Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
30. sep 2009

orchidka vitaj a gratulujeme k dievcatku 🙂
nevadi, ze nestihas docitat, ved stale je nieco nove a aktualne a zapojit sa da vzdy 😉
blumi veru su... no co uz, ked zijeme v zahranici, ved to asi poznas. Blbe je len to cakanie na preplatenie, lebo to mi robi take skrty cez rozpocet, ale co nespravime pre drobcov a pre nase zdravie, no nie?

POmaly pojdem domkov, tak prajem pekne popoludnie a zajtra som tu. Papa

zusika
autor
30. sep 2009

Cau Logi.... vidis....chcela som si na nete okukat kociky pre dvojky.... ze ti pomozem vybrat.... a rozsirim obzor....
a vitam aj novu mamicku cakatelku - Orchidka 🙂
vy uz mate mena vymyslene a my stale nemame jasno....predsalen - je to velmi dolezite rozhodnutie - na cely zivot...tak chceme vybrat dobre.... a spravne 😉

zucana
30. sep 2009

ahoj orchidka..a zusika ake mate tipy?
maculik tak pekne sa drz a ked nemas cash tak ta uplne chapem ze je to strasna palka...a nemozes dat akoze omeskanie...ved co ti spravia ked uhradis neskor?az ked ti to preplatia z roboty?

zusika
autor
30. sep 2009

kocky....dnes som urobila velky obchod...teda este som za to nezaplatila...ale mam od kolegyne par veciciek.... ze 3x topanocky, svetrik, fusak aj overal pre mimco.... postupne dam do albumu.... ale tie botinky keby ste videli.... sice skor len imidzovky do kocika.... ale kraaaasne.... 🙂

zusika
autor
30. sep 2009

u mna vyhrava Viktor..... ved si povedzte Vitkor Hrinko.... pasuje to... ale drahy ma vyhrady, ze Viki - ako zdrobnelina je babske meno - tak to mu musim nejako vysvetlit....
ale aj Andrej sa mi paci..... to je moj brat, tak to maju vyhrady nasi... ze take mano znaci "lapaja" lebo moj brasko je kvitko.... no a dalej sme sa nedostali 😀 do februara casu dost, nie?

maculik
30. sep 2009

zuci, praveze mi to z prace uhradia az ked im poslem fakturu s kopiou o zaplateni. Ale tu amnio uhradim az o 2t po vyplate, aj tie ostatne vacsie. To mi da Vladko, tak si to delime, a ja mu potom dam, ked mi to preplatia.

my sme sa na mene dlho nevedeli dohodnut, ale zda sa, ze dame uplne klasicke - Peto. Ci zda sa vam to take obycajne? 😅

loginka
30. sep 2009

aj mne sa paci meno, ake ma moj brat - Tomas 🙂 ale este sme sa o tom nerozpravali

mne Peto moc nie, ale dolezite je aby sa pacilo tebe a o par rokov bude na SK exoticke, lebo sa uz moc nedava, si myslim

zucana
30. sep 2009

mne sa peto moc neto...ale musi sa pacit vam a ked ste v zahranici aby aj tam sa dalo pekne vyslovovat 😉
tomas sa mi nepaci lebo tu v IT je to meno tomaso (vyslovuj tomàzo)...a viktor sa mi paci (vsak viktoria) a chlan moze byt VIKO nie?
😎
vsetko je o vkuse hlavne sa s muzikom musite dohodnut 😉
maci no tak bud hlavne rada ze ti to aspon preplatia....
zusika dobry obchod a to zadara? lebo mne dala vecicky teraz tak tiez dobry obchod 😅
juj nech uz je piatok....

zusika
autor
30. sep 2009

juj, Peto je moj manzel, ale jemu som toto meno pre syna zatrhla, lebo to by bola uz 4 generacia v ich rodine.... no co som cvok?? 😀 inak som sa dozvedela, ze obaja rodicia podpisuju v porodnici papiere a tam aj to, ze meno dietata... som bola v tom, ze staci, ked im to nahlasim ja a nemusim sa nikoho pytat... 😒

blumka
30. sep 2009

logi, my budeme mat Tomiho, teda ak to bude chalan 😀 😉
Maculik, hlavne ze sa vam paci, nie?...mne kazdy frflal na Terezku a aj tak je Terezka...a ine sa jej ani nehodi 😀

blumka
30. sep 2009

zusi, mne sa napr. paci meno Martin,ale manzel je Martin a on nechce aby sa babo volalo tak ako on...a ma aj pravdu, ved su ine pekne mena tak nech sa v rodine nevolaju vsetci rovnako 😉

zoska
30. sep 2009

maculik mne by sa k Adelke pacil Adamko 😉 mne sa toto meno velmi paci, ale mnzel ho zatrhol, ze chudatko by malo meniny na vianoce 😅 ....

ale Peter je meno na korom nic nepokazis 🙂

zucana
30. sep 2009

zosi tu sa neoslavuju meniny takze tu by ste to mali vybavene 😀
inak prave som mamine pisala program pocas pobytu..ja som taka vadna a tesiva ze vzdy napisem program na kazdy den 😀

zucana
30. sep 2009

blumi a ked to bude baba ako sa bude volat?

orchidka
30. sep 2009

Dakujem za privitanie 🙂

U nas meno bol celkom dost problem, ale nakoniec som si presadila svoje vytuzene 😉 Naozaj len dufam, ze sa to uz nezmeni... Ak by to bol chlapec, bol by Jonas.

Ja chodim k dr. do Medifery v BA a tiez mam rocny poplatok a potom uz nic neplatim, je to celkom pohodlne, dokonca ma 3D u seba v ambulancii, takze mam 3D na kazdej poradni, ibaze malinka nie a nie ukazat tvaricku, tak sme doteraz este nevideli, hadam na buduci tyzden sa pekne otoci 😉

Vybavicka ... ja sa dnes vytesujem, lebo som si objednala z cz MMB (sa mi paci ako to tu mate v albumoch, asi aj ja pofotim a ukazem 😎 🙂 ) a prisla mi plna krabica veci, tak mame vystarano, naaadherne vecicky, tak do 4 mesiacov ma mala co nosit bez problemov, kocik som poriesila pred mesiacom... no uz by mohol byt aspon januar 🙂

zucana
30. sep 2009

babce kde ste vstky?
orchi co je to MMB? nafot 😉

andrea2603
30. sep 2009

ahojte.
zucana, ja varím a práve som sa dopísala do tabuľky.

orchidka
30. sep 2009

mimibazar 😉 dobra kupa od dvoch mamiciek v CR, takmer komplet vybava 😉

andrea2603
30. sep 2009

ja mam skoro komplet výbavu doma /výhoda 3.tehot. 🙂 /, síce niečo požičané sestre,kmotre,švagrinej a kamoške,ale snáď sa niečo z toho vráti.

orchidka
30. sep 2009

ja uz tiez necakam prve babo, ale po poslednych detoch som rozdala veci v domneni, ze uz dalsie mat nebudeme chciet 😉 Takze teraz som si to zariadovanie a chystanie zase nanovo vychutnala 😎 🙂

zucana
30. sep 2009

my mame na veceru pizzu 🙂

andrea2603
30. sep 2009

Pizza - tak to by moje deti jedli ráno, naobed a večer 😀

Niečo určite dokúpim aj ja do výbavičky, ale zatiaľ odolávam, lebo ešte nevieme do akej farby máme ladiť. Dúfam, že po najbližšej poradni už budem múdrejšia 🙂

blumka
30. sep 2009

ahojteeee...ja som tuuuuu...som si sla pospat, ze na pol hodku a spala som od tretej, do pol siestej 😝 ale o chvilku pride manzelik, tak budem s nim 😵
zuci, ak bude dievcatko, tak sa bude volat Julianka, to je manzelove vysvnivane meno, ja som si pri prvom presadila moje, tak teraz je na rade on
orchidka a kolko uz mas deticiek? daj si do pasu 😉

zucana
30. sep 2009

blumi no tak ti prajem peken vytesenie na muzika... dobre ze si si oddychla a si plna energie na neho teraz 😀
julianka je pekne meno lepsie ako tomas 😉 😀 😎 ale nie...srandujem ...asi aj preto ze poznam takeho blbeho tomasa 🤐
muzik uz siel po pizzu uz zomieram od hladu...robila som ako dezert ovocny mix....ked to neosupem, nenakrajam a nezamiesam tak to moj muz jednoducho neje...

blumka
30. sep 2009

zuci, noooo...pre mna zasa lepsie tomasko ako julianka 🤐 😀 ale ono je to asi tak ako hovoris, ze ked poznas blbeho cloveka s nejakym menom tak uz ani to meno sa ti nebude pacit... 😉
muzik uz je tu ale cumi na telku...ach ti chlapi 😀 😀

zucana
30. sep 2009

blumi no my mame pre zmenu fotbal....ale aj film davaju dobry tak budem prepinat 😎

ruzi23
30. sep 2009

caute kocky, da sa pridat na ten zoznam februarovych mamiciek?citala som, ze to treba cez gmail, ale o tom som uz nic nenasla, ze ako...to bolo asi este davnejsie. ste aktivne, par dni tu clovek nie je a hned 20 stranok na citanie.

zucana
30. sep 2009

ruzi olif ti to vysvetli ked jej napises do IP 😉

olifcek
30. sep 2009

idem ja spinkat....dnes som od poobedia itak nejaka zla, na kazdom fronte, hech...snad bude zajtra lepsie...i ked, ako som sa pred dvoma dnami dozvedela, drahy ide k rodicom na navstevu, cestuje uz zajtra po praci, predpokladam, a pride niekedy v pondelok vecer...

ruzi, zajtra, ked Ta pridam do tabulky, napisem Ti aj ako sa na ten gmail ostanes, oki? x;o))) 

kazdu novu tam vzdy rada pridam a paq pisem cez IP info dotycnej osobke 🙂

loginka
30. sep 2009

kupili sme farbu do detskej - taku svetlucku fialkovu 🙂 uz aby bola na stene
blumka, aj Julianka je pekne aj Terezka a aj Tomi 🙂

olif dobru noc 🙂 aj ja uz zachvilu padim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre