Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. okt 2009

kati juj, ako je len chlapom dobre...x;o) a problem vymocit sa je bezny po porode?

blumka
17. okt 2009

ahojky,
zuci, ja idem izbicku terezke zariadovat az teraz, o par dni sa asi budeme stahovat, tak bude viac priestoru, ale spinkat bude asi stale s nami, jedine ze jej bude vadit, ked sa Juli narodi ze sa budu budit, tak to potom budeme nejako riesit...a ta izbicka bude taka viac na hranie, mozno na denne spanie, aby si zvykala na svoj priestor.
a to cievkovanie, neviem sice ci to je to iste co urobili mne, ale ja som tiez pocas celeho porodu bola navlecena na hadicku, a bolo to fajn, vobec nic som necitila a moc si siel kedy chcel prec...az mi bolo luto ked mi to dali dolu, ze som zas musela chodit na zachod 😀 a znama mi hovorila ze mam cakat infekciu ale nic sa nedialo...ja som asi iny pripad, lebo ma varovali aj pred prvou velkou navstevou WC, ze to bude strasne po cisarskom boliet a ja nic... 😀

blumka
17. okt 2009

olif, skor sa po porode caka kedy si prvykrat prdnes a kedy ides na velku 😀 ale to po cisarskom, neviem ci aj normalnom 😀 😀

olifcek
17. okt 2009

blum juj, Ty si tak pozitivny cliviecik x;O)

blumka
17. okt 2009

olif, a co uz mam robit 😀 Ja som mala fakt tazky porod, ale ani chvilku som neuvazovala nad tym, ze kvoli porodu nebudem uz viac mat deti. Mozno aj tento bude tazky, ale na to sa zabudne, rany sa zahoja, prejde si tym kazda zena, proste inak sa to neda, tak na co sa stresovat...ja co nemozem nejako ovplyvnit alebo zmenit, tak nad tym si tazku hlavu nerobim, prijimam to tak ako to ide 😉

olifcek
17. okt 2009

blumka a aj sa moze kricat? ci?

zucana
17. okt 2009

olif a co myslis, ze ti zakazu ? 😀 😉

petuskaxfun
17. okt 2009

blumke aj po prirodzenom porode cakaju kedy ides na velku,niektore nesli aj 4/5dni a chodili si pre cipky ja toto som zvladla v pohode myslim 😉 a Olifcek jasne,ze mozes si zakricat ja som pri tlaceni dala take 2 vykriky ako v zoo 😀

petuskaxfun
17. okt 2009

je tu nejaka tehulka 🙂

olifcek
17. okt 2009

zuci a viem ja? x;;o))))

a hlavne neviem, ci to normalne zeny robia, alebo ci to v sebe udrzia x;o))))

petuska chi...ale sa nezlakli, ze? x;o)

katina2209
17. okt 2009

zase som tu na chvíľku olifcek to po pôrodesom sa nemohla vycikať pri normálnom pôrode nemáš žiadne hadičky ja som síce nekričali ale som fučala ako tur 🙂
petuska a prečo varíš pre vás zvlášť a pre malého zvlášť? na veľkú to bolo v pohode horšie bolo po pôrode keď sa sťahuje panva a tie klby som si pýtala čípky od bolesti a to boli riadne bolesti a ešte som počula,že pri druhom keď sa sťahuje maternica,že to veľmi bolí, ale však vytrpíme všetko hlavne nech sú naše malé srdiečka v poriadku

olifcek
17. okt 2009

kati to si bola na cisaraku? x;o) ak spravne rozumiem teda....

idem si ja kuknut vetrovku, co jedna baba predava, drzte palce x;o) je velmi mila, tak snad si aj vyberiem....a idem eaj kuknut na bytik, kde uz teraz viem, ze nemame farby stien ako sme chceli, lebo farby, co sme kupili niesu dobre moc x;o(((((

blumka
17. okt 2009

olif, kricat mozes ale asi nebudes, lebo to zbytocne vysiluje... 😉
kazdy dalsi cisarsky je horsi ako ten predchadzajuci, to je na prd..no ale co uz

zucana
17. okt 2009

baby dajme si zavazok ze o porode tak mesiac a pol pred porodom najskor hmmm? 😉 🙂
inak dnes mam placlivy smutny den...vsetko sa ma dotkne a muza som radsej poslala kupit veci sameho lebo by som len plakala ....

janielah
17. okt 2009

zuzi a z coho ti je smutno mojko? ci len tak?
a suhlasim s tym zavazkom, i ked mi to zas neda a nacrtne sa nieco, tak citam ako najata 😀
ja som dnes zasa odstahovala vsetky vecicky malej k mojej mamine, lebo tam sa mam dostavit po porode 😀 tak nech sa s tym uz potom nevlaćim...

zucana
17. okt 2009

ale tak celkovo nejako dneska....a stale mi robi muzik akoby napriek ale on to mozno ani nechce ale proste tak...

katina2209
17. okt 2009

nie nerodila som cisárským, ale normálne...

katina2209
17. okt 2009

ide superstar baby už sa teším budete pozerať? akurát som sa najedla manžel robil cestoviny carbonare tak nám celkom chutili aj keď carbonare bez slaninky to je nič moc, ale dalo sa a zuci ty nebuď smutnučká to sú tie naše tehotenské hormony ja som sa pohádala s mužíkom vo štvrtok a preplakala som celú noc... a vieš naši chlapi nikdy tehotní neboli a ani nebudú takže nevedia pochopiť ako sa cítime ☹

janielah
17. okt 2009

babky veru, ja sa napriklad cudujem, ako to moze moj manzel so mnou vydrzat... ☹
a ze je aj tak stale so mnou... 😖

olifcek
17. okt 2009

mne ten moj zase tvrdi, ze si nevsimol ziadne vykyvy nevsimol, chi. zlatusiq...ale jo, maju to tazke, najma, ked nam chcu pomoct ale nevedia ako 😵

zoska
17. okt 2009

ahojte,
my sme konecne doma, boli sme v Bystrici...
manzel chcel ist pozriet na jednu sutaz a tou cestou sme nvstivili aj obchod babysvet a urobili veliky nakup 🙂 dostali sme totiz darcekove poukazy na skoro 200eur do toho obchodu, tak sme kupili kokosovy matrac do postielky, zavinovacku, odsavacku na sopliky pre novorodenca a monitor dychu, ku ktoremu nam zadarmo dali kos na plienky...tak mam radoooost 🙂

inak tie vykyvy nalad...no aj u ma je to ako na hojdacke...minule som sa rozrevala po nejakej manzelovej poznamke a on sa zacal rehotat...ze ci mi sisi ze placem, pokusal sa ma utesit, ale stale mu bolo smiesne ze nakoniec som sa aj j zacala smiat 😅

no a to cievkovanie 😒 ja sa dost tychto veci bolim, mavala som caste zapaly mocovych ciest, zanechalo to na mne dost stopy, takze sa dost bolim co ma caka po porode ☹

olifcek
17. okt 2009

zoska sa tu rehocem...chi....

zuci neboj, zajtra alebo pozajtra uz bude lepsie....i mne tak jeden den poobede zacalo byt velmi na plac, drzalo ma to i dalsi den, ale dalsie rano to prebudenim preslo, comu som bola rada...brrr...snad sa mi uz nevrati ta nalada placlivosti....bolo mi neprijemne, citila som sa moc zranitelna, fakt som mala pocit, ze keby muchu vedla mna zabili, ze sa rozplacem, a to tu haved nenavidim...

ideme pozerat filmiq baby...x;o)

zajtra drahy odchadza, uz o 8.00 alebo o 10.00 vlakom, v pondelok ide na tne pohreb a vrati sa mi v ten den vecer, uz teraz tesim x;O)

zoska
17. okt 2009

olif tak pekny vecer prajem 🙂

janielah
17. okt 2009

zosi, tak to ste super nakup urobili...to ste od koho mali poukazky? a na taku hodnotu...fuha, aj ja chceeeem 😎 perfektne, ze ste dostali aj kos na plienky k tomu monitoru, to je perfektna vec 😉

petuskaxfun
17. okt 2009

no nedalo my to musela som nakuknut 😕 ale ako vidim tak uz asi vsetky hajate

petuskaxfun
17. okt 2009

olifcek nie nezlakli,ale ptom sa ma baby na izbe pytali,ze ci som to bola ja a smiali sa,no ale oni boli vtedy uz druhorodicky a ja prvy krat no 😉 a Katina on uz od roku a pol nepapka vsetko lebo mal takeho baktera a museli sme byt aj v nemocke na infuzkach a tak ale to je na dlho takze jemu varim zvlast a vacsinou bez maska 😖

olifcek
17. okt 2009

zoska dakujem krasne ;o)

petuskaxfun takze sa to da vydrzat, az na par pazvukov? uff...to ma tesi x;o)

ale oki, idem dodrzat, co zucana navrhla, bo to nie zly napad....x;o)

idem ja spinuskat. drahy sa uz bali...fnuk...esteze len na jendu noc, ale ako ja vydrzim v novembri, ked pojde prec na 16-17 dni do svajciarska...glg...

zoska
18. okt 2009

ahojte,
peknu nedelu vsetkym prajem 🙂

akosi sa mi nedalo zaspat, dostala som 2razy krc do lytka, tak som teraz nevyspata a dolamana, dost ma bolia krize ☹

jani tie poukazky sme dostali od mojich rodicov ako dar k babatku, chceli nam prispiet na vybavicku a nahodou zistili ze tie poukazky platia aj v tom obchode tak nam ich venovali , ze my ich vyuzijeme 🙂

mmaarrttiinnaa
18. okt 2009

ahojte pekny den vsetkym mne je dnes od rana strasna zima neviem sa zohriat aj napriek tomu ze doma topime este aj v kozube mam zatopene ale stale ma akoby bila zimnica tak len dueam ze to nebude predzvest choroby idem si zaliest spat do postielky 😒

olifcek
18. okt 2009

zoska zlati rodicia x;o)

mati veru, skus si pospinkat, snad sa Ti nakoniec podari zahriat a to, co asi na Teba lezie odide....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre