Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
1. dec 2009

ranko... teda zuci... ale teraz iste spis... 😀

vcera som bola na gravid joge... tak fajne som sa ponatahovala, keby tak kazdy den sa mi chcelo... clovek sa hned neciti taky nemotorny... 😅

hajdylca
1. dec 2009

Leni a kde si bola ? ja idem dnes na kurz http://www.pripravana-porod.sk/index.php?id=4&s... tam som zvedava ...

lenica81
1. dec 2009

hajdy, chodim do studia miracle... bud na nitriansku alebo znievsku, ale zaujala ma ta priprava s oteckom... musim sa ale este s oteckom poradit... od toho januara by to nebolo zle... tak ci tak chcem este na MD chodit cvicit... aby mi nejako ten cas presiel a neunudila sa... 😉

lenica81
1. dec 2009

ale teraz som si vsimla, ze je to o 16:15... takze nerealne pre mojho tvrdo pracujuceho mangela... 😕

hajdylca
1. dec 2009

ja idem teraz co dnes zacina a to je o 18.hod este je jedno miesto volne 😀
a to studio miracle som pozerala tiez, len mne sa zdalo, ze tam su iba kurzy- ze si musis zaplatit cely kurz, nie len jedno cvicenie...

lenica81
1. dec 2009

no, kurzy vychadzaju v podstate financne vyhodnejsie, ale to i na tej sklenarovej, ale da sa dojst aj na jednotlivu hodinu...

hajdylca
1. dec 2009

jaaj to som nenasla- ze by sa tam dalo prist aj na tu jednotlivu hodinu 😒 asi som to narychlo prekukala, lebo ja som tam nasla len kurzy a vacsinou boli uz vsetko obsadene- alebo sa uz davnjesie zacali... ale ja som tusim pozerala v meste...

olifcek
1. dec 2009

bre ranko

ranajkujem, paq sa poupravujem, osprskujem a pomalicky kamaratka pride po mna a hajde za lekarom,glg

martulanr
1. dec 2009

dobre ranko dnes otrasne pocaskooo

maculik
1. dec 2009

dobre ranko,
tak olif drz sa, daj potom vediet. Ale urcite bude vsetko ok, nic nezhorsene 😉
Tu tiez prsi, ja este lezim, lebo do pol4 som nespala, Adelke sa asi zase tlaci nejaky zubok, celu noc preplakala, no hroza. Nic nepomahalo a od bolesti tu nic nemam, len homeo. teraz je so svokrom, pojdu o pol hodku von, sice prsi, ale ved mame prsiplast pre nu, aj pre kocik.
Na obed budeme robit makove sulance a asi aj lekvartasky, tak sa tesim, mnamky 😵

maculik
1. dec 2009

zuci, ako manzel, isiel nakoniec? Z coho mu bolo zle, nevies?

lenica81
1. dec 2009

no... leje jak z krhly...

olif, drzim palec, nech je vsetko v poriadku...

macu, nerob chutky, my mame vela roboty, tak len nejaky rychly obed... ☹

martinaj
1. dec 2009

ahojte 🙂 dnes som bola v poradni 🙂 maly je uz dole hlavickou a vsetko je OK 😵
o 2 tyzdne ideme na UTZ, tak sa tesim 🙂

zucana
1. dec 2009

bre ranko tak som toho moc nenaspala....
nakoniec teda nesiel...volal dokymu a ma vraj nejaky virus...snad to neni prasaci....
takze asi ho stahujem dole k svokre a nosime rusky 😒

lenica81
1. dec 2009

mati, dobre vysledky... 😵

zuci, na jednej strane dobre a na druhej nie... ☹

filiatko
1. dec 2009

ahojte chcem sa opýtať kedy idete nakupovať kočík?ja vobec neviem aky mam kupiť, keďže babo sa nam narodi vo februári 😉

lenica81
1. dec 2009

my chceme ist medzi sviatkami pozriet do PL, kebyze nebude, objedname cez net hned v prvy jan. tyzden, aby este dosiel... 🙂 zalezi od obchodu...

v kazdom pripade vanicku ti treba a autosedacku, ak sa budete prevazat na fare... 😎

olifcek
1. dec 2009

baby z porodnice mozeme male v aute prevazat v autisedacke? ta nie je prilis velka na novorodenca?

martulanr
1. dec 2009

olif ja budem maleho brat asi vo vanicke tak som ho brala aj prvy krat z pôrodnice
ale ked ma autosedacka tu novorodenecku vlozku tak sa tam zmesti 🙂

olifcek
1. dec 2009

martu ja radsej vo vanicke, len som nevedela, ci sa to smie, kedze my auticko nemame x;)

martulanr
1. dec 2009

Olif ja som mala pôrodnicu cez dve ulice a aj tak sme isli autom teraz to mam 20 minut

lenica81
1. dec 2009

olif, my planujeme kupit 3kombinaciu s vajickom... takze by to malo byt ok... 😎

olifcek
1. dec 2009

lenica co by malo byt ok? vanicka v auticku? x;o) lebo do vajicka sa nam neoplati kupovat podlozku, kezde len z porodnice pojdeme autickom, paq uz vzdy len busikom

lenica81
1. dec 2009

joj, tak to je jasne, ze sa neoplati... 😉 myslela som ok pre nas... 😕

dudu
1. dec 2009

no ja mam tiez kupeny kokosovy matrac, ved ho vsade doporucuju lebo je pre babo lepsie ked spi na tvrdsom ako na molitanovom...

bola som dnes u toho diabetologa a nevzal ma ze ma plno a novych pacientov neberie...., potom som obvolala asi sedem ale s tzm istym vysledkom...
No nakoniec som musela poziadat svokru o pomoc tak mi dala jedno tel cislo a suz som aj objednana na 14.12, tak sa trosku bojim aby som naozaj nemala tu tehu cukrovku...

dudu
1. dec 2009

a autosedacka mi pride dnes alebo zajtra postou..., som si objednala cez net a celkom je dobra lebo ma aj nanoznik...kuknite 😅

http://www.autok.sk/autosedacka-dumbo-nanozniko...

olifcek
1. dec 2009

dudu super cena x;)

ja mam tu moju zadara, dostala som ju spolu s kocikom, igesina, ci jaka to znacka, nechce sa mi vszatav ku kociaru 😉

olifcek
1. dec 2009

kamoska je uz tu, tak letim do auticka a hajde kontrola....

garonka
1. dec 2009

ahojteeeee 🙂

dudu

aj mne sa zda ten matrac celkom dobry je akurat a aspoň ho babo nevyleží 😀 inač autosedačka je roztomila 😉

olif

my budeme babenko z pôrodnice vo vaničke niesť lebo tiež som nevedela ako domov a pytam sa mamy že ako môžem vziať babo domov lebo niektore mamičky vo vajíčku nesu babätka a take rozkošne v tych overaloch vyzeraju 😉 vyskočila na mňa ako či som normalna veď babenko budem mať v perinke nech sa neopovažím vo vajíčku ho niesť, no ona ma bude doma čakať tak radšej dam do vaničky nech na mňa nenakričí 😀

garonka
1. dec 2009

olif držím prstíky na kontrole 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre