Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
3. feb 2011

@lolka tak mi posli do IP, na ake cislo mam hlasovat a co tam napisat (najlepsie presne tvar sms) a ja zahlasujem 🙂
A urcite aj dalsie kocky sa rady pridaju 😉

maculik
3. feb 2011

@andrea2603 😀 😀

svetlankat
3. feb 2011

@lolka aj mne mozes

lenica81
3. feb 2011

@svetlankat lebo dnes som bola v alltoys a ma zaujal tento...

http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=4439

olifcek
3. feb 2011

@andrea2603 i nasa Olivka uz hadazala veci do kosaaaaa, hehe, a ja tiez,ze co je taka spokojna, ze chodi odomna do kuchyne, stale si cosi keca a vytesuje sa a to sa zakazdym, ked hodila vec do kosa, vytesovala 😀

laxity
3. feb 2011

@lolka aj ja chcem hlasovať 🙂

laxity
3. feb 2011

@andrea2603 🙂

lenica81
3. feb 2011

@andrea2603 😀 my drzime smetie na balkone, kedze mame maly priestor tuna... takze nema k tomu pristup... ale mm, ked vari a cisti zeleninu a tak, si ho donesie dnu... a minule si tak cistil a mal smetie pod pultom a maly si tam zasustal a vybral si supku od cibule a sup do pusy... 😅 mnamka...

svetlankat
3. feb 2011

@lenica81 dobre vyzera, mna by odradili tie predne kolieska, na moj vkus dost male, ale inac v pohode

olifcek
3. feb 2011

@lolka ake hlasovanie? ja to tu uz nestiham, ale rada sa zapojim, ak ide o Teba a malicku 😵 cislo mam, ale neviem, kde mam hlasovat a za co 😀
@lenica81 super, v zime bude nevyuzitelny kvoli kolieskam, ale jar, leto, jesen parada 😉

lenica81
3. feb 2011

@svetlankat ja praveze sa bojim tych dvojitych vseobecne, ale golfky skoro vsetky maju take... teda su aj s 1 kolieskom vsetky styri, ale to su uz ine palky... a aj vahovo som kukala... este aj tento mi padol do oka, ale to len na nete... je lahky a nenormalne skladny si myslim...
http://www.toyfactory.sk/hracky/pre-babatka/koc...

olifcek
3. feb 2011

@lenica81 mne sa viac pacil predosly... x;o) tak ale vies, co ja... 😉

svetlankat
3. feb 2011

@lenica81 myslim ze tento sa neda dat do lahu, aspon to tam nepisu, taky co sa neda dat do lahu by som ja nebrala

svetlankat
3. feb 2011

@lenica81 ja som napriklad chcela aj tu prednu hrazdicku, to bola jedna z mojich podmienok a kosic, lebo stale nieco so sebou vleciem a ten co mam ma velmi veelky kosik

lenica81
3. feb 2011

@olifcek ja to chcem len ako prechodny kociar... aby som nemusela behat s tym hebedom a hlavne, ked uz budem mat v aute normalnu sedacku, tak do auta nieco taketo mi vojde v pohode... kym tento sportak, musim sa mi zda rozdelit na dve casti... takze je to otravnejsie... 😅

laxity
3. feb 2011

@lenica81 mne sa tiež ten prvý páčil viac, ale tiež by som si s takými kolieskami nekúpila...v zime nevyužiješ, ja chcem Maclaren ale to už asi dosť otrepané ale nevadí 🙂

laxity
3. feb 2011

@lenica81 neznášam to skladanie kočíka do auta, na spolujazdcovom mám vrchnú časť a v kufri mám konštrukciu 😅 otras...tebe sa všetko dá do kufra? Ja mám malé afto 🙂

svetlankat
3. feb 2011

@lenica81 ja ti mozem nafotit ten nas poskladany ak chces, skladam ho jednou rukou

lenica81
3. feb 2011

@laxity dam obe casti do kufra... a McLarena by som nekupila odvtedy, co hovorili, ze sa tam zacvikuju detom prsty... 🙄

elleniak
3. feb 2011

@lenica81 hm ten je pekny...je aj dostatočne široký?

lenica81
3. feb 2011

@elleniak a teraz ktory myslis... ten chicco je taky akuratny, my sme malinky... a ten druhy som nazivo nevidela... 😔

laxity
3. feb 2011
laxity
3. feb 2011

@lenica81 fakt? dobre vedieť a úžasný golfáč inak 😠

olifcek
3. feb 2011

esteze ja kociar riesit nemusim 😉

raa2
3. feb 2011

ahojte, my sme dnes spali cez obed vyse 3 hodin...doobeda som tu mala kamaratku so syncekom, je starsi od matika o 2 dni, zajtra ma rocik a poobed sme boli v hainburgu na prechadzke a nejake potraviny pokupit.tak mi dnes den pekne prebehol..Matko skoro nic neje, idu mu zubky, tak uz 3 den odmieta ja tych 150 ml mliecko co vypil. vypije tak 90 ml a konci. aspon ze mu jogurty chutia. na obed mal rybu so zemiakom a mrkvickou, tak to vsetko pekne spapal po vydatnom spanku. a prvy krat zjedol popucene 😕
@lenica81 ja mam golface od chicco litte way a som s nimi uplne spokojna, lahucke, lahko sa skladaju a rozkladaju, polohovatelne, 5 poloh a matko je v nich rad...som s nimi spokojna, aj na cestovanie su fajn a vela miesta nezaberu. objednavali sme cez ebay, specialna edicia nas vysla cca 110 eur. som s matikom v oktobri cestovala vlakom a vsetko v pohode som zvladla..

svetlankat
3. feb 2011

@olifcek ja si myslim ze ich uz aj tak dlho nevyuzijeme

raa2
3. feb 2011

@laxity presne tento mame aj my a je super, tiez som spokojna, aj tuto farbu mame...

lenica81
3. feb 2011

@laxity ten chicco, co ma kamoska tvoja, je vlastne ten isty, len ma iny design a hned je drahsi... 😀 no... asi ma penove rucky, ale vlastne ja si ani nepamatam, ake boli, ked som ho dnes chytila... 😅

keju
3. feb 2011

ahojte mamicky, konecne sme po troch dnoch online, co sa tolko u nas oslavovalo 🙂 @maculik @haydilca prajeme dodatocne,ale zo srdca drobcekom hlavne vela vela zdravicka, nech maju stale usmevik na tvaricke, a nech robia oni Vas a Vy ich stastnymi aj dalsie dni...
Dakujeme aj my velmi pekne za priania...ako ste sa mali na stretku dnes?
U nas dnes bola hlavna oslava... 🙂 a zajtra nabiehame do normalnych kolaji... 🙂 popisali ste strasne vela, tak snad postiham docitat...
a takto Tejko oslavoval 🙂

lenica81
3. feb 2011

@olifcek tak to ti tolko starosti odpada... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre