Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. máj 2011

@teuska no ja na take tiez neverim, ale nevadi mi, ked to ktosi iny ma, dokonca i keby mm chcel, ze olivke dat, tak dam, uskodit to nemoze x;o)

chudak LIV, uff, ja mam velky strach zo zubarov, ale to asi vacsina z nas a ona si uz takto rovno odtrpela, uff uff... cosi pekne si za to hrdinstvo zasluziiiii

a dakujeeeem x;o) to je fotka z nedavnych dni, vlastne zo vcera, ci predvcera? z toho dna ako sme nakupovat boli, co je tu i video... sme sa rehunali, i predavacky a poaq mm vravim, ved to natooooc, tak sme stihli este x;o)))

olifcek
18. máj 2011

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/145586/...

no utekam ja od notacika, ideme sa obliect a hajde do nemocnice po vysledky krvicky, boli uz vcera, ale nechcelo sa miiii taaaaam 🙂 ved ich az v piatok potrebujem, tak coooo... x;o) na piatok sa tesim ako mala, konecne budem mat prec znamienka z prsnika... nie este vsetky, ale aspon tie, ktore mi olivka chyta, ked mm pije x;o) olivka i mm idu somnou, ale paq budu asi hodku i viac mozno sami samuckiiiii , ale to viem, ze bude v pohode 😵 😵 neverili by ste, ako sa kozni lekari bali robit cosi s tymi znamienkami teraz, ked kojim.. s tymto plastickym chirurgom sme sa osobne dohodli, a paq som mu povedala, ze este kojim, zamyslel sa, a ja, ze to kje v pohode, ved mliecnu zlazu mi netrafite, ale pre istotu v ten den si budem odsavat a najskor vecer nakojim, tak suhlasil x;o) /i ked laktacne tvrdia, ze kludne mozem kusok odstriekat a hned nakojojit, ze ked vyberaju hnisave lezie z prsnikov, tzv. sepsy, tiez je to s lokalkou a paq kludne koja/

tak paaaaa zatial, mamicky

raa2
18. máj 2011

@alex kupovala som cez net, ale kludne sa mozme dohodnut a mozte vyskusat 🙂 idealne by asi bolo keby ste dosli k nam niekedy poobede, mame tu aj ihrisko, alebo niekde k auparku, tam by som to este s tym odrazadlom zvladla sa nejako dotrepat...
@olifcek pekna profilovka!!

raa2
18. máj 2011

@olifcek ma napadlo ze si pisala ze budu mat v lidle tie odrazadla za 6 eur, je to aktualne ci nie si ista? lebo ja som kukala letaky na nete a tam nie su. ide o to ze by sme mu do ziliny kupili aj take, na chvilku, nech sa vyhra a by som tam rodicov zajtra poslala...dik

olifcek
18. máj 2011

@raa2 😵 😵 dakujem krasne x;o)

vies co? ja mam to info od @benne 🙂 @benne to odrazadlo je teraz vo stvrtok v lidli?

benne
18. máj 2011

@olifcek
@raa2 zajtra v kauflande, kukám práve na leták, takže v kežmarku na 100% zajtra za 5.99€ ... ak budú mať, do vyčerpania zásob... aj iné veci za 1/2 ceny, fúrik, pršiplášte, stany, pieskové sety

blumka
18. máj 2011

na zasmiatie...alebo zamyslenie? 😀

Deväť ženských slov

1) FAJN: Toto je slovo, ktoré ženy používajú na ukončenie hádky, keď majú pravdu a muž má držať hubu.

2) 5 MINÚT: Ak sa žena oblieka, znamená to hodinu. Päť minút je len vtedy päť minút, keď má muž ešte päť minút na futbal, prv než musí pomôcť v domácnosti.

3) NIČ: Toto je ticho pred búrkou. To znamená ´niečo´ a muž má byť v strehu. Hádky začínajúce ničím obyčajne končia s FAJN.

4) POKRAČUJ: Toto je výzva, nie povolenie. Nech to muži nerobia!

5) HLASNÝ VZDYCH: Toto vlastne nie je slovo, ale neverbálne vyjadrenie, často mužmi zle pochopené. Hlasný vzdych znamená, že si myslí, že muž je idiot a uvažuje, prečo mrhá svoj čas hádkou s ním (pozri č. 3).

6) TO JE V PORIADKU, OK: Jedno z najnebezpečnejších prehlásení ženy mužovi.

Znamená, že chce dlho a urputne uvažovať ako a kedy zaplatí muž za svoju chybu.

7) VĎAKA: Žena ďakuje mužovi, ten sa nemá pýtať alebo *omdlieť*. Stačí:

"Nemáš za čo."

8) ČO UŽ: Ženský spôsob vyjadrenia: JEB...M ŤA!!!

9) NETRÁP SA, ZVLÁDNEM TO: Ďalší nebezpečný výrok, znamená, že žena niečo povedala mužovi viackrát, ale teraz to robí sama. Výsledok bude, že sa muž

spýta: "Stalo sa niečo?" Ženina odpoveď - pozri č. 3.

Pošli mužom ako varovanie.

Pošli ženám nech sa zasmejú, LEBO VEDIA, ŽE TO JE PRAVDA

raa2
18. máj 2011

@benne dakujem snad to budu mat aj v ziline...

mmaarrttiinnaa
18. máj 2011

@blumka 😀 Ďakujem toto som potrebovala 😀

blumka
18. máj 2011

@mmaarrttiinnaa nemas za co...aj mna to potesilo 😀

olifcek
18. máj 2011

@blumka poznam ale vzdy sa nad tym zasmejeeeeeem, hehe

lenica81
18. máj 2011

ahojte baby...
vidim, ze travite cas vonku, ale sa vam necudujem, my taky tak... dnes sa Vilko pomaly pieskom zasypal... ale hlavne, ze ho to bavi...
vy uz riesite odrazadla... jasne, ze Miska, ta uz beha, ale moj ako tak chodi, hlavne po vysliapanych chodnickoch, nemoze ist po normalnych... takze este urcite pockam do leta hlbokeho... nech ma natrenovane... 🙂 🙂

@olifcek fajna profilovka, musim aj ja nieco aktualne najst...

@mmaarrttiinnaa supis, ze si privirobis... ak sa ti ma o maleho kto postarat, tak je to vyborne...

@teuska joj, to u zubara riadna sila... to Liv riadne poriedili zuby... 😨 ale statocna, ze to zvladla... ja nemam hornu pravu dvojku a nikto si to nevsimne... hlavne, ze nie su medzi zubami diery... 😉

@blumka stare, ale potesi... 😀

olifcek
18. máj 2011

@lenica81 dakiiii 😵 😵 😵

mmaarrttiinnaa
18. máj 2011

my sme dnes boli cely celucky den vonku domov sme prisli az o 20-15 a 20-30 uz matthyasko spal krasne bolo uz keby takych dni bolo viacej 🙂

mmaarrttiinnaa
18. máj 2011

idem si lahnut dobruuu

avaka
18. máj 2011

ahojte 🙂

@blumka veru ano,stale mame ekzem 😔 ,musim to riesit,lebo nemozem ju nechat,davat kvaoky,to sa vraj ani na slnko nemoze potom a co ju necham ,ked sas skriabe az do krvi...
inak baby,to je super cena za odrazadlo,asi musime kupit,lebo mala kazdemu chce brat,ale len ked je niekde odstavene 😅 ,uz dobe prstom do sedanky a vravi dám,dám...(to akoze ja je poviem dám 😀 ),no ale som zvedava,ci ju bude aj potom zaujimat....co sa vozila na jednom pozicanom,to bolo o nicom,cele paty si oskierala o zadne kolesa...
@olifcek som sa pobavila na om videu 😀
@mmaarrttiinnaa no to je ina spacia rychlost,my dnes len hodinu 😅

olifcek
19. máj 2011

@raa2 @benne [rave kukam letaky a co nevidim??? detska odrazacia motorka, farba zlto-cierno-siva je ododnes v kauflandeeeee, plus furik na piesok, ci ine hracky v 50% zlaveeee

svetlankat
19. máj 2011

Caute baby. dnesna poradna 8900g a 74 cm

mmaarrttiinnaa
19. máj 2011

@svetlankat dobre ste v norme aspon ta nebolia ruky ked ju nosis🙂 ja mam ruku pretazenu budem chodit na rehabilitacie uz ju nevladzem ani nad hlavu dvihnut matthyasko ma od poslednej poradne co bola minuly tyzden1kg hore uz mame 11,5 sa mi strasne rozjedol🙂 doteraz som nemohal do neho nic dostat a teraz asi je to tym ze je cely den vonku beha skace tak je hladny

svetlankat
19. máj 2011

@mmaarrttiinnaa ale aspon papa, ja som spokojna s vahou aj ked narast do vysky by sme mohli trosku viac

mmaarrttiinnaa
19. máj 2011

@svetlankat ona podrastie este z nej bude modelka 😉

svetlankat
19. máj 2011
andrea2603
19. máj 2011

ahojte 🙂
@svetlankat super, na dievčatko akurát 😉 ,my sme poradňu ešte nemali, ale LIV meria 78cm a predpokladám,že nejakých 9,5-10 kg môže mať.
@teuska aj Branko má strojček už 2 roky 😉 , priprav si dobre plnú peňaženku, ak ho bude Lívia nosiť, bude mať veľmi drahý úsmev 😅

jaja32
19. máj 2011

@svetlankat pekne miery 🙂

jaja32
19. máj 2011

@andrea2603 ahoj 🙂

andrea2603
19. máj 2011

@jaja32 ženská, ty aj žiješ? jaaaaaaj, veď upratuješ, už ma trklo 😉

jaja32
19. máj 2011

@andrea2603 prave mam siestu, mala spinka, tak nechcem buchotat. Uz mi zostava len kupelna 🙂 a buduci tyzden prideme na ihrisko do nz

andrea2603
19. máj 2011

@jaja32 to som rada, tak určite vás čakáme, len v piatok nie, lebo cestujem 😉

jaja32
19. máj 2011

@andrea2603 o.k. my len tak popoludni, ked bude mm doma.

andrea2603
19. máj 2011

@jaja32 super, aspoň sa babuľky spolu zahrajú 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre