Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
30. nov 2009

no a doktori ti este povedia, ze to je normalne 😠 😀
mna to chyta prevazne vecer ked idem spat, a to sa neviem ulozit v posteli, len sa prehadzujem az ma niekedy zurivost chyti 😔

loginka
30. nov 2009

dudu ja som mala zvyseny cukor po GTT teste a v pon.idem k diabetologicke

alex
30. nov 2009

juj ešteže mňa záha nepáli, našťastie tieto neduhy ma obchádzajú...

andrea2603
30. nov 2009

Ja som zas tak, že pokým robím niečo, tak mi je fajn, ale keď sadnem, tak vtedy ma bolí všetko. Potom si nadávam, že jak som blbá, že čo sa už nešetrím.

maminnka
30. nov 2009

Alex, pozeram, ze mame rovnaky termin 🙂

alex
30. nov 2009

maminnka hej,už som si všimla. Ak keď to len tu na koníku tak mám. Inak v knižke mám termín 26.2. a podľa 3D-čka to vychádza okolo 21.2., ale ja by som rada termín 22.2. 🙂

maminnka
30. nov 2009

Alex, hehehe, to je dobra zhoda... lebo aj ja to tu mam len preto, ze to mam v knizke... podstatne realnejsi datum, z 3D a aj podla mojej statistiky, je 22.6 😉

alex
30. nov 2009

no tak uvidíme, či nám to výjde. A kde sa chystáš rodiť? Možno sa aj stretneme 😀

maculik
30. nov 2009

olif, tak aj ja drzim palce, nech kontrola dobre dopadne 🙂

zaha ma pali tiez, hlavne takto vecer, je to otras, lebo doteraz som nic take nepoznala... Ale zajtra rano kupi svokor Fatru, hadam pomoze, kedze mlieko rada nemam.

zoska, zajtra napisem IP, cez obed v podstate program nemam, len papame a okolo pol1-1 chodi mala spat, ale to ju moze dat aj svokra. Uvidime 🙂

dudu
30. nov 2009

inac ja si tiez pripadam ako hypochonder 😕 , milacik si ma uz dobera, ze moooja a co ta dnas vsetko bolelo? ja sa mu vystazujem , on sa zasmeje

inac ano bola som na gluko u gynekologa a po vypiti toho sladkeho napoja som mala 9,1 😒 ☹

olifcek
30. nov 2009

zoska zajtra kupim x;o)

alex na to pozor...ja som tiez takto chodila a makala a chodila a nakoniec krcok o jeden cm kratsi za mesiac, glg...

adi hech...x;o) dakujem za povzbudenie x;)

maminnka
30. nov 2009

Alex, na Antolskej 🙂
Olif, ked vidim, aky mas prisny rezim, zacinam sa bat, ci ma necaka nieco podobne...

alex
30. nov 2009

olif hej, treba sa šetriť, ale ja to preženiem len občas, tak hádam bude všetko ok. Na poradni bolo a v piatok o týždeň mám ďalšiu, tak uvidíme.

alex
30. nov 2009

jééj ja tiež, tak sa tam asi stretneme 😀

zoska
30. nov 2009

tak ktora kupujete fatru, tak drzim palce aby zabrala ako mne 😉
inak pekny vecer vsetkym a dobru noc 🙂

blumka
30. nov 2009

ajojte, kocky..vy uz tak nakupujete? 😅 boze, ja nic nemam..a ani neviem co vlastne mi treba..v usa mi v nemocke dali vsetko akurat papuce som si mala doniset svoje 😅
ja som bola po cisaraku a na zaciatku asi prvy tyzden, som potrebovala tie vacsie vlozky, lebo alwaysky by mi asi nestacili...a krvacala som presne 6 tyzdnov, a dost silne teda..viac ako pri mrche..ale isto nie tak akokeby som rodila normalne..teda aspon si myslim

hajdylca
30. nov 2009

ahojte 🙂 mne na zahu este zaberaju pukance, burizony, aj obycajna voda- tou to splachujem dole ked sa "tlaci hore" ... aj mlieko je fajn, ale to nie vsetkym vyhovuje a niekde som citala, ze ono pomaha len na chvilku...

zuci krasna si 🙂
olif neboj vsetko bude v poriadku 😉

blum neboj ja tiez este nic nemam, ani nemam ani zoznam co by som mala mat 😒

dudu uvidis co Ti povedia u toho diabetologa- aj keby si mala tehu cukrovku, tak ona sa po porode upravi 🙂

blumka
30. nov 2009

baby, a uz mate vybrate kde idete rodit? a idete si tam spravit exkurziu? alebo tam zavolate? a treba sa do tej nemocky aj nejako zahlasit, ze teda tam by som rada?
oliiiiiiiiiiiiiiiif, ty ako so Sacou?

garonka
30. nov 2009

blumka

ja jednoznačne do Šace 🙂 na mňa tam už aj primar čaka 😀 radšej by som nerodila ale vo februari bruško presunula môjmu drahemu 😀 ja som bojko a veľke 😀 😀 😀

baby švagrina ma dnes zjazdila, že kokosovy matrac do postieľky som kupila ako najvčšiu somarinu 😠 no mne sa zda zatim celkom fajn aj detska lekarka mi ho odporučila buď kokosovy alebo kokos molitan no ja už nevem či dobre veci babu kupujeme 😠 😠

olifcek
30. nov 2009

blum asi saca veru x;o) uvidim, co zajtra lekar odporuci, sa ho opytam x;O)

olifcek
30. nov 2009

garonka no co ja viem, baby tu kokosovy kupovali a ja som sa nechala inspirovat...aj Ti povedala, preco je to hlupost?

maminnka
30. nov 2009

Blumka,
ja mam vybrate preto, ze som tam uz rodila a so skvelym lekarom, teraz by som zasa rada jeho k porodu. Exkurziu uz nepotrebujem, mala som tyzdnovu pred 3 rokmi. Ale vtedy som sa tam pred porodom bola pozriet, aj vsetko okukat. To fakt odporucam.

Alex,
super, tesim sa, dost velka pravdepodobnost, ze sa tam stretneme 🙂

hajdylca
30. nov 2009

garon a aj Ti povedala preco? mozno len kvoli tomu monitoru dychu.... ale inak si nemyslim, ze by mal byt zly ,ja mam tiez s kokosom- aj pre krpca aj pre mna a som s nim maximalne spokojna.... (zatial- nemam ho ni 4 mesiace 😕 )

olifcek
30. nov 2009

maminka a mala si zazmluvneneho lekara, ci nie? x;o) ak si pisala, prepac, zabudla som to x;o)

garonka
30. nov 2009

olif

kvôli monitoru dychu ona ho takisto mala pod kokosakom a že nikdy viac lebo nepipal vtedy keď mal no ja si z toho nič nerobím veď ten matrac stal 40 € 😕 ale je dobre tvrdy a lepšie ak babo leží na tvrdšom 😉

maminnka
30. nov 2009

Olif, ano, boli sme s lekarom dohodnuti, ale napokon som porodila pocas jeho pracovnej doby.

garonka
30. nov 2009

hajdy

aj my mame kokosovy dobre tvrdy je a príjemne sa na ňom haja 😀 tak dufam, že aj babu bude ok 😉

hajdylca
30. nov 2009

garon ja verim ze tiez bude fajn, moj drahy si kupil nejaku lenivu penu a veru v strede uz zlenivela 😲 a ma tam korytko, a tolko koruniek za neho chceli 😔

snad bude ten matrac pre baby dobry... no nas stal nestal tusim ani 15 eur...

idem ja hajat..

dobru nocku

zucana
30. nov 2009

dobru noc baby....
ideme hjat a zajtra pokupit vybavicku co chyba aby som mala pokoj pred vianocami a segra mi pomoze vyberat...
muzik mi zajtra odchaza do tej pokakanej Libie 😖

zucana
1. dec 2009

caute baby prvykrat som tu prva ja...aj ked z dovodu ze moj muz ma letiet do libie ale celu noc prevracal a citi sa naprd tak isiel prave za otcom ze ci vobec ide...tak dufam,ze nepojde lebo by ma asi slahlo....
dam pak vediet...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre