Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. nov 2009

logi mna ved bavi varit... 😉
a ked sa mi nechce tak toasty 😀
moj muz by polotovary nejedol....len torteliny....tak vis...talan....

loginka
19. nov 2009

ale torteliny by som si dala 🙂

zucana
19. nov 2009

juuj logi to vies ake maju?
polefku az zajtra spravim...staci ze som sa zas popalila...uz druhykrat tento tyzden... 😠

zoska
19. nov 2009

ahojkos...ja som si poobede pospala, uvdime co budem robit v noci 😅

bola tu mamina so segrou, upratali mi, navarili, ozehlili, doniesli ovocie a lieky...no zlate, teraz odisli a ostalo mi smutno ☹
uz mi je o trochu lepsie, len mam opuchnute tie prinosove sliznice, a kedze antihistaminika nemozem tak uvidim kedy to prejde 😒

som zvedava kedy sa ozve olif....

loginka
19. nov 2009

uz sa aj ozvala, len nepodala spravu
zoska aj olif drzte sa

zoska
19. nov 2009

jj ja viem...len som zvedava co jej povedali doktori, ako to tam vyzera a taaak... 😉 😉

zoska
19. nov 2009

dobru nocku vsetkym 🙂
slzia mi oci a spanok vraj lieci 😀

miabmia
19. nov 2009

Ahoj maminy, ako sa máte ja som tu dlho nebola a mám novinku čakám moje vytúžené dievčatko Miu, prekvapenie zo 4D. Som štastná, až na to, že od včera som na PN, vraj sa mi skracuje krčok a hrozí mi predčasný pôrod, tak neviem, čo idem doma robiť, lebo mám len ležať a poprípade sa najesť a vycikať a to som sa tešila, že až do materskej budem pekne v práci a potom, keď ma vypíše na materskú, tak to rýchlo príde kým maličkú uvidím. Poradte niečo, aby som nezblbla a hlavne ak máte podobnú skúsenosť napíšte. V podstate som rada, že budem doma a nie v nemocnici.

olifcek
19. nov 2009

Joj! Napisala som a ono to neulozilo sem! Grr

zucana
19. nov 2009

jaj baby moje az mam strach na zajtra kvoli tomu krcku aj ja....
inak muzik uz spravil suflikovu skrinku take pekne je to na tej chodbe...aj by som dala foto ale to nema s babom nic 😝
olif juuj tak napis este raz take kratsie 😉
zosi pekne hajkaj...

zucana
19. nov 2009

jaaj a uz sa nam dlho nic nepokazilo...tak dnes sme prisli na to ze LCD sa nam zlomil stojan v spalni tak mame telku opretu o stenu ... 😠

olifcek
19. nov 2009

Musim to napisat znova...z domu som sla o 5.40, v nemocnici som bola pred 7.0..hned ma vzali na ozvy, ale az o 10.30ma vysetril primar, kt.rozhodol, ze tu ostavam

zucana
19. nov 2009

olif tak ked sa ti bude chciet a dat napis...
tak snad bude vsetko oki a coskoro rozhodne ze mozes ist domkov 😉

olifcek
19. nov 2009

Nemali ale volnu izbu, mala byt tak o 2-3hodky. Nadstandart mi netreba, najma ked nevieme, ako dlho tu musim byt. Tak som sla na vlastne naklady na obed. Nic dobre v tom bufete pre mna nemali, tak som zjedla 2xzem.placku a jeden kolacik gulicku, mnam, ten mozem.

zucana
19. nov 2009

a ako spolubyvajuce? a co povedal doky? a vecera bola oki?

olifcek
19. nov 2009

A vratila som sa k sestrickam na prijem rodiciek. Inak velmi super sestricky. Mile, spolahlive, promtne. Lekari tiez. Prisla ku mne lekarka okolo 11.45, spisali sa papiere na prijem a cakala som na izbu. Viete, kedy som sa dostala na izbu? O 15.30!

zucana
19. nov 2009

ty kokso olif to je sila....

olifcek
19. nov 2009

Joj, zase to neulozilo!

olifcek
19. nov 2009

Esteze mi lekarka na prijme rodiciek povedala, ze nech na oddeleni, kde lezim, vecer pripomeniem, ze mi maju robit ozvy. To mi budu totiz sledovat tiez, aby mali istotu, ze nemam ziadne kontrakcie

zucana
19. nov 2009

a zatial nemas zejo? a to by si necitila ci mas?

olifcek
19. nov 2009

2xsom sa sestricky pytala, ci mi nieco nemaju robit. 1xpovedala, ze nie, ale povedala som, ze lebo mi doktorka povedala, nech sa pripomeniem, 2x odpovedala, ze este nepozrela do karty

zucana
19. nov 2009

a ja si myslela ze tu je to onicom...
a v kosiciach nemate nemocky?

olifcek
19. nov 2009

Paq dosla, ze mi vymyslela cinnost, no nema uz lekara, tak ma poslala na ten prijem, na natocenie-ozvy. Bolo to 21.0!

hajdylca
19. nov 2009

fuha olif, no to aby si mala zabavu cely den... ale tak verim, ze je aspon tie ozvy dopadli v poriadku...

olifcek
19. nov 2009

Rano mi robia cievkovanie, auu! Az pride lekar, opytam sa, ci tie ozvy boli v poriadku. Mali by mi ich robit rano aj vecer. Nejake odbery ma este cakaju a tak pod.

olifcek
19. nov 2009

Zuci, ja som v nemocke. Len...cakala som, ze to tu bude na profi urovni. Aj bolo, no tu, na gyn.odd.nem. Az sa bojim tej cievky rano. Ved, baby tu beru infuzky, i ja budem, tak jednej povedala, nech si drzi ihlu, aby jej infuzka sla.

zucana
19. nov 2009

jaj olif mas to tazke...a na tom nadstandarde by to nebolo lepsie?
posielam cmuk a vela sily a trpezlivosti...uz ideme hajkat drzim palceky aj vy nam drzte zajtra 😉

olifcek
19. nov 2009

Nebolo, sestra je ta ista, fnuk. Uz mi ale dali na olovrant jogurt a na veceru vraj francuzske zemiaky, no skor to boli uvarene zemiaky s najemno narezanym parkom

olifcek
19. nov 2009

Ja chcem sestricky z prijmu, prosiiim. Alebo este lepsie, pustite ma dooom...tam mi bude prima. Manzel dozrie a postara sa. Tu od 15.30 nic

olifcek
19. nov 2009

Spolubyvajuce? Celkom pohodka. Sme tu 5. Na mojej strane su 2 postele, jedna z toho moja, no vedla mna riadne chora tehulka! Ale pichli jej antibiotika, tak snad ma nenakazi, a naproti su 3 postele. Len jedna nie je tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre