze dorotka alebo kto spominal, ze to je pri tychto kvoli tomu, ked sa zoberu neskor, nez zvycajne. A ja som vtedy jeden den uplne zabudla vziat a druhy som vzala neskor, takze vlastne som brala 2 naraz.

lolka
20. jan 2011

@olifcek je to ten mensi lipanek, 80 gr. vcera som ho pozerala v tescu a nemali ho, tak som dnes kupila 6 ks 😀
@maculik jooj, tak nech ti je cim skor lepsie 😅

bavili ste sa o vitaminoch.....ja sicem mam kupene Calibrum pre kojacie maminy, ale dost casto na to zabudam. este prve mesiace som na to myslela, ale teraz to uz ani nejem. nastastie sa na mna choroby nelepia, klop-klop.

@zoska ten recep s cerstvym spenatom a spagetami znie super a mam aj pekny spenatik doma, tak viem co budem zajtra varit 😉
ja som dnes dala malej 1x mandarinku a chutilaaaa 😵

olifcek
20. jan 2011

@maculik jj, budem sa snazit dodrziavat to na hodinu presne 😵

calibrum je mi slabe, centrum materna neviem kupit, je vlastne stiahnute z trhu uz par mesiacov, tak budem kombinovat calibrum s femibion 400 😵 jeden den to, iny to druhe

selyma
20. jan 2011

@olifcek ja som tiez brala cerazzete. Teraz mi prdpisala nejake ine tiez pre dojciace mamicky. No ja som mala sem tam manzes, sem tam spinenie. Dr. mi vysvetlila, ze to preto, lebo uz nekojim tak casto ako kedysi a uz by sa menzes chcel preto aj spustit, tak preto. Ze je to normalne. A tak raz mam v 1 mesiaci 3x spinenie alebo menzes, potom aj 2 mesiace nic. Antikoncepciu beriem asi od prveho mesiaca od porodu. A dobra bola ta moja gynekologicka. Ze uz by som to kojenie aj mohla ukoncit, ze ten hlavny prvy rok mam za sebou. Ze ma mamicky, co koja 2 roky az 2 a pol a ze to sa jej uz zda prehnane. Ze ked kojim len vecer a v noci, ze to uz aj sa da rychlo ukoncit. Ale samozrejme myslela som si svoje

olifcek
20. jan 2011

@selyma spravne, Ty a Tvoja Klaudi si rozhodnete dokedy sa budete kojit x;o) ja sa na takych reciach len smejem x;o))

no ja som dostala 1. menstruaciu v otkobri, tak snad to bude ok a nebude mi to robit problemiky

selyma
20. jan 2011

@laxity a to avas rohlik aj korkou? Ja som skusala ale ona to pocmula a prehltne, nejako sa jej nechce prezut. Ma iba 2 zuby

loginka
20. jan 2011

cafte 🙂
my sme dnes papali rovnaky obed - ja s detmi, paradajkova zo vcera a zapekana brokoli , cuketa, zemiak s vajickom (kus mlieka som dala, cele vajco a kus kyslej smotany) - chutilo 🙂 , aj mne 😉

zucana
20. jan 2011

@olifcek Aj vam drzim palce 😉
My mame zajtra to' ockovanie 🙄

olifcek
20. jan 2011

@zucana dakujem, Zuzi. To tretie? Nas caka v marci, to celu noc nebudem moct spat, ale pred mmr asi mesiac 😒

selyma
20. jan 2011

baby. Bola som v masiarni a tam detske parky a detska sunka. To nem dobre?

olifcek
20. jan 2011

baby, dakujem za komenty a palce hore na fotkach 😵 😵 😵 😵 ste zlate!

zucana
20. jan 2011

@olifcek hej tretie :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre