Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
11. nov 2009

cafte opat...

to je velmi potrebne, taky kos... ja si ho neplanujem kupit... 😕 mame kos tak ci tak na balkone...

olifcek
11. nov 2009

ahojte,

ani ja neplanujem kupovat kos zvlast, ved ked,tak manzelik kazde rano vyhodi cestou do prace tasku plienok x;o)))

zoska
11. nov 2009

ja by som ho nekupovala tiez.... nuz ale ked sme gratis k nakupu dostali tak nevyhodim 😀

zucana
11. nov 2009

ja ho veru pojdem pozriet ale len preto, lebo my mame len taky maly kos v kuchyni v linke zabudovany...a to veru juuuj nie 😅 staci ze smrdi bez pleinok 😀
muz mi doniesol pizzu a gastanovy kolac...vsetko je uz v tahu a on teraz zdrha von s kamosmi....

supi
11. nov 2009

Baby z Ba, uz viete kde budete rodit? Ja som mala doteraz vyhliadnuty Ruzinov ale dnes sa stade vratila Tilly (z temy maminy, ktore rodili v Ruzinove) a celkom katastrofa...
Boze ja nechcem ist nikam 😢 , chcem rodit doma a malu mat pri sebe a ne aby ju sestry pohadzovali a nadavali jej ked zaplace... 😠

lenica81
11. nov 2009

Olif, ty si taka zbehla v tych veciach ohladom materskej, ked nastupujem v januari na MD, tak sa mi pocita rok 2009 a rozhodujuce obdobie je 365 dni... tak je... lebo vsade su len priklady na kratsie obdobie... ma z nich porazi... co keby urobili modelovu situaciu aj pre pracujucich otrokov... 😀
a pre tie tyzdne pred terminom porodu mozem pocitat normalne podla kalendara... lebo uz mam z toho mis mas...

inak som upratovala... a mam tu strasny chemicky puch... tak vetram, co v tejto zime nie je nic moc... 😔

zuci, no... to by sa tie puchy v kuchyni prebijali... 😀

mnam gastanovy kolac... ja som si dala tvarohovy a makovy kolacik a hrozno... 😅

lenica81
11. nov 2009

supi, nieco mi o tom hovor... ja stale rozmyslam, moj doc je porodnik v ruzinove a ked som na nho vybalila, ze asi budem rodit v petrzke, skoro mu oci vypadli, potom ale tiez som citala MK a kde rodit... a ze aspon by som ho poznala... a tak ci tak si asi nebudem lekara zazmluvnovat, tak je to take otazne, co je lepsie... podla tych bab si ta dost malo vsimaju... no a teraz bud clovece mudry... ja uz fakt neviem, cim dlhsie nad tym rozmyslam, tym viac ma to se...

zoska
11. nov 2009

lenica
kedze ti nastup na MD vychadza v r. 2010, tak tvoje rozhodujuce obdobie pre vypocet materskej je cely rok 2009 😉

olifcek
11. nov 2009

lenica tak tak ako pise zoska x;o)

a ano, nastup na MD si v pohode vyratas podla kalendara...

jaaaaaaj, ja som zabudlaaaa poslat nascanovanu tabulku....uz si to aj davam do poznamky na zajtraaaa x;o)

maculik
11. nov 2009

leni, nie je to nutnost, v pohode normalny kos staci na balkone, hlavne, kym papaju len mliecko a nesmrdi to. Len v lete to budete asi musiet vynasat castejsie, lebo to uz budu smrdiet. Ale ved si poradite 😉

zoska, ja to kupujem normalne vo velkom obchode Cactus, je to nieco ako Tesco. Ale ked zacne teraz mrznut, tak zase to budeme mat tiez len na balkone v sacku a priebezne vynasat.

zoska
11. nov 2009

maci dik 😉 skusim pokukat, a asi ho zacnem teda pouzivat az po prikrmoch

olifcek
11. nov 2009

mam chut na zmrzku, safla... 😝

maculik
11. nov 2009

olif, nerob chute, ja by som si dala tiez, napr.ten zmrzlinovy shake z Mc Donalds, mnaaam 😵

olifcek
11. nov 2009

fuuuuha, tak zajtra pocas obeda skocim na shake z MC x;oD mnaaaaaam....a mam sa na co tesit 😅

blumka
11. nov 2009

olif, skoc do krasnej, my mame v mrazaku stale jeden suflik plny nanukov a zmrzliny 😀

zucana
11. nov 2009

aj my mame nanuky v mrazaku...male magnumiky...ale ja ich nejem kvoli hrdlo...stale mam cervene..ale to uz mam asi chronicke...idem do sprchy...a od zajtra len 1 sladkost...
co sa tyka porodnic...my tu mame jednu...bud.tyzden idem k dokymu a som zvedava co mi povie ohladne porodu ked chcem aby ma rodil on....

zoska
11. nov 2009

zuci razna to zena si 😀 ze od zajtra len jedna sladkost 😀 😀 to co ta napadlo?

olifcek
11. nov 2009

bluuuuum aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....nedrazdi, bo sadnem na bus c.19 a dojdem x;o))

ja nastastie nemozem jest sladke kazdy den, nechuti mi to ;)

my mame maly mrazacik, no.. ☹

zoska
11. nov 2009

ja mam v mrazaku zvysok zmrzky mozartove gule od carte ´dor, ale ta mi moc nejde...ja som skor na cokoladkovu alebo ovocne...a najblizši McD mame 20km odtialto...do MT zatial nedorazil 😀

maculik
11. nov 2009

blumka, cooo? tak to by u nas nevydrzalo ani 3dni, ze plny suflik nanukov a zmrzky 😅
Zuci, tak take predsavzatia si davam takmer kazdy tyzden, no bohuzial.... 😉 😒 Dufam, ze ten cukor mi nevyjde zle. Inak, na konci, uz po poslednom odbere, mi este zobrala kvapku krvi na taky ten pristroj, co si tym meraju cukor cukrovkari. A mala som tam cislo 117, co je vraj mierne zvysene, ale to vraj nevadi, kedze ten roztok som pila len pred 2h. Tak som zvedava, co mi vyjde z krvi.

lenica81
11. nov 2009

ja mavam tiez velku chut na sladke... ale dnes bolo martina, tak kolega rozprestrel na stole nejake tie lakocinky... tak som si dala... kto by sa nechal 2x ponukat... ale zmrzlina v tejto zime baby... 😲

olifcek
11. nov 2009

zoska hech...mozno vas nenasiel este x;o)

leni taka fajna cokoladovo cokoladova zmrzka, mnaaaam

blumka
11. nov 2009

maculik sak preto kazdy den dokupujeme nove zasoby :D moj manzel je maniak na nanuky, on nema problem zjest 4 za den 😕 😀

zucana
11. nov 2009

blumi vidno ze zil v usa 😀 😀
inak moj muz normalne sa boji ma nechat samu cez noc doma..chcel segre zmenit letenku aby dosla presne kd nebude prec lebo takto vychadza ze 2 noci budem sama 😉

blumka
11. nov 2009

zuci, ze? 😀
leni, sak najlepsie su v zime...ja v lete nemam rada nanuky ani zmrzku 😅

maculik
11. nov 2009

blumka, ahaa, tak uz chapem 😀 😀

lenica81
11. nov 2009

blumi, ja v zime len teple... brrr... nemozem si pomoct... najlepsie je varene vinko alebo medovina na zahriatie... ale to tejto zimy nehrozi... 😀
zuci, ja som sama od pondelka... ale idem na vikend domov a potom dojdu nasi na nejake 2 noci... a potom tak viac ako tyzden budem opat sama... 🙄 mangel dojde az 28 vecer... 😢

blumka
11. nov 2009

a ja iden na vikend k nasim az do stredy...jupi si oddychnem 😀 😀

zucana
11. nov 2009

mojej segre som ani nepovedala ze jej chcel zmenit let ta uz rata dni...lenicka mne pride segra 28 😎 tak nech ti to ujde leni....

maculik
11. nov 2009

no mne sice manzel odide v nedelu na 3dni, ale v utorok v noci dojde sestra s frajerom a ostanu az do soboty. Tesim sa 🙂 A trosku ich aj vyuzijeme, jeden vecer by ostali pri malej, ked zaspi, a my s Vladkom by sme isli na chvilu von, na koktail alebo veceru, lebo uz sme hroooozne dlho nikde sami neboli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre