Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. mar 2011

@zucana drzim paste, nech je Viki cim skor fit

olifcek
9. mar 2011

ideme my von, paaa

maculik
9. mar 2011

Ahojte, tu je nejako ticho 🙂
My sme dosli z vonku, hned zo skolky som isla s malymi do mesta, Adelka uz mala ofinu skoro po nos, tak sme dali podstrihnut a aj vzadu jej riadne odstrihla, tak to ma teraz take kratucke 🙂 Lebo ona ani sponky, ani copiky nechce nosit a ma to take rozlietane, tak nechcem nasilu teraz na leto dlhe vlasky, radsej nech jej zase pekne dorastu.

Vecer musim ist na nakup, chcem zajtra robit palacinky na slano, nemate nejaku overenu chutnu plnku (najlepsie taku, co by som aj malym mohla dat?) Diky 🙂

lenica81
9. mar 2011

caute... fakt to tu zije... 😕

sme cez obed spinkali 3 hodky, ja s nim 2,5... 😵 tak potom som mu rychly obed za 15 min urobila... 😎

a boli sme vonku... krasne je... este chvilku a je to tu... 🙂

lenica81
9. mar 2011

@maculik ja robim len na sladko.... teda mm... 😅

@zucana na co sa da pouzit take pesto vo flasticke, okrem cestovin... 😕

zucana
9. mar 2011

caute no tu je pusto....vonku je krasne a my sme boli doma...mali sme aj 38 tak som dala cipok a kleslo to....ale doma je doma 🙄

@maculik daj foto 😉
@lenica81 mozes aj maso vklude na tom....kur.prsia na oleji upraz a to potom ked budu hotove pridaj a mozes aj so syrom zapiect 😉

laxity
9. mar 2011

@lenica81 @alex @lolka môžme aj v stredu, tak doobeda by bolo asi fajn či? len neviem, kde je to Hopla 😕

@lenica81 bola výstava nábytku...sme to fajne pobehali, Naty aj pekne pospala vyše hoďky, najedli sa, bolo fajn 🙂

lolka
9. mar 2011

u nas sa uz haja 😵 po obede spala len 35 min. tak nevymyslala vecer. vonku bolo dnes krasne, boli sme na prechadze a v Protetike sme kupili topanocky. predavacky mali zabavu, Viki kecala, ukazovala na vsetky mozne topanky, potom si schmatla sandalky co boli v jej vyske ulozene a chodila s nimi.
@zucana tak doma je to otrava ked je vonku pekne 😒
@lenica81 3 hodiny ? wow...to ja by som len chodila pozerat ci dycha 😅

lolka
9. mar 2011

@laxity ja tiez neviem, ale kuknem do mapy 😉 my chodime spavat okolo 10.00, tak to budem musiet nejako prisposobit 😕

laxity
9. mar 2011

@lolka aj Naty už spinká a bez prsníka 😕 🙂

Panonská cesta 16 😕 , opýtam mm, že kde sa to nachádza a dám vedieť 😀

zucana
9. mar 2011

Babce mame 37 Ale taku akoby neprekrvenu pokozku napr. Ked je zima.lavabi to' Aj vase?

lolka
9. mar 2011

@laxity my zaspavame s prsom, ale vecer ked je unavena zaspi do 15 min., pusti sa, otoci na druhu stranu a chrni. len cez den chce byt nacucnuta viac 😀
@zucana hm, myslis taku svetlu pokozku ze ma ? 😕

laxity
9. mar 2011

@lolka aj Naty zaspáva na prse, preto som bola prekvapená, že zaspala aj bez...ponúkla som a nechcela 😕 , tak som ju hladkala a zaspinkala 🙂

a mne sa Naty opálila 😕 aký krém používate na von?

zucana
9. mar 2011

@lolka taku a zilky akoby bolo vidno

andrea2603
9. mar 2011

@zucana možno je to len nejaký vírus a Viki sa s nim trošku "popasuje" a bude fit, ale ak by sa ti aj zajtra niečo nezdalo, veď skoč lekárovi, nech ju pozrie, pre istotu 😉

zucana
9. mar 2011

@andrea2603 len ona je uPlne ok Aj ziva Aj papa a Presne vraveli ze o tyzden...
Ani spat nechce tu na mne vymysla a berie mi i-touch

andrea2603
9. mar 2011

@zucana práve pretoto neznášam tie očkovania 😝 , že človek nevie, či je to z toho alebo niečo na dieťa lezie 😠 ... no veď uvidíš, že čo bude, ale určite daj na svoj inštinkt, keď myslíš, že nem dobre, tak choď lekárovi 😉

zucana
9. mar 2011

@andrea2603 ved ano. Nech to' preJde lebo Aj zuby di toho:(

matesl
9. mar 2011

baby,
tak sme boli teraz vecer s malym na pohotovosti, poobede mi zacal tazko dychat, plytko a kratko a sipel, jak ked mas zuzene dychacie cesty. teplota 37,2 kasel sopel a este toto. tak som volala jeho dr a ona ze nech s nim idem na pohotovost ak nema doma maly nejake lieky na roztiahnutie dych.ciest.
tak si predstavte, hrdlo ciste a fakt ma "len" zuzene cesty. tak sme dostali situp, ale po mlieku vecernom sa mi znova zgrcal, tak neviem ci v nom nieco vobec zostalo 😒
zajtra sa mame hlasit u dr.
no tak co mu vlastne je?? zeby to fakt mal alergiu 😖

laxity
9. mar 2011

@matesl ufff preboha 😔 dúfam, že to nebude nič vážne, zajtra napíš

zucana
9. mar 2011

@matesl

laxity
9. mar 2011

baby ja len, že mne by skôr vyhovoval Hopsasa, pretože chcem ísť do Protetiky tam 😕

potrebujem Naty topánky kúpiť, teraz som si na to spomenula 🙂

lolka
9. mar 2011

@laxity mne je to jedno, mozme ist do Hopsasa 😉 aj tam je Protetika ? ja som bola dnes na Zahradnickej ul.
@matesl ☹ fuha, som zvedava co ti povie dr.

laxity
9. mar 2011

@lolka no mne bolo povedané, že tam v poliklinike na Šustekovej 🙂

zucana
9. mar 2011

No konecne zaspava....

svetlankat
9. mar 2011

@matesl juj moja drzim paste nech to nie je nic vazne.

matesl
9. mar 2011

idem spat, no ak je zdravy a ma to alergicke tak sa mozeme vidiet, na kedy sa dohadujete?

alex
9. mar 2011

@lolka @laxity Hopla je v Carefoure (neviem, ako sa to píše). No mne je jedno, ale teda do tej protetiky by som aj ja išla kuk.

@matesl chúďaťko Riško, takéto problémy. Nech je rýchlo fit, bobáčik malý!

alex
9. mar 2011

@matesl budúci týždeň streda, niekedy doobeda.

lalipop
9. mar 2011

@zucana nasa mala tiez dnes teplotku a presne take nedokrvene nozicky a rucicky mala ako si pisala. cely den sme len lezkali a spinkali. davali sme nurofen a potom aj paralenovy cipok. vecer uz bola celkom v pohode- santila a ani spat sa jej nechcelo. uvidime, aka bude noc. tiez neviem z coho by to mohlo byt. mozno bude mat kiahne, lebo starsi ich tiez mali. ale ak jej to bude trvat behnem s nou zajtra k dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre