Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katka888
28. apr 2011

@svetlankat
no...
chladnicka je len na apartmane, ale vraj sa da pozicat za nejake euro na den nejaka mala, ale teta to vravela stylom, ze asi to tak je.
net by mal byt po celom penzione, opat teta povedala, ze "by mal byt" a gril maju vonku.

olifcek
28. apr 2011

no my net mame porieseny, mm i ja mame v mobile, hehe, berieme ale i moj malicky notacik, keby mm musel pracovat, bleeeee...

ja ak vezmem plavky, vezmem i olivke plienocku, mam len jedinu, snad ak by bolo treba kupim od niektorej z vas, mne totiz pride po navrate z noveho mesta nad vahom nejednorazova plienocka do vody, takze nebudem kupovat nove jednorazove, by sme nevyuzili, lebo uz i na plavanie budeme nosit tu, ktora sa operie a je pripravena x;o)

ak bude zle pocasie, nevadi, aspon si viac pokecame, ved mozno sa uz viac neuvidime, teda tie, co niesme z rovnakeho mesta...

olifcek
28. apr 2011

my tiez nepapame sklicko, ale sem tam dostane, a ako som uz davnejsie pisala, DM Alnatura je fajnucka

mmaarrttiinnaa
28. apr 2011

na stranke maju napisane ze net maju na kazdej izbe ale mne chybat nebude 🙂

olifcek
28. apr 2011

@mmaarrttiinnaa ja tam isto nazriem vecer, ked uz budeme na izbe.. ak teda budem este vladat, mozno len z mt kuknem x;o) mne sa uz na net moc ani nechce x;)

katka888
28. apr 2011

@mmaarrttiinnaa
ja to na ich stranke neviem najst hihi...

no ja si budem musiet kuknut aj cez vikend obchodik, ci frci 😀

maculik
28. apr 2011

ahojte kocky,
tak najprv @lenica81 gratulujem k tehu, nech vsetko dobre dopadne 😵 😵

a horsia sprava je v chatovej teme... 😒

svetlankat
28. apr 2011

@katka888 net je urcite, amju to na stranke, ked si kuknes vybavenie izby, dik za info

katka888
28. apr 2011

@svetlankat
ved to, ze som slepa ako tago, ja to na stranke neviem najst, ale nie je to podstatne 🙂

svetlankat
28. apr 2011

@katka888 presne tak nepotrebujeme 😉

svetlankat
28. apr 2011

ja som prave prisla z nakupov, tak pevne verim, ze mame vsetko

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
28. apr 2011

@svetlankat
a co take beriete? ja som este ani zoznam nezacala pisat nieto este balit alebo nakupy. a to dnes mame tak nabity program na vecer, ze uz teraz z toho spim na nohach .-D

andrea2603
28. apr 2011

balíte, balíte? 😀
@rivatha aj ty si mala ísť, že? a neideš?, ja už zas mám chaos, že kto ide a kto nie 😅

olifcek
28. apr 2011

@katka888 ja som este nezacala balit, chi.... snad o chvilku zacnem.. x;o)

olifcek
28. apr 2011

@andrea2603 frajeriiiis? 😵 😀

andrea2603
28. apr 2011

@olifcek že sa pýtaš 😀 😀 😀 ?

maculik
28. apr 2011

@rivatha ani ty nakoniec nejdes? Preco? Ja tiez nejdem ☹

olifcek
28. apr 2011

@andrea2603 ved pockaj, az cosi zabudnem, tak od Teba pujcim 😝 😝

baby, my sme sa rozhodli, ze kupime spekacky i slaninku v lipt. mikulasi, alebo v jane, snad sa zadari x;o)

andrea2603
28. apr 2011

@maculik nebuď veľmi smutná, ja dúfam, že bude ešte príležitosť a stretneme sa 😵 😉

olifcek
28. apr 2011

@maculik nejdes? odhlasila si sa z hotela? ci? preco nejdes?

maculik
28. apr 2011

@olifcek pisala som to do chatovej temy :(

a inak, na SME je dobry clanok, resp.s clankom nemusi kazdy suhlasit, ale pod tym je prehlad ockovania a reakcii a neziad.ucinkov, je to dost prehladne napisane, tak davam pre info 🙂

http://ekonomika.sme.sk/c/5858845/novy-fenomen-...

olifcek
28. apr 2011

@maculik ved na sk letis, ze? ci uz tu si?

olifcek
28. apr 2011

@maculik idem citat

take clanky, kde je len vyjadrenie jednej strany, nemam rada... najma, ked tam su lekari, ktori su... 😅

maculik
28. apr 2011

@olifcek ja viem, preto som napisala, ze nie kazdy s tym clankom bude suhlasit 😉

olifcek
28. apr 2011

@maculik 😉

katka888
28. apr 2011

@olifcek
ja sa k baleniu asi dosanem zajtra rano a to tiez neviem, kedze mm ide vraj do 9tej do prace, cize v preklade do 10: 30 😀 😀
mozno do vecera aj dojdeme

katka888
28. apr 2011

baby, ktore idete na chatu,
ak by ste chceli vidiet nieco nazivo z obchodika www.peluskovo.sk , napiste, pribalim

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
28. apr 2011

ahojte baby... vidim, ze balite, nakupujete, ja este nic... a to som prisla dnes na prechadzke na to, ze bunda Vilkova flakata, tak este ju musim oprat, takze urcite nevyschne do zajtra... 😀

@maculik @rivatha dakujem, budem sa setrit a oddychovat... dnes som s Vilkom od 12 do cca pol 4tej spala... 😝 😨 🤐 a skoda ze nejdete... @rivatha maly je zlatunky... 😵
von sme sli o 5tej a teraz o 1/4 na 8 sme dosli a sup ho rovno do vane... 😅 tak kupu, potom rychla vecera a hajde do hajan...

sa tesiiiiiiiiiiiiiiim... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre