Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
6. nov 2009

megg ja som niekde citala, ze ak Ti uz na lacno vyde taka hodnota (vyssia ako 5,5) tak by si to nemala ani pit,a prist inokedy, a ak aj vtedy je vyssia ta hodnota tak by si mala byt sledovana u diabetologicky, ale vzhladom na to ze po tej glukoze nemas zvysenu hodnotu- nemas ani gestacny diabetes ale vtedy je to porucha glukozovej tolerancie... a o tom cestovani a dochadzani do Ba viem teda svoje... a vobec Ti nezavidim ak musis sama soferovat...

zoska
6. nov 2009

pridavala som brusko 😉 aj do februaroviek

zucana
6. nov 2009

zosi no uz sa tam nieco rysuje 🙂 😉

kika58
6. nov 2009

katina, ja som mala cukor 4,8 po tej sladkej vody a to pohodine od vypitia 😝
a mne rano na lacno krv ani nebrali az po tej sladkej vode,vsade to robia inak a teraz si rozhodni ako to je spravne 😵

zoska
6. nov 2009

zuci vsaak? tiez mam ten pocit 🙂

exupery
6. nov 2009

Ahojte februarovky!
Aj ja sa pridavam do vasho spolku,mame termin 7.2.a uz sa nasej Naly nevieme dockat.Je tu nejaka buduca mamina,ktora sa chysta rodit v TT?

blumka
6. nov 2009

megg...no tak ked to suvisi so stresom, tak dovidenia...cukrovka ako vysita u mna 😀
a vitam nove tehulky...

matesl
6. nov 2009

dakujeme blumka ;)

zucana
6. nov 2009

vitam aj ja nove tehulky...babce nastavte si pas v nastaveni nech o vas vieme viac 😉

matesl
6. nov 2009

uz sa stalo, musim sa tu este poriadne zorientovat, ine je to len citat a ine ked si registrovana 😉

ja som sa tiez dnes na kontrole pytala na ten glukozovy test a mne doc povedal, ze on to nedava robit..hmm...keby śa mi zvysil cukor aj by som to nejak citila?

blumka
6. nov 2009

to moje dieta uz zasa spinka, dufam, ze jej to pomoze

loginka
6. nov 2009

aj ja vitam, sranda, ze stale pribudame, februar bude riadne silny mesiac, len na GTT sme boli dnes asi 10
to budu nemocnice praskat vo svikoch

zuci 3t - 3tyzdne 🙂

blumka
6. nov 2009

logi, ja ked som rodila pred dvoma rokmi, tak som musela asi dve hodiny cakat na chodbe aj s dalsimi 4 zenami co nemali volne izby...a to bola nemocnica v NY, takze ziadna mala budova...a ked som uz tlacila tak lekari pobehovali zo saly na salu...nestihali nas odrodit 😀 😀

oriesok1.
6. nov 2009

aj ja sa pridávam a vítam nové februárovky 🙂
inak strašne som rada, že ste tu preberali vakcíny, nejaký čas dozadu.. Ja som bola teraz v utorok na prehliadke a doktor ma prehováral na očkovanie, od pondelka sa tu totiž začalo masívne očkovať proti tej prasacej chrípke a ako prvé idú rizikové skupiny, kam patria i všetky tehotné ženy nad 14 týždňov.. Ja som to odmietla, neverím tomu, bojím sa tej vakcíny, ale samozrejme svedomie ma potom trošku pokúšalo, či robím dobre.. Hlavne kvôli tomu, že ten doki ma tak prehováral...ale definitívne sme sa s manželom rozhodli to odmietnuť - ako i vy všetky, tak ďakujem 🙂 🙂

zoska
6. nov 2009

logi to nejako dlho? ja budem mat vysledky po tyzdni , ale niektore kocky to mali skoro na pockanie...
no rok 2010 sa uz vseobecne berie ako babyboom, vraj je tehotnych celkovo velmi velmi vela..

nove tehule vitam aj ja 🙂

oriesok1.
6. nov 2009

zosi, asi to fakt bude babyboom, ten budúci rok...tak isto ako so svadbami, mne sa tento rok toľko známych vydávalo alebo ženilo..

matesl
6. nov 2009

no ja si myslim, ze sme asi taky rocnik, co sa s materstvom neponahlal, ale uz asi riadne buchaju tie biolog. hodiny 😀

a poradte mi pls, to vzdy ked dam prispevok, musim ist znova a preklikavat sa od temy az po poslednu stranu?

zucana
6. nov 2009

oriesok a ty kde to si???

zucana
6. nov 2009

ved my sme vlastne deti babyboomu pred 28 -30 rokmi 😀

alex
6. nov 2009

vítam aj ja nové členky 🙂

tak ja idem domov, už len čakám na mužíka. Kolegyňa mi to schválila 😀 Trošku ma bolí hrdlo a cítim, akoby som mala teplotu troška zvýšenú, tak si doma poležím a navarím si hektolitre čaju.

Matesl, neklikni si na názov témy, ale naboku na ten nick.

alex
6. nov 2009

zuci, tak tak, v 80. rokoch bol babyboom a teraz tie deti, majú deti. Preto je tooooľko tehuliek.

zoska
6. nov 2009

matesl neviem ci ti sparvne poradim, ale neklikaj na nazov temy Februar 2010, ale klikni na posledny odkaz, ktory bol napisany... napr. ked najdes temu na fore tk nekliknes na Februar 2010 ale kliknes na "zoska 14:58"- cize na konci riadku....
ja som taky antitalent na vysvetlovanie 😀

blumka
6. nov 2009

jj alex ma pravdu 😉

alex
6. nov 2009

zoska, že antitalent, si to vysvetlila lepšie ako ja 😉

matesl
6. nov 2009

super, aj som si myslela, ze to musi nejako jednoduchsie ist 😅

budete niektora rodit na Kramaroch?

oriesok1.
6. nov 2009

zuci, ja som tuu 😀

zoska
6. nov 2009

alex tak dik 🙂
a liec sa pekne, nieze ta chroba zmohne...sup sup k cajiku a pod deku 😉

olifcek
6. nov 2009

no baby, ale tehulkam davaju pit 50g netehotnym 75g x;o) ale pozeram, ze mnozstvo vody je individualne...mne dali pollitra vody, tusim x;O)

alex
6. nov 2009

Tak kočky idem domov, už si po nás prišiel tatinko 😵

zoska
6. nov 2009

tk ako vidim, je to vsade ine...mne dali 50g a mam si to rozrobit do 3dcl 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre