Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. mar 2011

@lenica81 niektore si bubble chvalia.. my mame na doma protetiky https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu... a cosi podobne i na jar kupime

na vonku elefanten a raky/ raky boli na skusku/, a uz mam vyhliadnute santeeee, az nam nozicka podrastie 😵 😵

lenica81
11. mar 2011

@olifcek len som na ne kukala... a maju vacsinou na boku zips... a to sa bojim, ci ho nebude tlacit... no musim do deichmanu alebo do beniho... uvidime, co kupime, este mame nejaky ten cas... 😎

olifcek
11. mar 2011

@lenica81 😵

olifcek
11. mar 2011

@lenica81 v ke dnes bolo krasnych 10 tupnov, vietor len vankom nas potesil.. ako bolo v BA? zajtra ma byt az 12 cez den, tesiiim

lenica81
11. mar 2011

@olifcek bolo pekne, stupne neviem, som si nevsimla, ale nenormalne fukalo... 😅

lenica81
11. mar 2011

@olifcek ideme cez vikend kuknut kamosov do vrabel, co maju syna -2 mesiace od nasho... tak sa tesim... a beriem uz iba golfac a deku, lebo fusak uz mi pride vela... normalne mal spotene nozky, ked som ho vybrala... 🙄 a spal dnes cca 1,5 hodky, lebo cez obed ho zobudili sireny a poobede mi zaspal v aute a dosli sme domov... no, hadam skoro odpadne... ja dnes musim tiez skor...
tak ma vcera pichlo v bedre a dnes to pokracuje... ma porazi, mala by som sa hybat, lebo to mam isto z toho... 🙄

lenica81
11. mar 2011

inak Vilo teraz zruti nenormalne... aj vase deti... 😕 furt by daco jedol... aj ked grga jak stary chlap... 😅

olifcek
11. mar 2011

@lenica81 oliv by zemiaky jedla a jedla, to ma po mne, i masko, tiez po mne, no papala i viac... kym nechudne a je ciperna, neriesim 😉

olifcek
11. mar 2011

@lenica81 jasne, fusak v takom teple? podla mna fusak len, ked je minus... ja olivke na manducu kryt uz davno nedavam, a ked je plus, uz ani nebabusim moc, ale jasne, primerane obleciem, tak, aby jej zimka, ale ani moc teplo nebolo 🙂

lolka
11. mar 2011

cafte, tak dnes sme boli reklamovat tu striesku od kocika, dali nam hned nahradnu - sice neladila k sedacke, ale ved nevadi. no a potom nam vecer volali, ze uz to opravili, tak zajtra ideme opat do obchodu 🙂 Kym mm vybavoval reklamaciu, Viki sa tam hrala v takom akoze detskom kutiku, lozila tam, alebo sme spolu chodili a furt chcela ist von. a je straaaasne jedovita,pokial neni tak ako chce ona, ani za nic som ju neprinutila aby sla pozriet nieco som som chcela ja 😅 ked som ju zobrala na ruky, hned plac, ze sa strasna krivda stala 😅
@lenica81 aj u nas sa zuri 😀
zajtra uz tiez nedam fusak, ved ma byt 15 stup. 😕 ale videla som dnes dievcatko v hrubom overale v sportaku a este malo taky igelit proti dazdu (to asi kvoli vetru).....chuda, musela sa riadne potit 😖

zucana
11. mar 2011

@maculik prave sme dopili to vase vinko...mm velmi chutilo a pozdravuje vladka 😉
vn posteli docitam kukam panelak 🙂

jaja32
11. mar 2011

@lenica81 ja som celkom dobre kupila a je to nejake bubble ...to je batovska detska znacka. Nejako som sa nezamerala na farby a kupila som modre 🙂

maculik
11. mar 2011

@zucana jej,my tiez prave pijeme to vase a je vyyyyyyyyborne, Vladko tu chodi a mlaska 😀 Tak sme radi, ze chutilo, aj my pozdravujeme 🙂

inak, tu nie je skrob, tak som len taky nejaky pripravok na zaclony kupila, je tam ze udrzuje ich biele a potom ze drzia tvar. Tak uvidim, ale asi si necham doniest, ked pojde mm v aprili na 2dni domov.

ja som dnes bola v OBI a som sa tam navnadila na jarnu atmosferu, vlastne to uz vcera u tej kamosky, tak zajtra idem pokupit jarne kvietky a naaranzujem na balkon. Len to idem robit prvykrat, tak cakam, ako to urobi zajtra ona a inspirujem sa 😉

katka888
11. mar 2011

@maculik
jeeee... pridaj foto z balkona potom.... 🙂

katka888
11. mar 2011

@olifcek
dnes teda bolo fajnucko.... my sme boli doobeda v meste vyse 2 hodin a poobede opat .... ked tak bude pekne, tak doma ani nic neporobim 😀 esteze som mala zo vcera navarene aj pre viki 😀

olifcek
11. mar 2011

@katka888 my sme boli vonku i na obede s mm... dokopy 4, ci 5? hodiiiin, chi.. a paq este na hodku sme sli von 😵 😵

svetlankat
11. mar 2011

baby poradte, Miska mala prave neskutocny zachvat placu, asi 40 minut vkuse, ani prso nechcela. Nevedela som ju nijak ukludnit, ale ani sa ma nepustila. Cez den mala sopliky, tak som si myslela ze nevie dychat, odsala som sople, ale nic neslo, dala som nasivin, lebo nevedela dychat a vtedy zacal ale fakt neuveritelny rev. Dala som aj gelik na zubky, nic nepomohlo, nakoniec som dala cipok do ritky panadol, to asi zabralo a teraz Miska spinka. Ani len netusim co to bolo, chcela som ist aj na pohotovost, normalne sa bojim aby sa to v noci nezopakovalo. MM si mysli ze bud ju stipal nostek po kvapkach, alebo ze sa bala, lebo dnes ju daval prvy krat spinkat mm, bezomna, aj bez prsa, ja som bola cvicit a Miska uz bola velmi unavena, tak ju ulozil sam. Ja si skor myslim, ze su to zubky. Mali ste to uz niektora? Ak ano ako ste to riesili? U nas to bolo naozaj prvy krat, taka som rozklepana

zucana
11. mar 2011

@svetlankat raz som to' zazila v meste. Viki mala na druhy den teplotu. Myslim ze ju Aj brusko bolelo. Isto to' bolla bolest Ale coho tazko povedat

olifcek
11. mar 2011

@svetlankat ked sa Ta Miska nechcela pustit... mozno sa len zlakla, ze ide hajat a Ty tam niesi, hm? a nevedela sa ukludnit... ja verim, ze uz to bude ok, ze Miska bude opat tak krasny usmiaty nezbednik ako vzdy... istotne daj vediet rano, aka bola noc... myslim na vas Sveti 😒

svetlankat
11. mar 2011

@zucana ja som merala Miske teplotu a nemala, uvidime zajtra, ale bol to taky ako keby bolestivi narek, ja fakt neviem

svetlankat
11. mar 2011

@olifcek dakujem moja

katka888
11. mar 2011

@svetlankat
asi ako píše @olifcek .... ak este nezaspavala bez teba, tak to bola pre nu mozno taka sokova novinka a ked k tomu priratas unavu, tak tie deticky uz ked su velmi utahane, tak su aj akoby citlivejsie... ak nemala teplotu a len chcela byt s tebou... urcite si skusila vsetko, aby si jej pomohla ... a mozno, ak cez den mala sopliky, moze byt aj to, ze mala v nosteku mozno nejake bibo a to jej kvapky trosku rozstipali.... ale podla tvojho popisu to skor vidim na to, ze nebola zvyknuta zaspinkat bez teba + velka unava

avaka
11. mar 2011

@svetlankat ,ja si tiez myslim,ze to mohol byt sok,ze tam nie si....ja ked som bola na volbach vecer,mala sa zobudila a mm ju chcel utisit,tak revala,ze este dlho vzlykala a to som prisla nahodou uz po cc3-5 minutach....,
posledne vecery sme skusali tiez,ze ju ide akoze mm uspat,ja som zostala vedla,normalne amoky chytala,ja som o chvilku tam prisla....ked sa to opakovalo kazdy den,uz nerevala,lebo vedela,ze pridem...
ale tiez,ked ju napr.v noci nieco boli,to tak napina cele telicko a hrozne ,ale fakt hrozne place,to je uplne iny plac,az sa ledva nadychuje a tiez casto nechce prso vtedy...zoberiem ju na ruky,niekedy to ani nepomoze,alebo sa ukludni,oprie hlavu o moje rameno a pohojdavam sa s nou....

zucana
11. mar 2011

@svetlankat len ona plakala ked si bola prec? Ked ju mm uspaval? Lebo ja dokazem rozoznat plac ked nieco boli...

zoska
11. mar 2011

ahojte 🙂
tak poctivo docitane ale uz mi aj tak z hlavy vyfucala polovica veci na ktoru som chcela reagovat 😅
takzeeee:
@svetlankat my sme taky dlhy plac nemali takze asi moc neporadim, ale skor sa priklanam k nazoru ze isku fyzicky nieco bolelo prvotne a druhotne sa k tomu pridruzilo to ze si tam nebola pri zaspavani, ale myslim si ze to bola jednorazovka, teda dufam... 😉

@zucana @maculik pekne sa to cita 🙂 je to zvlastne ake kamaratstva vznikaju vdaka internetu... 🙂 😉

@raa2 juuj tak ty si v ZA? ja som bola dnes v auparku a mm sa straaasne zdrzal v banke tak som sa nudila aj som rozmyslala je zavolam @rivatha, ale ta to ma trosku od ruky ale keby som vedela skor ze si tam aj ty tak by som skusila mozno by aspon jedna z vas mohla 😅 no nic ved sa este hadam v lete ked tam budem castejsie stretneme...
a vobec neries chodenie...mne sa Neli postavila v presne ked mala sedem mesiacov , vo 8. mesiaci chodila popri nabytku perfektne a myslela som ze zacne sama chodit skoro ale zacala len teraz, a to kazdy hovori ako je popredu s pohybom, takze pohoda prosimta, hlavne neprepadni zadnym pochybnostiam, pretoze by boli upne neopodstatnene....

@avaka som sa zasmiala na ton vasom zabarikadovani postele, ale pravdu mas... ucel to splnilo, Ela sa neudrela 🙂

@matesl boze mati, vy si teda "uzijete", co to Riska trapi? drzim paste nech testy dobre dopadnu, hadam to len nejaka pliaga bola a nic dlhodobe...
uz som sa ti aj ozvat chcela ci si na mna nezabdla, ze ak uz ste viacmenej fit, c mi neposles to mliecko ale nejdem ta otravovat v ziadnom pripade... aj tak si krpata zvykla na kasu a caj, tak ak si to mala este nahodou v hlave tak kasli na to... 😉

nooo urcite som na niekoho zabudla, tak sa ospravedlnujem...jo, @este @lolka super uces...ja naberam uz mozno aj desat rokov odvahu na kratke, ale ako som sa zoznamila s mm tak ten nebol moc nadseny tou predstavou, ale keby som mala istotu ze budem vyzerat tak super, tak nevaham 😉

a uz ked som vo svungu tak napisem novinky...
dnes sme podpisali hypo....takze cakame na finale projektu a staveb. povolenie a do konca roka chceme byvat 😉
Nelka napreduje milovymi krokmi, aspon mne sa zda, z mojicj pribratych 3 kg je uz jedno za tento tyzden prec 😅 kam sa vyberie tam ide, po dvoch samozrejme, nadobro opustila poziciu na styroch...
zajtra doobeda ju nechavame mamine a ideme s mm do NR na vystavu, tusim @laxity tam bola 😉 jedine obavy co mam tak aby ju mama vedela uspat, ale vravela ze pojde na prechadzku, ze ma byt krasne tak snad vsetko bude ok...

este ste sa bavili o topankach... my mame na doma zn. wanda a na von. elefanten, uz mam vyhliadnute dalsie, lebo bude treba za chvilu vacsie ciselko, tak celkom pekne protetiky a kupili sme aj tenisky ... raky nam nesadli ostatne zatial super 😉

zoska
11. mar 2011

baby sorry 😨

zucana
11. mar 2011

@zoska chybas tu veru 😉
Super s byvanim tak snad stihnete do konca Roka a snad sa Aj my pridame 😉

avaka
11. mar 2011

@zoska ,ahoj 🙂 ,tak nech Vam vyjde a pekne sa v Nitre inspirujte,inak mm je tam pracovne cely tt 🙂

zoska
11. mar 2011

@zucana dikes 🙂 a s vami pocitam...teda s vasim byvanim...drzim palce taktiez 😉
@avaka fakt? on tam je niekde prezentacne z fy? napis, okuknem ho 😀 ak nechces verejne tak do IP...mozno sa zidu info, ked budeme stavat a zariadovat 😅 😉

matesl
11. mar 2011

@zucana Risko uz dnes nemal teplotu, uz len sople ho mucia, ale v pondelok mame vysledky z vyteru tak uvidim ci bude treba atb

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre