Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
25. sep 2009

ewe, inak aj mne sa uz par krat stalo - taky krc v nohe v noci, ale vraj sa to stava

zucana
25. sep 2009

cafte baby tak sa hlasim po prehliadke...bola som tam 15 minut a som o 150 eur lahsia 😖
mala sa ma dobre len mam nizko tu placentu ale vraj by sa to malo posunut este ze to nezakryva vchod a nie je to kriticke tak snad to bude oki....
13.oktobra idem na krv a aj na glukozovy test kvoli tehotenskej cukrovke...a potom na kontrolu o mesiac 27.10.
takze tak
🙂

zucana
25. sep 2009

jaj a ockovanie mi neodporucil proti tej prasacej tak neviem fakt....

ewelyne
25. sep 2009

zucana , ockovania v tehu urcite ziadne... to dokaze len zle narobit ako ochranit...a nebezpecne pre babo a aj pre teba... a este ked mas take riziikove ozaj ziadne ani proti tetanu- to mi vravela aj moja lekarka , proste nic.

ewelyne
25. sep 2009

logi, normalne som myslela, ze budem skrabat stenu z nervozity 😀

zucana
25. sep 2009

hlavne ze tu v telke stale prizvukuje ze tehotne v 2hom 3tom trimestri sa maju dat ockovat proti prasacej chripke...

janielah
25. sep 2009

zuzi, over si to u viacerych, nasi (v rodine, dr. mamina a spol.) maju na to iny nazor...

blumka
25. sep 2009

zuci, podla mna to je len taky marketingovy tah 😉
baby, mate doma niekto fitloptu? chcem si jednu kupit a neviem skadial,ci len tak strelit a z hocijakeho sportoveho obchodu, ci sa na nieco zamerat, ci moze byt hocijaka 😕 😅

zucana
25. sep 2009

jani no ved aj moja kamoska pediatricka ma iny nazor ale gyndac povedal ze ta injekcia bola narychlo spravena a nie su dokazy ze nema ziadny vplyv a napriklad ta proti chripke normalna sa nemoze urcite....

blumka
25. sep 2009

to je prave to, lekari su co sa tyka ockovania rozdeleni na dve skupiny a clovek nevie kde sa ma priklonit 🙄

janielah
25. sep 2009

zuzi, mna skor desi, ze na slovensku to ma vypuknut po novom roku...to bude radosti s novorodencom v cakarni u lekara cakat a dufat, ze nevdychne nahodou infikovanu kvapocku...nie?
blumi, to je tusim podla vysky - od toho odvodena velkost fit lopty...tusim su tri velkosti..a ja ju mam zo zdravotnickych pomocok...ale podla mna ti vsade poradia.

blumka
25. sep 2009

jani, vdaka...pojdem v pondelok sa popytat niekde..

zucana
25. sep 2009

jani a ty sa das zaockovat ?

janielah
25. sep 2009

zuzi, u nas nie je vakcina 😀

zucana
25. sep 2009

ani tu este nie az v polke oktobra...a ked bude das sa?

janielah
25. sep 2009

som presvedcena o tom, ze ked bude aj na Slovensku vakcina, tak ja uz nebudem tehotna...a potom sa s radostou dam...a asi by som sa dala, ved napr. v cine ich ockovali v hojnom pocte uz a ziadne nez.ucinky, nic...klop klop

olifcek
25. sep 2009

Ahojte, mne vyhovuje ta cast lekarov, ktora nie je za ockovane x;o) idem ja spinkat, unavena som prilis...zajtra budem vela odpocivat a spat, v nedelu som na stadione a zapisujem vysledky, frf...

mmaarrttiinnaa
26. sep 2009

dobre ranko a pekny vykend prajem vsetkym 🙂

zoska
26. sep 2009

ahojte,
zelám peknu sobotu 🙂
Ja som sa tak zle vyspala...furt mo bolo teplo, pri otvorenom okne zima...bolia ma bedra...no uzasna noc...
Ale co sa stalo....zobudila som sa na to ze mi akoby trpne brusko, stvrdlo asi tak na 5 sekund a potom uz nic...stalo sa to niektorej z vas uz? Neviem ci je to o.k., leb sa citim normalne...ale bolo to take zvlastne...

blumka
26. sep 2009

dobreee ranko..ja som sa konence dobre vyspala...juuuuj...malu mi vzali nasi, tak som mohla spat do pol deviatej 😀
zoska,mne sa take nikdy nestalo, tak ti neporaim

ewelyn, ty sa vyznas do tych prirodnych veci, porad mi nieco proti vypadavaniu vlasov 😉 dakujeeem 😀

zoska
26. sep 2009

ahoj blumi,
zda sa mi matne, ze ktosi tu spominal tvrdnutie bruska, tak snad dakto poradi 😉

proti vypadavaniu vlaskov bojuje moja mamina uz dlhsie...ja len v zime, ale prirodne veci sme moc neskusali, iba z lekarne take ampulky na vmasirovanie, myslim ze tie zabrali najviac-ale nie su od vichy...nespominam si na presny nazov

lulupopo
26. sep 2009

Ahojte baby,
prajem pekny dnicek🙂)

olifcek
26. sep 2009

bry dnik 🙂

zoska neporadim veru, ale ked to bolo len na tak kratko, tak by to mohlo byt v pohodenke 🙂

vevoncek
26. sep 2009

ahojte ďakujem vám všetkým 😀 ja som taká veľmi šťastná

ale musím sa aj posťažovať rodina ke´d sme im to oznámili reagovala hrozne a kôli tomu som ani spať nemohla a trápi ma to ešte aj teraz nejako to neviem vypustiť z hlavy si predstavte že prídete z kontroly všetko je super a už sa tešíte ako sa rodina bude s vami tešiť a oni reagujú tak že "zase ďalší chalan?" no nenahnevalo by vás to?

chcela som dať aj foto ale nemáme skener pripojený tak asi to trochu potrvá

a chcela som aj vo februárovkách zmeniť v tabulke pohlavie ale neviem ako ?

inak čo ste písali o tej odsávačke na vysávač tak švagriná ju má a nevedela si vynachváliť asi aj ja si takú zaobstarám

inak o 3 týždne ideme na 4D sono to je 17teho a potom o týždeň na tú cukrovú vodu

prajem vám pekný dník

zucana
26. sep 2009

cau vevi....nehnevalo by nas to a ked si nas precitas...tak nas niektorych tiez nahnevalo ale s inym pohlavim ...tak si z toho nic nerob a teskaj sa...ked ta su take co by s tebou menili 😎
zoska ja som si myslela ze aj mne tvrdne ale jet to skor take nafuknutie....ked to mas len sem tam tak je vraj na to dobre magnezium....
inak az na tie sny ktore neprajem nikomu som sa vyspala...chcela som napisat ze celkom dobre ale pravdivejsie je ze vyspala....
inak kupujem si take jogurty a dnes zistim z ingrediencii ze sa vyraba z cerstveho mliekao (cize nie pasterizovaneho) lenze vyroba jogurtov prejde varom nie?

blumka
26. sep 2009

zoska, mne nastastie padaju vlasy len pocas tehotenstva, inak tak normalne...aj pri prvom padali jak dive aj teraz..po porode ani nehovorim, potom asi ked mala Tete 6 mesiacov tak sa to upravilo...a teraz zasa 😝
vevoncek, kasli na take reci..keby sme si to mali v nasej rodine pripustat, tak by sme zosaleli vsetci...u nas su same aby..11x a len jeden chlapcek 😀

zucana
26. sep 2009

blumi ja bych ti poradila jeden sampon ale asi ho maju len tu v IT....ale skus sa opytat v lekarni .. BIOSLINE

blumka
26. sep 2009

opytam sa ;) dikeeeeees

zucana
26. sep 2009

blumi a ten jogurt sa pdla teba vari? nemoze tam byt listerioza ze?

blumka
26. sep 2009

zuci, ja si myslim, ze v tom jogurte nemoze byt len tak nepasterizovane mlieko, ved by to neyvdrzalo dhlo, musi to byt nejako spracovane 🙂 ja by som si dalej kupovala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre