Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kakatka1
17. sep 2009

No ale fakt, normalne nechapem, z coho si budu potom tie nase vyberat. 😀 Jaj dakujem 😵

blumka
17. sep 2009

kati, supeeeeeeeeeeeeer 😉 gratulujem k dievke 😉

kakatka1
17. sep 2009

Blumka ja som na teba asi najviac zvedava, ze co mas v brusku. Ked mi doky povedal ze dievca, tak ma az stiahlo od stastia a potom ze kde je pipik sama sebe hovorim. Asi zvyk od Simka este na chlapcov. Ale ozaj mi to bolo jedno co povie.

olifcek
17. sep 2009

dievcatka : chlapci = 7:5 😀

blumka
17. sep 2009

kati, ja som tiez velmi zvedava 😀 😀 ..manzel kazdemu hovori ze chlapec, uz sa z neho smejem ze aku vyhovorku si najde ked to bude baba... 😀 😀
ja budem rada aj ked to bude baba aj ked to bude chalan, len ked to bude chalan, tak vsetci v rodine asi urobia ohnostroje 😀

olifcek
17. sep 2009

blumi mozem sa paq prist kukut na ohnostroj? x;o)

kakatka1
17. sep 2009

uvidime ako to skonci 😀

granado
17. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
babky tochu som tu blúdila a našla som toto. Aj som si trochen posmoklila. Ale ako inšpirácia je to super. 😉

blumka
17. sep 2009

olif, to bude vidno zo vsetkych kutov Slovenska a mozno aj z USA 😀 😀

olifcek
17. sep 2009

granado no, pekne x;)

blum ahaaaa, tak potom dufam, ze to bude chlapcek x;o)

blumka
17. sep 2009

olif, uvidime..hlavne aby bolo babo zdrave 😉 a este ked bude aspon take dobrucke ako Tete tak to bude bonus 😀

kakatka1
17. sep 2009

Ja mam pocit ze ta moja baba ani nespi, stale kopka. Dnes na 4D mala krasne otvornu pusu a vyplazovala jazyk. 🙂

blumka
17. sep 2009

kati, zlata 😀 ja si pamatam ako sa Terezka zo sna usmievala a skerila na nas, ked sme ju trosku stuchli na 4D 😀

kakatka1
17. sep 2009

NO a este sa musim pochvalit, zase som pribrala od minuleho mesiaca 2,5kg a to beham po malom. Nechapem od zaciatku uz 5 kg + Neviem kde skoncim veru 😠

zucana
17. sep 2009

kati daj foto ;)

kakatka1
17. sep 2009

Zuci dam len neviem kedy konecne, ale mam len jednu, lebo neskoro zbadal ze tam nema papier. 😒

olifcek
17. sep 2009

ahaaaaaa http://deti.bazos.sk/inzerat/2245213/Predam-koc...

je kraaasny.....

ja uz som sa rozhodla, ze budem mat dva kociare, jeden hlboky, ktory mi pride a iste bude perfektny, a jeden sportovyyy x;o) hlavne si uz nepamatam, ci ten kociarik, co mi pride, je dvojka....ale kazdopadne viem., ze vajicko bude k tomu a aj choditko x;o)

kolega a kamos v jednom slubil, ze buduci tyzden po to skoci a prvy oktobrovy tyzden mi to i privezie 🙂

olifcek
17. sep 2009

kakatka 5kg nie je vela, ci?

zucana
17. sep 2009

baby tak jedna napisala v jauari ze ten moj kocik vratila po 20tich dnoch do obchodu...tak cakam ze preco...ze lepsi bol S4 a dalsia ze ani to nie je vyhra...tak ja uz faaaakt neviem dokelu...............

alex
17. sep 2009

No už aj ja začínam priberať... no ale s tým sa nedá nič robiť. Kubko musí pekne rásť, takže porastie aj maminka 🙂

blumka
17. sep 2009

kati, ja si tiez myslim ze 5kg nie je vela..ved to mas zhruba kilo na mesiac 😉
olif, ten je krasny co si teraz hodila 😉 a choditko kupujes, ci mas gratis ku kociku? len sa pytam, lebo choditka sa dnes uz velmi neodporucaju, vraj velmi zatazuju chrbticu dietatka..ja som pri Tete nemala a ani nebudem mat, tak aby si zbytocne nekupovala, ked nie si rozhodnuta ho pouzivat 😉

olifcek
17. sep 2009

blumik zadarmo koriacik, zadarmo vajicko, zadarmo choditko x;o) jedna baba zo zahoria mi to daruje vsetko x;o) je to baba zo zahoria. choditko je vraj takmer nepouzivane, lebo mala sa skoro batolila a syncek skoro zacal chodit, takze parada.

ale dakujem za radu..to som netusila, ze sa moc neodporuca...no my sme na tom vyrastali, chi x;o)

olifcek
17. sep 2009

blumik jo, velmi sa mi ten kociarik paci, je fakt krasny a velkyy x;o) no dva by mi boli zbytocne...skoda, ze som si nestiahla fotky toho, co i pride, ale skusim od tej baby popytat x;o)

zucana
17. sep 2009

ja som vraj v choditku pobehala celu dedinu a mala som najvysportovanejsie nohy zo vsetkych deticiek 😀

kakatka1
17. sep 2009

Ani neviem uz co je vela ale vraj 1kg za mesiac je ideal. Ja chcem tiez samostatny hlboky a potom golfacik. Na nete som nasla jeden taky hlboky kde sa da polohovat aj opierka chrbata vo vanicke a to je super vec. Mozno tak budem vozit babo az do roka v tom a potom na jar lahke nieco.

olifcek
17. sep 2009

kakatka jo, kociarik, co mi ma prist ma tiez fajnu vanicku, ale navyse, polohovatelnu x;o)

ja som si nechala poradit blumkou, ze dva kociare su ideal, a paq ste tu o tom pisali i ostatne, uz skusene mamicky, tak som nevahala ani sekundu uz x;O)

kakatka1
17. sep 2009

Ked uz babo zacina chodit za ruky , choditko uz neublizi. Ale skor urcite nie a ani sediet by sa nemalo davat pokial sa nevie posadit same z lahu. Presne ako pise Blumka, nici sa inak chrbtica.

blumka
17. sep 2009

no my tiez 😉 len vtedy sa vela veci pouzivalo na co sa az teraz prichadza ze to nebolo vzdy dobre...ja ani nevidim zmysel v choditku...mozno ked su dvojicky alebo trojicky, tak este hej, kym jedno, dve deti zabavis druhe si pobeha samo, ale pri jedno dietatku to nei je nevyhnutne...kym babo same nevie chodit, tak sa na nohy stavia vtedy ked chce, ked ma oporu, napr. okolo stola, nabytku, k tomu choditko nepotrebuje a kym nevie stat, tak ho to nezaujima a stvornozkuje...Terezka bola a je velmi aktivne dieta ale nejako mi to choditko nechybalo...a zacala chodit v roku a dvoch tyzdnoch...
radsej potom kup Olivii daco take co bude pred sebou tlacit, co ju bude nutit chodit ale nebude mat oporu ako v choditku 😉

kakatka1
17. sep 2009

Pokial ich mas kde dat, tak super. Ja neviem kde dame teraz aj jeden kocik. Miestecko co bol pre Simkov kocik je uz prerobene na hrackaren

olifcek
17. sep 2009

kakatka jo, dakujem krasne. ale mozno ho potrebovat tiez nebudeme, kto ho vie x;O)

si pamatam, ked moji surodenci este sedeli v choditku, ako nas nim terorizovali, a nesmierne ich to bavilo..vrazat do nas, hehe x;)

blumik dakujem za radu x;O) ani moja segra nepouzivala ani pri jednom dietati choditko, to je fakt...hmmm x;O) kupime olivke take, co niektori stari ludia pouzivaju na chodzu? x) juuuj, som hnusna....ale nemyslela som to zle 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre