Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vevoncek
7. sep 2009

ja som bola na chvíľu mimo ale už som tu krásne sú tie oblečká škoda že sú také drahé inak aj obchody pre tehotné dosť rožujú ako ak obchody s detským oblečením

zoska tak sa poriadne prelieč

alex
7. sep 2009

zoska skoré uzdravenie prajem.

zucana
7. sep 2009

cafte k tomu medu...praveze nie je tepelne upravovany a ma to len napadlo ako ma napada kazda ina blbost 🙂 a davam si vecer vzdy lyzicku na hrdielko 😉
komarik ten kabarik je krasny..ja som si v juli kupila taky isty len kremovy a neni tehulkovy tak uvidime ci sa nacpem 😀
ked nie, cakam buduci tyzden po morfo mita kamoska donesie veci po nej vraj ma krasne kusky...tak tesim...
inak komarik to by som asi nedovolila organizovat rodincom svadbu 😀
aj u nas platili a trochu pomahali resp.iba boli s nami na veceri ochutnat menu co sme vybrali ale absolutne do nicoho nekecali a ja som vsetko navrhla vybrala a muz zariadil....este mi anjel moj bol kupit zeleny koberec (taky umely) na parket aby sme mohli bosi tancovat lebo nikde nezohnal na pozicanie takze keby niekto potreboval poziciam 😀

zucana
7. sep 2009

zosi daj si medik a slanou vodou si kloktaj 😉
to je tou zmenou pocasia....
inak dnes idem triedit letne veci a zamienat za zimne....opat raz zistim kolko mam veci....a idem si pozriet satku na krk do meste k narodkam 😎

zucana
7. sep 2009

inak bay kde je zusika?

vevoncek
7. sep 2009

zucana ale nerozumiem prečo by si mala z medu dostať toxo? veď to je z myší mačiek a psov nie? a med je z kvetov a zbierajú pel včely

to máš dobre že ti kamoška donesie ja som si kúpila zatiaľ dvoje rifle ale jedni nemôžem nosiť, lebo sú mi trochu veľké a ešte si potrebujem kúpiť tričká s dlhým rukávom a ešte je toho dosť čo budem potrebovať ani bundu nemám ani kabát nič len tie dvoje gate

olifcek
7. sep 2009

no nasi sa nam do toho doteraz nestarali, vsetko sme si zorganizovali sami, takzeeeeee, teraz uz iste nedovolim miesat sa do toho, a to i napriwek tomu, ze dali nejake peniazky...ked chceli, mali to robit od zaciatku, teraz je uz neskoro...x;o)

zuci, Ty mas narodky?

vevoncek ja nemam na zimu zatial absolutne nic, ani na jesen neviem, ci mam, hehehe...ak nebude chladna, mam ti enohavice, ktore nosim teraz, ale ak sa ochladi...brm, brm x;o)

juuuj, to ponco a tie nohavice su paradne, hned by som si ich kupila x;O)

alex
7. sep 2009

My sme si tiež svadbu zariaďovali sami, na rodičoch bolo len víno objednať a zákusky. Mňa to bavilo si to všetko zariaďovať a chystať a všetko dopadlo dobre a všetci si chválili.

olif nenechajte sa tlačiť do ničoho, čo sami nechcete, je to vaša svadba.

alex
7. sep 2009

Zuci, inak som si na FB všimla, že máme jednu spoločnú známu, Zuzku Fialovú 🙂

alex
7. sep 2009

Inak aj ja som rozmýšlala, že zusika sa dlho neukázala...

vevoncek
7. sep 2009

mne sa zdala naša svadba super teda ja som bola veľmi spokojná nemala som veľa starostí s ničím ani stresy a to či sa páčila ostatným alebo nie mi je jedno my sme mali maximálne 15tich ľudí takže nemali sa prečo sťažovať, lebo na obrade boli najesť sa boli a hotovo

no ja mám rada také strihy ako pre tehotné a tak si kupujem také ale či mi budú dobré aj ako tehotnej to neviem preto som písala že nemám nič také ale ani sa mi nejako nechce kupovať, lebo minule keď som bola kupovať tak som mala depku že vo všetko vizerám smiešne a nič sa mi nehodí najlepšie by bolo keby išla segra so mnou a len tak by sme behali po obchodoch a natrafila by som na niečo také

zucana
7. sep 2009

alex to fakt? my sa pozname cez moju naj kamosku...tu tmavovlasu jej byvala spoluziacka...a so zuzkou sme toho tiez pobrazdili 😀
inak ja som si kupila 3je gate ale musim ich odniest skratit...este jak som vedela ze mi niekto nieco da....
narodky mam 23.10. ale vcera som videla na jednej babe taku peknu satku tak som poprosila muzika ci by mi nedal darcok skor lebo teraz si takou satkou treba zakryt hrdielko 😎
no a na to ze tu zijem uz viac ako rok je dost blbe ze som sa prehnala do mesta lebo v pondelok doobeda su vsetky obchody zavrete.....
vevon napadlo ma to lebo aj s nedobre umytej zeleniny a ovocia sa da chytit toxo...a zo zeme 😉
ale to len tak ma napadlo vcera lebo som kupila taky uplne prirodny med od niekoho zhor...ale uz mi asi hrabe 😒

alex
7. sep 2009

zuci, ja ju poznám cez ďalších kamarátov, boli sme spolu v marci na víkend na chate lyžovať.

olifcek
7. sep 2009

alex jj, ani sa nenecham x;o) ja itak neuznavam tradicie, nebola som k tomu vedena, takze k tomu nemam ani vztah x;O)

a kolace napriklad dava mamka robit, i tortu a ja sa do toho vobec nestaram, proste viem, ze to dobre bude x;o)

zuzu fialovu? to akoze tu herecku?

zucana
7. sep 2009

nie olif 😀
pocujte baby ta zusika by sa teda mohla ozvat...a ewelyn tiez nevieme ako sa ma...
a pocujte nechcem okukovat ale v januari robia aj tabulku s obvodmi brusiek 😎 co vy na to?

alex
7. sep 2009

olif, to je len menovkyňa 🙂

zuci, no ja som si bruško merala. Môžeme spraviť takú tabuľku, ale musíme sa dohodnúť, kde budeme merať, či pod pupkom, alebo nad, alebo ako.

zucana
7. sep 2009

no ja by som merala tam kde je navacsie...cez pupok...
a dali by sme meno, datum, ktora je v ktorom tyzdni a cm ...co vy na to?

maculik
7. sep 2009

kocky, vy pisete ako das, to je super, aspon budem mat co citat zajtra v praci 😀
zuci, to by sme mohli, napr.kazdych 5t si doplnit aj obvod bruska, ako narastlo.
olif, a budete mat aj take ze odcepcenie alebo tak?

olifcek
7. sep 2009

oki, urobim v tabulke zalozku, tam bude druha tabulka x;o) oki? ale az vecer...

maculik zatial ej v plane redovy, ale len taky pomalsi, aaaaa...nechcem sa prezliekat...zatial to teda nie je v plane x;o)

jja
7. sep 2009

Ahojte dievcence, hlasim sa spat z dovolenky...dnes sa mi ale nechcelo taaaaak velmi vstavat do prace...este bola tma ked sme vstavali ☹

oli nedaj si od nikoho radit a kafrat do svadby...sprav si podla seba, lebo to potom budes lutovat ako ja, ze som sa dala ukecat...

zucana
7. sep 2009

jja akde ste boli a ako bolo?
ty uz citis pohyby?

alex
7. sep 2009

ok, tak dnes odmeriam 😉

jja
7. sep 2009

ahoj zuci, boli sme iba tu na slovensku, v sturove, este sme tam nikdy neboli a chceli sme to obzriet. tento rok bola iba taka mensia dovolenka, prerabame dom, tak peniazky idu tam.
Ale bolo aj tak super. oddychli sme si, vykupali, poopalovali a tak... 😎
Ja zatial necitim ziadne pohyby, ako vas citam, tak som sa zacala pozorovat cije vsetko v poriadku, ale zatial ziadne pohyby. Do poradne mam ist buducu stredu, tak dufam bude vsetko OK.
a ty citis?

vevoncek
7. sep 2009

baby a nebudete mať z merania rastúceho bruška komplexy? lebo ja hej a to ho nemám nejaké veľké 😅

alex
7. sep 2009

vevon, ja som si už bruško merala, ale nie cez pupok, ale pod a už som prekročila 100cm 😅 čo už...

zucana
7. sep 2009

ja som si merala a pred 2 tyzdnami som mala cez pupok 86 cm a teraz uz takam na 90 cm 😀
jja ani ja necitim preto sa pytam....inak bud tyzden: jani ide v pondelok, ja v utorok a ty v stredu 😉

jja
7. sep 2009

no, doma si odmeralm aj ja svoje brusisko 🙂 mam pocit ze uz teraz som taka velka.... 😠 co bude v 9 mesiaci 😀

tak si budeme hlasit ako ktora pochodila 🙂

vevoncek
7. sep 2009

tak ja keď naberiem odvahu tak si tiež odmeriam pupok 😀

alex
7. sep 2009

no tak ja som teraz odmerala cez teda najväčšiu časť bruška a mám 99cm.

komarik
7. sep 2009

no baby, ja si ho meriam od 3 mesiaca a stále sa pohybuje od 83-85cm - záleží od toho či som napapaná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre