Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
10. okt 2009

petus, do vody veru epi nerobia, ale voda vlastne zmiernuje bolesti. Takze ak vsetko dobre pojde, tak chcem tentokrat skusit rodit do vody.

A sladke ja radsej ani nehovorim, ja mam na to chut stale, kazdy den nieco musim mat, az si uz hovorim, ze musim sa miernit...

No, mala je po takmer 2,5h hore, idem jej skusit dat cestovinky a pojdeme na chvilu von, kym chvilu neprsi.

teuska
10. okt 2009

Caute babulky 😅 Je tu teraz niekto?

zucana
10. okt 2009

ja...lezim este stale ma trochu taha pritom pupku 😒

teuska
10. okt 2009

mna stale nieco pobolieva, aj tak ako keby som mala dostat menzes, aj ma tlaci aj taha. Obcas som z toho na nervy, ale nemam pocit, ze by mi pomahalo lezanie. A lekar kazal uzivat magnezium, ale ani to mi velmi nepomaha.
Ja si ale myslim, ze to tlaci babatko a roztahuje sa maternica.

zucana
10. okt 2009

aj ja si to myslim....aj sem tam mam pocit ako dostat menzes ale veeelmi jemne....v utorok idem k lekarovi tak sa popytam a inak ked ma to taha tak tam citim babo ze kope tak asi tam tlaci na nieco...
inak blumka tu dlho nebola....

teuska
10. okt 2009

no ja to nestiham sledovat. Ale zrejme sa tiez venuje malej. 😉
Uz si bola na morfo ultrazvuku?

zucana
10. okt 2009

hej uz davnejsie...
ja zajtra zacinam uz 25ty tyzden...ty?

teuska
10. okt 2009

ja zajtra 22t a na morfo idem vo stvrtok a mam trocha obavy. Snad bude vsetko o.k.

zucana
10. okt 2009

bude neboj...preco mas obavy?

teuska
10. okt 2009

no mojej sesternici nasli na morfo, ze babo ma nieco s plucami a nakoniec sa to zhorsovalo a musela ho porodit a tak mam obavy

zucana
10. okt 2009

viem ze aj ja by som sa bala aj sa bojim ale musime mysliet pozitivne...ty si neni sesternica tak sa neboj a vsetko bude oki a vo stvrtok ti budeme gratulovat 😉
ja sa zas bojim na ten glukozovy test lebo ja mam rada sladke a papam ho kazdy den trochu 😕

teuska
10. okt 2009

no ja tiez rada papam sladke a vela, ale kedze ten test je az dalsou zastavkou, tak potom sa budem bat 😀
Ale myslim, ze ked telo funguje ako ma, tak ten cukor dokaze spracovat 😉 Skor mam obavy ako na lacno vypijem tu sladku vodu 😝

zucana
10. okt 2009

tak to aj ja...lebo mne do stvrtej je zo sladkeho zle.... 🙄
tak sa uz neboj....a rozmyslam ze ci ist na pizzu ked ma to trosku taha ale tak ked budem sediet v restike tak snad mozem...a taha ma to pri pupku len ked sa postavim resp. tak narovnam ked som predklonena tak ok 😖

teuska
10. okt 2009

no mna to niekedy viac tlaci ked sedim a ked stojim, tak je to lepsie 😀
Mnam pizzu by som si dala aj ja, ale my budeme mat na veceru krupicovu kasu 😝 To musim, lebo inac nepijem vobec mlieko, tak aby mi nachybalo.

zucana
10. okt 2009

ja som na tom podobne...tiez si preto rovim krupicovu...ale dnes som mala aj kakauko trochu a puding 😉

olifcek
10. okt 2009

bleee, ja nelubim dukatove buchticky, vzdy som spapala len pudinceq z neho, chi....x;o)

sladke? ja ho niekedy mozem, inokedy, i ked mam chut, oliv nema a tak mi je zle, preto ho moc nepapam....a mam obavy, ze glukoza malej chutit nebude, a da mi to pocitit...len dufam, ze sa telo s tym popasuje a fajne spracuje

zuci jo, ja mam pocit, ze mne brusko po svadbe pekne vyskocilo, hehe.a pomalicky sa zvacsuje a zvacsuje...

taaaak ma bolie nohy....ved som na nich stala a chodila takmer vkuse od rana od .9.00 az do 18.15....dnes uz nikam nepojdem veru...uz som cestou domov ani potraviny nezvladla, manzelik siel sam...ale je tiez rad, ze je uz domenka...a zajtra mam od neho naordinovany pokoj, takze vsetko, co bude treba, riesi sam x;o) je to zlatusik x;O)

olifcek
10. okt 2009

mne tiez mliecko olivka nechce...i ked ja osobne ho zboznujem, no teraz ho nemozem, ale jogurty este jo x;o)))

zuci jo, i ja som uz od vcera myslela na blumku, dnes sa mi ale potvrdilo, ked si tu pisala, ze tu fakt dlhsie nebola...hmm...ona mala i nejake vysetrenie, ze? ci to nie blumka cosi mala 5.10?

zucana
10. okt 2009

olif no len pekne oddychuj uz mas to prikazom!!! my pojdeme na tu pizzu o chvilu a vecer dame telku...dam si pizzu s mozzarelou, parmezanoma hruskami 😀

olifcek
10. okt 2009

ZUCI rozkas x;o) a bru chut, hehe x;o) 

teuska
10. okt 2009

jeeeeee mnam zuci dobru chut 😝
snad je Blumka v poriadku, len nema cas konikovat

olifcek
10. okt 2009

...ja si tu sedim, a manzelik prisiel z potraivn, hned sa sprskol a paq siel umyt riad...mam vycitky...glg... 😕

teuska
10. okt 2009

jaj olif, posli ho aj ku mne 😀
Ten moj je uplna nesamostatna jednotka, ale teraz nie je doma.

olifcek
10. okt 2009

😀 😀 😀 teus, chi...nem, moj pokladik si ja strazim veru 🙂

zucana
10. okt 2009

moj ide za chvilu mycku povyberat a pojdeme....
este povesam pradlo...inak nad pupkom take 3 cm mavam napr.take mravencenie a tam uz by sa mala roztahovat tiez maternica nie?tak to asi bude fakt to tahanie...kontrakcie to nemozu byt zejo?

teuska
10. okt 2009

kontrakcie by boli silne bolesti ako pri menstruacii
Olif ja by som ho vratila 😝

olifcek
10. okt 2009

zuci to mozno malicka robi, to mravencenie, neboj x;o) i mna niekedy picha, len nie pri pupku, ale skor tak od pupka smerom vlavo dolu ku vajecniku...roztahujeme sa veru...

len Ty povyvesaj a hybaj sa napapat x;o))))

zucana
10. okt 2009

a tie slabululunke co mame tie pocity to je oki ? 😉
teus a nikoho nevracaj 🙂

olifcek
10. okt 2009

teus po pouziti by si i ho vratila, joooo? 😀

teuska
10. okt 2009

no jasne, naco by mi boli dvaja? 😀 By som si s nimi neporadila 😀

olifcek
10. okt 2009

zuci ciiiiiiiiiiiiiiiii, jaka to rada teuske, ciiiiiiiiiiiii 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre