Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
6. mar 2011

@avaka teraz papala malá Lučinu syr s chlebíkom 🙂

laxity
6. mar 2011

@avaka a tiež sme dnes zaspali až neskôr, bola od tej niečo pred 6.30 hore a zaspala až 13.20 a spala 16.15 🙂

laxity
6. mar 2011

@rivatha mne kaderníčka vravela, že čítala, že tie ochutené jogurty sú neni dobré, tak je lepšie dať biely jogurt a do toho buď výživu alebo džem 🙂 , ale ja dávam kupovaný ovocný ale nie každý deň striedam to 🙂

matesl
6. mar 2011

@laxity no moj mi kasle na mastene chleby teraz, a tak to lubil, ani lucinu mu neda a uz ani maslo, len sam si odkusuje z rozka 😖

laxity
6. mar 2011

@matesl tak veď niekto ani rohlík nepapá a je chorý takže, ako poznám Riška rozpapá sa ako drak 😀

svetlankat
6. mar 2011

No baby, co nam sa dnes stalo, Misku sme dali poobede spinkat a mm ze ci ho ostriham, ze uz ma dlhe vlasy, ja ze jasne, chcel dohola, tak som ho dala do hola a ked sa Miska zobudila dostala taky zachvat placu, tak sa mm bala az hroza, drzala sa ma ako kliest, hlas sedel ale vyzor iny, no ale uz je dobre.

matesl
6. mar 2011

@laxity uz ani neni moja, uz ani teplotu po tom ockovani nema, ale dnes ma uuuplne blby den, cely den knuci, nic nie je dobre, hrat ho nebavi, ked citame, tak za 3 sekundy chce ist prec, potom zas na ruky...uplne je dnes rozhodeny...jaaaj este ze ho uz idem ulozit dnes mam z neho celkom dost, a to boli s mm vonku 2 hodky aj pospal 1,5 hodky... aj ja som zalomila 😀

svetlankat
6. mar 2011

@matesl ☹ zajtra bude lepsie, verim

laxity
6. mar 2011

@svetlankat 🙂 hlavne, že zistila kto to je 😀 u nás sa to stalo tiež Natálka sa bála svokry, bo mala cop a u nej to je nezvyk 😀

laxity
6. mar 2011

@matesl ja tiež verím, že zajtra bude lepšie...moja hlavne sa snaž oddychovať, keď malý spí 🙂

svetlankat
6. mar 2011

@laxity 😀 my s mm sme to vobec necakali, teda vobec ma nenapadlo, ze sa ho bude bat, hlavne ze si uz zvykla, uvididme zajtra vecer, kedze rano mm odchadza ked este spime.

lenica81
6. mar 2011

@matesl to mrncanie mame aj my... 🙄

olifcek
6. mar 2011

@svetlankat 😀 😀 😀 u nas sa Oliv mm bala, ked prisiel dom, cierna ciapka, cierna bunda, na chodbe tma... dodnes, ked je ktosi v ciernom, tak si ho riadne pokuka, az paq sa skamarati 😀

svetlankat
6. mar 2011

@olifcek 🙂

lenica81
6. mar 2011

@olifcek cierna strasiak aj u nas...

Vilkovi sa nezda svokra bez okuliarov... 😉

olifcek
6. mar 2011

@lenica81 tie deticky su uzasne 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
6. mar 2011

tak sme boli posledny den s maculik a zajtra odchadzaju....bolo super ...je to super par so super detickami uplne sme si rozumeli a dokonca sme po ceste objavili jednu slovensku s 2 mesacnym babom z oravy a ma muza taliana a ziju tu v padove 8teda blizko tak tesim 😵 pocula adelku hovorit po slovensky tak sa prihovorila tak vdaka maculik tu budem mat kamosku 😵
a tu su foto z dneska

laxity
6. mar 2011

@svetlankat zvykne tato je tato 😀

@zucana super fotečky, tak fajn, že ste sa mali super...@maculik je skvelá mamina 🙂

svetlankat
6. mar 2011

@rivatha mm maluz pomerne dlhe vlasy, tak to bola riadna zmena, moje zlate deturence

svetlankat
6. mar 2011

@zucana krasne fotky, viky ma krasnu bundicku

olifcek
6. mar 2011

@zucana pekne fotecky... resp ludia na nich... 😵 😵

@maculik Ty stale vacsia a vacsia kocka siiiiiiiiiiiiiiii.....

andrea2603
6. mar 2011

... dnes nočná smena má dovolenku 😀? , inak aj som len nakukla, už sme komplet všetci doma, tak idem Lele uložiť spinkať. Dobrú noc 🙂

svetlankat
6. mar 2011

@andrea2603 dobru

avaka
6. mar 2011

😀
cakala som na
@svetlankat

svetlankat
6. mar 2011

@avaka ale ja este nejdem to bolo andrejke

zucana
6. mar 2011

Dakujeme

svetlankat
6. mar 2011

@avaka ale som rada ze si tu 🙂

avaka
6. mar 2011

@zucana super stretko,kocky ste tam vsetky 🙂

@laxity nasej malej tusim lucina velmi nechutila...
tak to Ti Naty pekne pospala,aj v noci aj cez den... 🙂 nasa zaspala 12:15 a o 14:tej hore,odkvecla vecer skor,ako ked spi do 13-tej,po navsteve skoro zaspala v aute,ale nastastie som mala teglik od kremu,tak sa hrala... 😅
a uz chces odstavovat.,ci len to nocne?ja este nechcem a bojim,ze ked zrusim nocne,tak sa odstavi,ked cez den skoro nepije... 😕

@svetlankat ,mne sa take stalo,ked som si umyvala hlavu a mala zacala plakat,tak som tam taka strapata isla,kukala ako puk a tak ju to prebralo,ze uz ani nezaspala... 😅

avaka
6. mar 2011

@svetlankat to som rada,ze este nejdes,aspon sa tu stretneme 😉
ja som len zbadala zase tvoj prispevok,ze dobru 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre