Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
27. nov 2009

prijemny scrabble 😉

zucana
27. nov 2009

olif to mozu byt tie cvicne kotrakcie brixton ci ako sa to vola 😉
nech uz sa vrati zoska

zoska
27. nov 2009

no uz som nazad...
dakujem za podporu, ste zlate...
rodicia sa poznaju s lekarom z nemocky z gyndy, tak mu volali kam mam ist presne, takze som vedela a tam ma uz cakali...
prisiel doktor urobil sono, tam bolo vsetko o.k. potom ma vysetril, videl len nejake pasiky krvi zboku vnutri...
potom som musela cakat na dalsieho dr., ten najskor ze asi ostanem tam na pozorovanie, ale ze ak sa citim o.k. tak to nieje potrebne...aj on mi spravil sono, ci sa neolupuje placenta, ale ze vsetko v poriadku, neotvaram sa

pravdepodobne nejaka cievka asi, ale nevedeli urcit presnu pricinu...
malicka ma 11OOg, ale je otocena koncom panvovym 😒 ale vraj ma este cas na otocenie

keby sa to zopakovalo tak mam dojst, ale verim ze toto nemalo nic s babom spolocne 🙂
som sa trochen zostresovala, ale uz som v pohode, len ma hlava z toho rozbolela

olif 🙂 tebe speci dakujem

lolka
27. nov 2009

babce, idem si uz lahnut a kukat telku z postele......chrbat ma furt boli 😒

zosi, drzim palce 😵

lucia411
27. nov 2009

Ahojte babenky,
jedna otazocka....ked beriem lieky a sirup na zelezo, je mozne ze mam z toho uplne ciernu stolicu???predtym bola moja stolica normalna....dakujem za radu 🙂

lolka
27. nov 2009

zosi, tak super, ze je vsetko ok 😉 treba oddychovat a setrit sa 😵

cukruska1920
27. nov 2009

Ahojte babulky...tak vysledky uz su.... a vysli mi trombofilie 😒 v utorok idem k doktorovi a dozviem sa viac...som zvedava co bude nasledovat

zucana
27. nov 2009

zosi super som si myslela 🙂
luci no podla mna moze...lebo ked sa je spenat a ten ma vela zeleza tak byva

zoska
27. nov 2009

cukrus, budem drzat palce, snad na to existuju lieky na upravenie 😉

lolka
27. nov 2009

lucia, ja tiez beriem tabletky na zelezo a cierna stolica je uplne normalna - to je z toho zeleza 😅 pri brani zeleza byvaju skor problemy so stolicou, tak bud rada, ze nejaka je 😀 😀

cukru, no, ale zasa je dobre, ze vies kde bol problem. kamoske to tiez zistili po 2 MA a teraz je uz v 38tt 😉
brala tabletky a chodila na injekcie

lucia411
27. nov 2009

no normalne som z toho vedla, uz treti den takto....verim, ze je to koli tomu...inac pohoda....ked sa len vela najem tak mam brusko ako balon a tvrde trosicku....malinka sa pohne len sem tam 🙂 ale to je tiez asi normalne v 27 tt?

zucana
27. nov 2009

cukrus to ani neviem co je ale drzim palceky nech sa to da poriadku...toxo teda asi bola vpoho a je to nieco ine ....

lolka
27. nov 2009

lucia, papaj mliecne vyrobky alebo suseny slivky - aby to slo dobre von 😅

lolka
27. nov 2009

zuci, to je problem so zrazanlivostou krvi. cukru mam pravdu ? 😕

lolka
27. nov 2009

uz idem vazne spat
dobru noc vsetkym 😵

cukruska1920
27. nov 2009

dakujem...ako vobec neviem co ma caka ale snad sa k miminku dopracujem 😉

lucia411
27. nov 2009

Ok.....no probelm veruze mam od zaciatku tehotenstva s tou stolicou..niekedy to trva aj 4 dni kym idem na zachod a potom je to umucienie pre mna.... 😖 verim, ze sa to polepsi

olifcek
27. nov 2009

zosi, chi, dakujem 😉

cukru i ja drzim palce, moc, moc, moc. a ak to bude zrazanlivost krvi, injekciami to poriesia, uvidis 😉

luci neprijemne...

lolka uz spi 😉

janielah
27. nov 2009

zoska, tak je fajn, ze si v poriadku, vsetkym nam odlahlo...

ja som rozmyslala akurat dnes, ze ked sa nam narodia babatka a budeme uz iba okolo nich behat, tak mi budete chybat...teraz s vami rexendujem kazdy den a potom zrazu nic... 😒

blumka
27. nov 2009

manzel hlada slova tak som tu 😀
luci, po zeleze ma stolica ciernu farbu..bud v klidu 😉 😀 😀 a veeeeeela pi

zucana
27. nov 2009

neboj jani najdeme si cas aj pri babetkach... 😉

olifcek
27. nov 2009

jani verim, ze si najdeme cas i tu na seba x;o) spociatku asi menej, ale casom sa to paq zlepsi x;o)

blum hehe....vyhravas?

blumka
27. nov 2009

olif, neeee..on vyhrava...a hra to prvykrat 😀 😀 😀 Stastie zaciatocnika.. 😀 😀
jani, neboooj, aj vtedy si najdes cas..ved nebudes 24 hodin len okolo baba lietat...vidis, ja som tuuuu 😉

ginna
27. nov 2009

Ahojte,

idete niektora rodit do Ruzinova?

martulanr
27. nov 2009

zoska dobre vsetko dopadloo este ze tak 😉

cukrus budes brat injekcie ale neboj babatka sa dockas 🙂

martulanr
27. nov 2009

pri tej zápche este zaberaju lanove semienka treba zapit vodou mam odskusaneee 😀

olifcek
27. nov 2009

no nic, idem asi hajat...nechce sa mi, ale vyskusam to aspon 😉 😉 ale cez den som nespinkala, drzim sa, nech mi to ide v noci...

rivatha
27. nov 2009

Ahojte, my tiez cakame vo februari 🙂 Ej, blizi sa to 🙂

Lucia 441, necitala som este diskusiu dozadu, o com sa tu bavite, ale odporucila by som ti nejake probiotika. Dophilus je super, mne pomaha, vsetko prebieha podla pravidiel, hihi 😎

andrea2603
28. nov 2009

dobré ránko dievčatá,
ja som sa zabudila o 5.00 a nevedela som už zaspať 😒 .

zoska, ešteže ten včerajšok dobre dopadol. To som rada 🙂

idem ja variť, lebo máme dnes návštevu, tak vám prajem peknú sobotu.

maculik
28. nov 2009

Dobre ranko
adka, ty si iny ranostaj 😉 Ale ani ja som dnes nemohla spat, najprv som sa do pol2 len prevalovala, potom som sa o pol4 zobudila, lebo manzel odchadzal na letisko (uvidime sa az o 16dni ☹ , no a o 5 som robila malej mliecko. Ale ved cez den pospim.

Idem vas zbezne docitat, vcera som nemala cas. Adelku zobral svokor von, my pojdeme robit zemlovku so svokrou.
Chcem sa spytat, neviete, ci uz moze mala hlivy? Lebo svokra chce robit na obed hlivovu polievku, ale len ak uz to moze aj Adelka.

rivatha, vitaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre