Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
22. jan 2011

@rivatha @laxity ja mám už jednu spodnú 8 vonku, tú som musela 1.4. na pohotovosti si dať vytrhnúť, lebo ma bolela. Druhá spodná je v pohode, tam mám vytrhnutú 6, tak sa mi tým pádom táto 8 vytlačila a posunula 7 na miesto tej 6. Ale vrchné zubárka odporučila dať von, že sa to zle čistí a mám tam aj kaz a že by mi to mohla zablombovať, ale že to je zbytočné, lebo by sa mi urobil kaz zase vedľa, takže tak. Dala mi už aj papier, takému nejakému čo mi to bude trhať, len sa tam musím ísť objednať osobne.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
22. jan 2011

@rivatha no ja nemám problém ani s trhaním, ani s vŕtaním. Ale teda radšej by som bola, keby som prišla k zubárke a povedala, že je všetko v poho a nemusí nič robiť, ale ja mám dosť kazivé zuby, takže vždy mi niečo nájde 😒

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
22. jan 2011

ja mam vsetky 8, no nemam jednu sedmicku a 6.2. mi idu plombovat sestku, abo osmicku? zabudla som

olifcek
22. jan 2011

@rivatha mas len plomby, ci i nervy trhali? ja niekedy vecer citim zub, kde mi trhali nervy, co je vraj normalne... 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
22. jan 2011

@avaka neviem co je bkm nam z krvi robili test ci je alergicka na mlieko . Bolo tam napisane mliekoale igg celkove mala 223 Ale mlieko 13,1

olifcek
22. jan 2011

@rivatha nervy by si si pamatala 😀 ja plombovane zuby necitim, ale take tri dni potom, co mi niektore robili, som ich citila veru... ale velke plomby mam asi len 2, malicke uz na druhy den boli ok... a nie je to divne 😵

olifcek
22. jan 2011

moja Oliv je dnes naramne umrncana 😔

avaka
22. jan 2011

@zucana ,bkm-bielkovina kravskeho mlieka,tak to asi z krvi spravia(ja som to tam uz raz zacula...
hodom foto do temy,ake to ma hrozne... 😔 ,este ma napadlo,ze som vcera zjedla za hrst arasidov,tie som nejedla uz rok minimalne...zeby? a to nas igg,je teda dobre asi,nie,ci to nevies?

olifcek
22. jan 2011

dufam, ze ju nic neboli, ze ma len zly den... ja kusok pokaslievam... vcera sme mali kusok neplanovanu dlzku prechadzky, tak som snad nenachladla... Oliv bola nastastie fajne oblecena

alex
22. jan 2011

@olifcek @rivatha tak ja mám zuby hrozné... ale my to máme v rodine nejako.

zucana
22. jan 2011

@avaka vobec neviem ake igg vam robili

avaka
22. jan 2011

@zucana ,na predoslej strane som pisala vysledky,ale ja neviem,nerozumiem sa tomu 😒 ,dr.vravela,ze tam by ukazalo alergiu,ale nebude vediet na co

zucana
22. jan 2011

@avaka tu sa robi diagnostika alergie s-IGE to' je celkove mnozstvo protilatok a to' mame 233 a potom na kazdu potravinu zvlast IGE a to' mame 10. Uz 10 je nieco keby to' bolo len na nejaku vec. A nie Iba bielkovinu Ale Aj INE prvkymlieka

zucana
22. jan 2011

@avaka bohvieco vam robili lebo to' popisane vyzera na virus ci si prekonala. Mne to' z laickeho pohladu pride ako reakcia na nieco ved to' nema stale

avaka
22. jan 2011

@zucana aha,dik,no ja sa na tom gastre popytam...
dufam,ze jej to prejde,ak by to potvrdili a vysadilo by sa...Vam povedali tak,ze?

avaka
22. jan 2011

@zucana nema to stale,ale v poslednej dobe je casto sucha,neviem,ci to ma suvis,ale toto je ine

laxity
23. jan 2011

ahojte

@alex nie náhodou Turdíkovi na Račko? Stomatochirurgovi? Ja som bola u ňho, je super 🙂

aj my znakujeme a mliečko nám už asi ide, aj keď niekedy neviem posúdiť, či mi ukazuje znak alebo len tak máva 😕 aj spinkať ste učili niektorá?

laxity
23. jan 2011

@alex som sa pomýlila Tudíkovi som myslela 🙂

keju
23. jan 2011

ahojte mamicky, zelame Vam aj detickam peknu nedelu

maculik
23. jan 2011

Dobre ranko 🙂

@keju tak to ste skoro o 12h mladsi 🙂 My sme o 7,52h.

inak, to ste mali teda nie velmi prijemnu temu vecer, ze zubar 😝 😀 Ja som bola teraz pred Vianocami na preventivnej (ved vlastne rano pred stretkom 🙂 a nastastie vsetko ok, pochvalil ma, ze mam dobre zuby, len teda kamena som mala tolko, ze mi to robil asi 20min. Mala by som chodit castejsie na ten kamen, ale ked tu je to hrozne drahe 😒

blumka
23. jan 2011

baby dala som trosku foto z domu do galerie 😉

olifcek
23. jan 2011

@laxity my sme mliecko hned pochopili veru, zavislacka moja, a vcera som 2xukazala spanok, uvidime, ci sa chyti ta moja duracelka i na to 😉

elleniak
23. jan 2011

svetlankat moja svagrina aj jej kamoska neumyvali zuby do dvoch rokov a v pohode deticky maju zdrave zuby, z dovodu, ze kojili a pri kojeni vzdy zaspali babence. Ja tiez neumyvam pretoze kojim aj v noci....

elleniak
23. jan 2011

to mi hovorte o zuboch ...ja idem na otlacok budem nosit strojcek ide ma porazit, mam dve osmicky a tie mi vytlacaju zuby vpredu.

alex
23. jan 2011

@laxity hej, hej, presne tomu. A koľko sa tam platí?

maculik
23. jan 2011

@elleniak vies co, pokial si tie 8 nedas vytrhnut, tak ten strojcek ti pomoze len na chvilu. *Ja som nosila strojcek kvoli tomu, len mne nevytlacalo oba predne zuby, ale jeden je trochu vzadu a druhy vpredu. Strrojcek mi to napravil a po par rokoch to bolo spat. Takze zbytocne vyhodene peniaze. Radsej sa este porad, aby si tiez potom nelutovala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre