Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
5. sep 2009

ja sa snazim ten chrbat vystierat, trosku aj tie Kegelove cviky, telo sa uz pripravuje na porod, tak sa nejako roztahujeme, si myslim

olif, vlasky mas pekne, ja som mala tiez velmi jednoduchy uces, rozpustene, trosku natocene, vypnute len boky a zive frezie vo vlasoch 🙂 a pacilo sa 😉

veronika74
5. sep 2009

Ahojte mamičky.Som tu nová,ale nie začínajúca mamička.Mám 17 ročnú a 2,5ročnú dcérku 😉 .Momentálne som v 19.týždni tehotenstva.Termín mám na 01.02.2010.Ešte niekto?

alex
5. sep 2009

olif krásne vlásky, budeš ako princezná 😵

olifcek
5. sep 2009

no, uz by som i ja mohla zacat cvicit veru...vyzera, ze toto pocasie, co je vonku, mi ozaj prospieva...x;O)

logi, velmi pekne dakujem x;O) ja si do vlasov mozno dam cosi umele len, uvidim, chi

olifcek
5. sep 2009

veronika jejda, vitaj....wow, pekne to mas zariadene x;O)

alexik juuuj, kiez by...

baby, vy ste ozaj zlatunke, tu si vzdy clovek dvihne kusok sebavedomie x;o)

olifcek
5. sep 2009

boze, milujem take pocasie, ake mame dnes. je cca 15 stupnov a prsiiiiiiiii, krasne prsiiii. normalne by som vybehla na balkon a nechala sa ,,osprchovat,, tym cerstvym dazdom a vzduchom 😅

alex
5. sep 2009

olif stopercentne.

veronika vitaj, tak patríš k ďalším maminkám, čo sú už skúsené a nám budú radiť 😀

komarik
5. sep 2009

ahojte babenky,

olif, ty si ako princezná. Budeš pekná nevesta. 😵

zuci, nervózna som aj ja len zatiaľ som ešte nevybuchla. Pekne si sa včera napapkala. Mohla si aj nám niečo prihrať. Ja dnes idem piecť bábovku s citrónovou polevou. Mám to straaaaaaaaaaaaaaašne rada. 😉

veronika, vitaj

alex
5. sep 2009

olif no aspoň niekto si také počasie užíva. U nás svieti slnko, ale nie je teplo a fúka. Určite aj poobede pršať bude.

komarik
5. sep 2009

janielah, len teraz som dočítala aké máš obavy o drahého. Neboj sa, on s babenkami len požartoval ale to je všetko. A ty si predsa teraz najkrajšia lebo čakáš jeho dieťatko. Tak žiadne obavy 😉

olifcek
5. sep 2009

x;o) ja si v takom pocasi pripadam ako ryba vo vode x;o)

zucana
5. sep 2009

babce u nas je teplo opat raz a svieti slnko...moze byt tak 3 stupne menej a trochu pofukuje vietor...kedy uz bude prsat????
dnes obedujeme u svokry takze isto budu cestoviny....ale na poobedie mam este kysle zemiaky s fasirkami 😀

mmaarrttiinnaa
5. sep 2009

vitam nove tehulky
baby ja mam valky prodlem posledne 2-3 dni s nohami strasne krce mam ked ich mam v pokoji tak nemozem vydrzat stale s nimi musim hybat uz som sa dva noci nevyspala lebo stale musim hybat s nohami a k lekarovi idem az vo stvrtok neviem ako to vydrzim ak mate nejake radi tak pomozte

loginka
5. sep 2009

veronika vitaj! vidim, ze si chytila druhy dych 🙂

olifcek
5. sep 2009

marti chod k lekarovi hned v pondelok. na krce ma pomahat horcik, ale ak nepomaha, treba chztro k lekarovi ist, kvoli priechodnosti zil...tusim nedockava ide prave kvoli opuchaniu jedneho clenka, ci lytka na priechod ciev...

zuci ja som prave pozerala, co urobim na obedik a rozhodla som sa pre toto
http://www.dobre-recepty.sk/detail/141-zamilova...

😉

mmaarrttiinnaa
5. sep 2009

olif vdaka za radu asi budem musiet ist lebo tie nohy ma strasne bolia 😠

olifcek
5. sep 2009

marti urcite chod. telo varuje, tak ho treba pocuvnut a bude bre...paq daj vediet, co Ti lekar povedal...

olifcek
5. sep 2009

chcela by som nejaky kolacik drahemu urobit, ale predstavu mam taku, ze by na to mal stacit alobal, nemame nadobky este ziadne, hech, no a BEBE keksy, mozno smotana, orechy, ktorych mame dost....nemate cosi take rychle ale chutne? hladam i na nete, ale nejak...vsetko mi znie zlozito, hehe

zucana
5. sep 2009

olif ten obed znie dobre ;)
no s tymi ingediencami.....keby si mala este tvaroch tak mozez urobit orechovy cheecake ale takto...no namaz na bebe kekse slahacku a posyp to orechami 😀

olifcek
5. sep 2009

zuci, kludne i ine kupim, to boli len veci, ktore by som tam rada mala... 😉

olifcek
5. sep 2009

len to chcem v chladnicke piect, nie v rure 😅

zucana
5. sep 2009

http://mimisvet.sk/recept.php?id=12654
ale ja by som dala tvaroch a orechy navrch 😉 a kekze s maslom tie bebe 😎
maminka sa uz bali ☹

olifcek
5. sep 2009

zuci wow, to fajne vyzeraaaa 😵

hmmm...o ktorej Ti odchadza? lucenia ja tak moc nemam rada....budu asi aj slzicky, ze? 😔

zucana
5. sep 2009

hej .......... po obede ☹

olifcek
5. sep 2009

juuuj ☹ aleeee...opat pride 😉

zucana
5. sep 2009

1.10. 😎 😢

olifcek
5. sep 2009

ved to je o chvilku.aaaa...iste jej i zavidia, ze moze tolkochodit do IT 😉 bude dobreeee

olifcek
5. sep 2009

idem si ja kusok pospinkat...nejaka som utahana z toho nic nerobenia 😅

loginka
5. sep 2009

zucana, ved ty si castejsie s maminkou ako ja 😵
my ideme v po do Tater, joj ci sa tesim 🙂

olifcek
5. sep 2009

chi, castejsie i ako ja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre