Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. dec 2009

zuci, garonka, dakujem 😉

maculik
2. dec 2009

Ahojte, co ste vsetky vonku, ked bolo tak krasne? 🙂

zoska, nakoniec som v meste nebola, len tuto na sidlisku, lebo doobeda som dost chodila a cely spodok ma boli.
A svokra mi povedala, ze aj tak je tam len par stankov a vacsinou alkohol alebo jedlo..
Ako ti dopadla pisomka?

zoska
2. dec 2009

ahojky 🙂
maculik...no trhy nic moc, fakt len jedlo a pitie, remesla a vyrobky vraj az od 11teho...dnes akurat postavili strom, ale bolo kraasne 🙂 super den dnes, normalne mam dobru naladu z toho

pisomka no neviem neviem...mam z toho cudny pocit, ale ved uvidime, neviem kedy budu vysledky...

zajtra mam poradnu, a piatok odchadzame na trhy do BA 😵 tesim tesim...len v pondelok mam dalsiu skusku a neviem kedy sa budem ucit 😕 😅

olifcek
2. dec 2009

macu ahoooj,

presne na toto som myslela dnes...vonku je pocasie ake zboznujen. je sucho, nemrzne, nie je horuco, vianoce uz vsade....asi budem musiet ist aspon na polhodku niekedy do mesta. necham sa i s manzelom odviezt a o polhodku priviezt spat...

olifcek
2. dec 2009

zoskaaa no ja verim, ze to mas 😉

zucana
2. dec 2009

aj tu bolo krasne dnes....ale bola som na predporodnej potom sa starala o muzika a trosku si pospala...
teraz uz pozeram trosku telku a idem pomaly pripravit veceru....
a idem odstavit pomarance 😉

zoska
2. dec 2009

olif no ja verim tiez 😀
pridala som brusko 😉

olifcek
2. dec 2009

zoska Ty mas inak tak peknu postavu...ziadna celu a kila len na tehu brusku....trosku skocilo chiiii, ale este je malinke itak 🙂

zoska
2. dec 2009

olif no dakujem teda 🙂 celulu mam trochu na nohach, ale to uz davno...
no a dnes som zistila ze od minuleho tyzdna som pribrala presne 2kg 😲 ...mam + 8 teraz

zucana
2. dec 2009

zosi no uz sa to rysuje 😉
mala ma ibak u teba vela miesta lebo si vysoku takze sa vie pekne natiahnut a nemusi ist do sirky 😉
ale uz to peknucko vidno...daj niekedy aj foto z predu 😉

zoska
2. dec 2009

chcela by som nafotit tiez tie fotky pre muzika na vianoce, tak ak sa daco podari, tak potom sem hodim...len si musim najst cas na to 😉

katina2209
2. dec 2009

olifcek ty sa drž, inak ja pri prvom som mala tiež také ružovkasté z vyšetrenia tak hádam to nebude nič vážne, no my s martuli to bude mať ešte ťažké s tými kosťami a ja som sa dnes dozvedela,že ostanem v práci do 18,12 lebo keby mi počítali materskú z minulého roku tak by som mala o 20 Eur menej na mesiac tak to radšej ešte 3 dni potiahnem chcela som ísť 15.12. mám ešte týždeň dovolenku čo robia 3 dni 🙂
zoska hádam písomka bude dobrá...
zucanka a ty čo teraz vyváraš na večeru?
zoska pekné brušenko
Ja som taká unavená ,že by som spala....

zucana
2. dec 2009

mna kosti nastastie neboli aiba vcera ma nohy boleli a sem tam iba zabolia....
no nevyvaram teraz moooc....idem ugrilovat kuracie prsia a k tomu bielu ryzu pre muzika ja si tam nieco cvrknem
zajtra si vsak spravim svieckovu som dostala chut 😀 ale asi s cestovinami lebo knedla tu nehrozi a mne sa nechce robit...
baby co papate zelezo nie je vam potom nejak divne?
inak je tam napisane ze moze byt cierna stolica niekto sa pytal...
a dala som este foto s muzikom

katina2209
2. dec 2009

mňam sviečkovú by som si aj ja dala....
jaj mne sa tak ráno nechce vstávať keď v noci zle spím a ráno vstávam o 6,30 a ešte je tma...

olifcek
2. dec 2009

zuci ja mandarinky baaarzo luubim uz par tyzdnov 😉

zoska som zvedava na tie fotkyyyy

kati dakujem za povzbudenie. vyzera, ze je to uz uplne ok...ale tesim na piatok, ked sa necham skontrolovat 😉

a to Ti 3 dni rozdodnu?

olifcek
2. dec 2009

zuci jj, po zeleze moze klesnut na chvilku tlak....idem kuk foto

deda
2. dec 2009

Ahojte baby dnes som bola v meste pozriet na vianočnych trhoch u nas v Trnave,ale stankov malo ale mne to stačilo aspon som sa tam dlho nemotala,a ochutnala som deci vianočného punču,som neodolal,bol vynikajúci....bola som si na pšte po balik mi prišiel ten monitor dychu aj s tym košom na plienky....už som ho vyskušala a všetko funguje ako ma...tak som spokojna...inak ten minitor aj kôš na plienky je presne taky isty ako maš ty Zoska....

olifcek
2. dec 2009

pekna fotocka 😉 ....ale kde je prstienoooook ?

olifcek
2. dec 2009

ina, posuul sa mi datum porodu uz na 6.2., chiiii

zucana
2. dec 2009

😀 doma ho nenosi
vsetko si vsimnes 😉

olifcek
2. dec 2009

on ho maaaaa, takze tam asi malo byt, ze ho doma nenosis, cooo? 🙂

zoska
2. dec 2009

olif ked fotky vatvorim urcite sem hodim, ale este su len v mojich predstavach 😀

deda tak to je super, ze vsetko funguje... a mas pri tom kosi aj tie vrecka? lebo ja nie 😒

zuci 🙂 pekna fotka, zlati ste

katina2209
2. dec 2009

no olifcek predstav si lebo keby som išla na materskú v decembri tak mi počítajú materskú z roku 2008 a takto pôjdem 2.1.2010 a to mi budú počítať už z 2009 týždeň mám dovolenku tú si vyberám predtým,ale už by som bola najradšej doma ako ty a oddychovala

deda
2. dec 2009

mala som tam aj tie sačky jedno balenie,ono je to vlastne jeden dlhy sačok a ten sa trha ak je plny koš a vždy sa dolu spravi uzel malo by to byť tak asi 170 plienok,
Olif 6.2. je krasny datum, ja mam 6.2. narodeniny...

olifcek
2. dec 2009

kati, jaj, ja som pochopila. ze ides na md 15.12 namiesto 18.12

martulanr
2. dec 2009

ake mate kraasne bruskaaa 😀
zuci pekna fotkaa

zucana
2. dec 2009

olif jaaaj....no my ho doma obaja nenosime a prave sme isli niekam a ja som si ho este nstihla dat 😉

katina2209
2. dec 2009

no ja som to asi napísala nezrozumiteľne, martuli a ako dnes s kosťami ešte pracuješ? a to magne B6 berieš ako často?

maculik
2. dec 2009

zosi, pekne brusko a zusi pekne foto s manzelom 🙂

akosi mi je divne, dost ma boli brucho, som to rano prehnala s chodenim 😒

deda
2. dec 2009

Kati ja idem na Md od 1.1.2010 a ešte mam 13 dni dovolenky tak už od 11.12. čerpam dovolenku,musim ukončiť pn teraz ked pojdem na poradnu 9.12. už sa nebudem musieť prisposobovať vychadzkovym hodinam,aj ked je to už asi jedno lebo už sa mi aj tak nikam moc nechce a ked tak tak iba na chvilku,lebo hned mi tvrdne brucho a boli nohy a o cikaní ani nehovorim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre