Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
3. máj 2011

@raa2 s nocnikom? Ked sa vyspi, tak ho posadim, aj ked sa ide kupat a zacali sme az okolo roka, lebo predtym vzdy plakal a nechcel sediet. Teraz niekedy tiez ked sa zobudi je mrzuty a nachce tam sediet a niekedy sa pekne vycika aj tlaci.

teuska
3. máj 2011

ja planujem v lete davat latkove plienky

raa2
3. máj 2011

@mmaarrttiinnaa ved aj ja sa tak chystam, uvidime ci sa podari skor, ja len tak skusam teraz ked som doma, veci ma dost, nestiha to nosit, pracka opere, to som si hovorila a fakt som ostala milo prekvapena, ale uvidime do kedy to takto pojde, som citala ze deti si to uvedomuju az od 18 mesiacov...

raa2
3. máj 2011

@teuska ja som zacala skor, tak ma asi vybudovany navyk, preto nerobi caviky a pekne sedi a teraz sa zacal aj za toho pipika chytat, ked sa mu da..

mmaarrttiinnaa
3. máj 2011

@raa2 aj ja som začala maleho davat na nocnik tak od pol roka nech si zvyka nech vie na co to je 🙂

teuska
3. máj 2011

no mne dcera tiez velmi skoro chodila na nocnik a potom okolo 2 rokov prestala sa pytat, ale uz sa nepamatam ako dlho to trvalo. Ale nemali sme nejake problemy. Rychlo sa to upravilo.

raa2
3. máj 2011

@mmaarrttiinnaa super, tak ti to tiez pojde dobre, ma vytvoreny navyk !!

teuska
3. máj 2011

idem ja este zehlit a hajat, dobru noc 😅

mmaarrttiinnaa
3. máj 2011

@teuska ahoj aj ja idem sa mi oči zatvaraju kedy ja sa vyspím pri mojej nočnej odsavačke ☹

svetlankat
3. máj 2011

@raa2 dnes som sa bavila so susedou, co ma 8 deti a jej dcerka mala rok a dva mesiace, ked ju oducala od dennych plienok, lebo sa jej narodil maly, tak aby znizila vydavky a vravela, ze mala sa to za par dni naucila. Takze mala rok a dva mesiace a uz nemala denne plienky. Cize ono je to velmi individualne.

katka888
3. máj 2011

@raa2
vy ste sikulaci .-)

raa2
3. máj 2011

@teuska ja som vcera dve hodiny zehlila a zajtra ma to tiez caka, dobru noc

svetlankat
3. máj 2011

Dobru noc

avaka
3. máj 2011

caute 🙂
@raa2 sikulko je maly,ze uz bez plienok 😉

@teuska tak ste sami doma?Livka sa tam urcite nenudi vsak?

baby,ja som tie fotky stale neposlala,mne nejde centrum vobec neviem preco,ale urcite poslem!dnes som cez den nestihala,boli sme na poradni a ockovat,vybavovala si doklady a potom za kamoskou v porodke
este som ani nevidela foto,co ste tam uz poslali,tak dufam,ze mi to pojde uz
🙂

mmaarrttiinnaa
4. máj 2011

Ahojte čo hovorite na tej hokej včera 😠

My mame o zabavu postarane idu nam zuby ☹

maculik
4. máj 2011

Ahojte,
tak ja vobec nestiham, Adelka ma od pondelka rana horucky, vcera aj dnes v noci a vcera cez den mala 40,1-40,5, museli sme davat zabaly a sprchu. Dnes je to 3.den, to by malo ustupit, tak cakame este doobeda a ak znovu bude mat cez den taku horucku, tak poobede ideme znovu k dr, boli sme uz v pond.
Takze miesto do skolky, kam sa v pond.po prazdninach tesila, ostala zase doma. Tym padom ani ja s Petrikom nemozeme ist von, nebudem ju predsa taku slabu a s teplotou tahat. Takze uz mi celkom sibka, od pond.doma, akurat co som na pedikure bola v pond.vecer. A dnes chcem ist cvicit.

a Petrik zacal vcera zrazu chodit, este predvcerom sa sam ani nepustil a ked som ho nechala stat sameho, tak presiel tak 2-3kroky, a vcera rano sa zacal sam pustat a poobede uz presiel celu chodbu a veselo si chodi po celom byte. Zlaty je 😵

@raa2 sikulko je Martinko 😵

mmaarrttiinnaa
4. máj 2011

@maculik blahoželame dalšiemu chodcovi ked sa už rozbehol tak sa uz nezastavi tak ko naš 😉
Adelke vela zdravička nech sa skoro uzdravi nieje nič horšie ako keď su chore deti a este take vysoke teploty ☹

svetlankat
4. máj 2011

@maculik skore uzdravenie Adelke a Petko sikulko.
@mmaarrttiinnaa u nas tiez bojujeme so zubkami, dnes rano vykukol novy, dolna trojka, tak este pat a mame ich vsetky

mmaarrttiinnaa
4. máj 2011

@svetlankat nam chyba este vela zubkov my sa budeme este dlho trapit ☹

katka888
4. máj 2011

@svetlankat @olifcek
uz by sme sa mohli zas stretnut, len keby tak nefukal vietor ☹

katka888
4. máj 2011

@svetlankat
joj, my mame stastie, klopem na drevo, mala nemala ani pri jednom zubku problem, len si pcha prsteky do ust, ale ani plac, ani nerv, ani teploty.... dufam, ze tak dojdu vsetky .

olifcek
4. máj 2011

@katka888 ja som este ale v novom meste nad vaaahom, az v nedelu vecer dojdeme dooom 😉 a to uz bude paq pocasie super, chi...

@maculik gratulko 🙂

katka888
4. máj 2011

@olifcek
super sa dohodneme, som zabudla 😉

maculik
4. máj 2011

@mmaarrttiinnaa @svetlankat dakujem, zda sa, ze je lepsie, klop klop, dnes vstavala o 8 a kratko po 9 znovu zaspala, spala do skoro 1 a uz nema teplotu, resp.len do 38, a to ja nepovazujem za teplotu. Tak hadam je to uz na ustupe 🙂

raa2
4. máj 2011

@maculik a co povedala doktorka? z coho ma adelka teploty?
@svetlankat sveti, ten poharik je super, matik bol uneseny z neho!!!

teuska
4. máj 2011

caute babulky 🙂
mm pridal fotky
boli sme na navsteve a sli sme odtial o 19.00 maly spal do 19.30 a vyzera, ze je vyspany a zivy, som zvedava, kedy teraz zaspi 😕

@maculik skore uzdravenie

svetlankat
4. máj 2011

@katka888 tak dame stretko na buduci tyzden, u nas tiez isli zubky v celku v pohode, ale tie ocaky ☹

svetlankat
4. máj 2011

@raa2 super ze sa Vam poharik paci, ja som cakala, ze z neho bude trosku menej tiect ale dolezite je, ze sa z neho naucia deticky pit z hrany.

svetlankat
4. máj 2011

@maculik super ze je lepsie

raa2
4. máj 2011

@svetlankat ale ved nam z neho netecie ked matko pije. trosku vytieklo, ked som ho mala v taske, ale nic extra, tolko nam vytieklo aj z poharika zo slamkou...nebudete ho mat pokazeny??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre