Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. nov 2009

zuci hmmm...a neda sa objednat presne na hodinu za priplatok? u nas jo...viem, spominala si, ze uz na jednom vysetreni bol, ale na to druhe sa neda tiez tak objednat? u nas sa da skoro vsade, stoji to 200SK, ale ide to...len no, to sme my, male Slovensko...

zoska hehe, dakujem. nam este neprisla ziadna upomienka za ten cas, co tu sme, tak som nevedela x;oD
ale mate to pekne...kazdorocna tradicia...na zaciatku roka sa stavate neplaticmim 😀 😀

zoska
17. nov 2009

zuci, ...vies ono na to uz nebude vhodnejsi cas teraz nikdy chodit po vysetreniach...na plucnom je furt vela chorych ludi a ty si teraz 2v1, ale potom bude zase babo na svete a mohol by ju nakazit ...

uvar potom nejaku cesnakovu polievku dobru, to je prirodne antibotikum
snad ma dobru imunitu a nic nedovlecie

olifcek
17. nov 2009

i ja verim, ze prinesie len seba x;oP

zoska
17. nov 2009

moj muzik akurat isiel k mojim rodicom zobrat kyslu kapustu zo sudka...to nam vcera odporucil papat jeden dr., manzelov dobry kamarat a mamina navarila cesnacku tak aj tu mi nabalila, aj ked som jej vravela ze netreba, ze mamsilny vyvar...ale aj tak dobre 🙂

akurat mi volal ze zhana pohotovostnu lekaren, aby mi kupil caj pre tehule, aby som nepila tie bylinkove, lebo to nie je dobre 😀
a este ide na trh po mandarinky, citrony a cibulu 🙂

stara sa velmi o mna, ale asi aj preto lebo ma vycitky svedomia, ze ide zajtra prec 😖

zoska
17. nov 2009

a inak som asi vadna trochen, lebo mi ten cibulovy sirup zacina chutit 😀

olifcek
17. nov 2009

zoska ja som sa z neho ako deculo pototo, lebo mamina nas tym liecila vzdy...i ked sme mali uska zapalene...nevravim, vzdy to pomohlo, ale raz som to uz neuniesla a vyvratila to...chi...cely pohar bol na mna proste uy fakt vela x;o)

olifcek
17. nov 2009

zosi to ide teraz na tie tri dni, vsak? 😖

zoska
17. nov 2009

jaaaj tak to ja mensie mnozstva prijimam...len po lyzickach
ale ako dieta som ho neznasala, tak neviem ci sa mi zmenili chute, alebo mi uz sisi z choroby

zucana
17. nov 2009

tie vysetrenia sa vraj robia v jeden den a kedze vela dychal tak musel isty cas cakat...alebo tak nejak to bolo...
svokre som to uz povedala....ta ze co si nedal rusko....tiez teraz mudra
a henti prave odisli ...suflik vymeneny aj stary nam nechali ...no uzas...takze idem upratat bordel...

olifcek
17. nov 2009

zoska je dost pravdepodobne, ze ako chora mas otupene chutove pohariky..x;O)

zuci hlavne opatrne, dobe? a ked bude cokolvek boliet, nerob nic...

zoska
17. nov 2009

zuci tak opatrne poupratuj, daj si daco dobre a ked muz pride tak mu nacap rusko na tvar 😉

matka331
17. nov 2009

ahojteee,,,,,ja som sa tu vcera nemohla dostat nesiel mi konik....mne sa poslede 3 dni strasne zlee spinkaa neni mi dobre ani na jednom boku ani na chrbte ..tak som povedala mojmu milackovi nech mi vyreze do postele dieru na brusko a budem spat na brusku 😀 😀 😀 vcera mi bolo strasnee zleee clee poobedie aj som vracala a uz aj cez vikend mi bolo na nic....je moznee ze sa mi vratili nevolnosti ???
zoska prajem zdrave uzdravenie
zuci nestresuj bude dobre uvidiis 😉

zucana
17. nov 2009

no uz som upratala...nechala som aj zvliect sedacku po 5 rokoch....a idem to dat do cistiarne...neviem vsak ako to dame naspat 😅
muz prave obeduje v kuchyni a ja v obyvacke....rusko si vzal ale nebavi ho...ze mu vadi...a ze bol daleko od tych co kaslali...ale bol v jednej miestnosti....no bude sranda...

katina2209
17. nov 2009

kocky dakujem pekne za podporu dúfam,že mi to čoskoro prejde lebo s takýmito bolesťami by som nechcela byť až do pôrodu zoska ty sa tiež rýchlo uzdrav a kyslá kapusta je veľmi dobrá najviac vitamínu c aj my sme nakladali do malého súdka domáca je domáca...
zuci a chvalabohu že máš tú kuchyňu už hotovú mne to stále neprišli ani vymerať a je mi blbé zavolať inú firmu keď títo mi robili časť kuchyne a potrebujem dorobyť štyri skrinky čo sme zamurovali priečku a tí tlci nie a nie prísť a to som chcela mať do vianoc hotové môžem sa asi s tým rozlúčiť ☹ ako sa hovorí keď sa sere tak sa sere pardon a včera som ja čakala u zubára 2 hodiny a vôbec ich nezaujímalo že som objednaná na 12,30 kludne ma zobrali skoro o pol tretej a ešte tam bola taká mamička asi s takým 10 ročným chlapcom ktorý tam kašlal a ešte jej nebolo blbé hovoriť druhej panej že malý mal včera 39 a že berie antibiotika a ide s ním k zubárovi no ja nechápem také mamičky 😒
tak zuci dúfaj,že manželík sa tam nenakazí ja tiež dúfam,keď tam ten malý kašlal veľa ovocia a veľa kyslej kapusty a tá cesnačka je fajnová...
olifcek ty pozeráš true blood ty si tiež na upírov? 😀 ja zbožňujem také filmy aj knihy twilight sága prečítana a zhltnutá ak to poznáš 🙂

hajdylca
17. nov 2009

zuci neboj isto nic nedoniesol a ani nic nedosanes...
zoska tie cajiky pre tehule u nas predavaju aj v obchodoch- napr. Tesco, nemusi drahy zhanat lekarne...
olif nas doma vypli po prvom nezaplatenom ucte hned na druhy den- ale to bolo este v roku 2002, neviem, ci nam vtedy vobec upomienka prisla... ale zaplatili sme to a este v ten den nas zapli spat 😀 ale podla mna najprv by Ti mal prist sek, alebo aspon faktura, aby si vlastne vedela kolko a kam zaplatit...

katina2209
17. nov 2009

ja potrebujem tiež vytepovať sedačku asi zavolám nejakého človeka na to,aby bola čistá keď príde malý Maťko na svet

hajdylca
17. nov 2009

kati a mas aj listky na predpremieru Novu 😀 ? ja rozmyslam, ze na to do kina ani nepojdem, ze si pockam kym mi to drahy stiahne, pre istotu hromadnym akciam sa treba vyhybat nie? a tam si viem predstavit kolko ludi tam bude...

zucana
17. nov 2009

no tak muz pojde odniest ten potah do cistiarne...som zvedava ako to vycistia...
5 rokov je 5 rokov...
kati no mne stacilo 3 tyzdne bez suflika a predtym dalsi mesiac co som sa kvode nemohla dostat takze chuda si ta viem predstavit...
no dufam,ze nic nechytil akoze verim ze nie...aspon mu dal nieco na tu nadchu...no a spim dole najbizsie dni...
ja sa proste vzdy tak nalakam a bojim...

katina2209
17. nov 2009

no hajdy ja určite pôjdem ale nie na predpremieru ale asi niekedy na budúci piatok v stredu mám meninky tak si urobím radosť...
no mne všetko v kuchyni funguje len mi strašne chýbajú tie skrinky potrebovala by som tam poukladať nejaké veci ☹

katina2209
17. nov 2009

ja som sa akurát napapkala kuraciu polievočku a vyprážanú rybičku s pyré a uhorkový šalátik tak trávim a v telke dávajú kučeravú sue

katina2209
17. nov 2009

ja dúfam,že to magne B6 mi zaberie a budem môcť normálne fungovať no najhoršie je to aj tak v noci cez deň to nejako pretrpím,lebo ak nezaberie tak mám po nove ☹

zucana
17. nov 2009

mnam aky dobry obedik katina 😉
no ja si idem dolok doupratovat len oddychnem este chvilku....
muz uz odisiel....
super to mame teraz v obyvke....som odekovala sedacku 😀

olifcek
17. nov 2009

zuci no jo..bol daleko, ale ako pises, v jednej miestnosti. a ja som nedavno pozerala, ze jedno kychnutie sa vzduchom siri az 10m...brrr

kati milujem take filmy...ale vo vseobecnosti horor, thriller, mysteriozne, scifi 😉 ale radsej to kukam ako citam...tu knizku nepoznaaam...

no ta mamicka asi moc nerozmyslala...

hajdy ved to, nam neprisli este pokyny, ktore prist mali...hech...blbe je, ze sa za znovupripojenie platiii....zdieraci

zuci a nemozete sa vymenit?

olifcek
17. nov 2009

kati no i v tomto byte by sa zisla este aspon jedna skrinka v kuchyni x;o( no snad to nejako poriesime...stale som viac presvedcena, ze keby sa cas dal vratit, nevzali by sme tento byt aspon nie za ten peniaz...ale co uz teraz s tym, ze jo? x;O)

fajny obedik veru. ja som si urobila ten chlebik vo vajicku, chi...neskor este urobim znova x;o)

drim palceky, aby ta bolest presla...ja to uz citim vzdy, i ked sedim, lezim, ci dlhsie chodim, chjo...podla mna mi len lekar odporuci brat b6 viac ako 2x denne... 😕

zucana
17. nov 2009

olif ako vymenit?
no ale tam nekychali tam kaslali a to neviem ci je take iste...uz to ani neriesim...niekde zasa pisali, ze aj 50 m sa da nakazit tou chripkou takze to uz fakt neriesim...

katina2209
17. nov 2009

zuci a olifcek vy ste čo obedovali? ja som mala tú výhodu,že manžel dnes navaril keď ma vidí,že ledva chodím tak mu to asi nedalo no olifcek tak chod na to do kina inak twilight súmrak majú už aj v požičovni ja tiež milujem trileri a horory a to asi preto lebo maminka mi hovorila,že keď ma čakala tak v 8 mesiaci bola so mnou na čelustiach v tej dobe asi najvačší trhák

hajdylca
17. nov 2009

kati verim, ze magne zaberie, a budes moct ist pozriet nov.. olif ono to Twilight- su 4 casti- knizky, z toho prve dve su uz aj nakrutene, teraz 25.11. bude predpremiera tej druhej casti, vsade sa to sice prezentuje ako film aj kniha pre nastrocnych, ale... perfketne sa to cita 🙂 a neboj elektrina Vam urcite pride...

zuci ja som dnes sedacku povysavala 🙂 tak snad este aspon tie tri roky vydrzi bez tepovania, vsak az buduci rok bude mat dva 🙂

ja by som si dala tiez pyre, mnam... ja som dnes robila zemlovku... olif, aj chlebik vo vajicku by som si dala, asi bude na veceru 🙂

idem ja pozvesat a vyvesat..

zuci poriadne oddychuj, dolok pocka 🙂

katina2209
17. nov 2009

no vidím hajdy že sa vyznáš ale knihy sú aj tak lepšie ako film 🙂 aj keď filmy sú tiež fajn inak Jacob bude aký zlatý v nove 😀 ja by som chcela na večeru tvarohové rezance manžel robil domáce rezance tak už len šup tvaroh a s cukrom mňam

katina2209
17. nov 2009

chlebík vo vajíčku olifcek a to ti stačí nebudeš hladná? ja som mala na raňajky párky s horčicou nezdravé ale takú chuť som mala a Maťko si teraz vykopkáva jedna radosť asi sa dobre napapal majú aj vaše detičky v brušku štikútku sú to také pravidelné kopky

hajdylca
17. nov 2009

juuj kati, no presne to je pravda, knizky su ovela lepsie, sice ja som ich zatial citala len v cestine, ale ani pri uceni som tak dlho este hore nevydrzala... to bola moje, aj po ceste do roboty v aute som rychlo citala, a niekedy aj v praci, ked sa dalo 😔 bude veru Jacob zlaty, ale aj tak... edward, je edward 😀 citala si aj ten kusok piatej casti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre