Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. dec 2009

tha fajne...oni vraj uz ine ani nerobia, len tieto. ze ja som mu nevolala skor ☹ vraj to vela zenam staci. no odporucil mi kupit si na zaciatok par kusov na vlozky na inkontinenciu TENA Lady extra, ze zachytia okolo 4dcl krvi. kus stoji cca 9sk. daju sa aj predpisat, len zrejme na to treba mat ak take zdrav. tazkosti...

mu bude, vecer volat a poradi mi, aku znacku coko kupit a tak x;o)

maminnka
11. dec 2009

Olif, Ty si zlata, ze to konzultujes s lekarnikom 😀 ale aspon nemusime aj my 🙂

olifcek
11. dec 2009

chi, som otvorila jedny, nech vidim. no fakt dajake prtave su. no kamarat vravel, ze je to v pohode, ze zeny tak aj kupuju, ze aspon dva baliky tychto a paq tych tena lady extra, ze to staci x;o) ze to vyuzijem v pohode x;o)

olifcek
11. dec 2009

mami no je to moj dlhorocny kamarat x;o))))

garonka
11. dec 2009

nie olif ja som sa až smiala ake mini su 😀 no ale parada budeme sa teba všetko pytať keď maš konzultanta 😀

olifcek
11. dec 2009

baby, koselu na kojenie s dlhym, ci kratkym rukavom kupovat? ci aj aj?

olifcek
11. dec 2009

garonka jj, vzdy hovorim, ze mam osobneho lekarnika, i financneho poradcu v inom kamaratovi a tak, chi x;o))

a jasne, kludne, ked mate otazky, dajte, ja si to spisem a opytam sa ho x;o)

garonka
11. dec 2009

olif ja mam s kratkymi rukavmi lebo ratam že v nemocke bude pekelne horuco, a jednu som mala s takymo otvormi na ceckach ale som ich zašila 😀 stale sa mi tie otvory otvarali 😀

garonka
11. dec 2009

baby ake plienky kupujete ? pampersky? či hugies alebo babylove z DM? aku značku?

olifcek
11. dec 2009

a kolko kosiel di mam do nemocky brat?

garonka
11. dec 2009

olif ja asi vezmem 3 jednu taku lacnu ku pôrodu a dve na potom ale ešte musím kupiť tie doma som znehodnotila 😀 a vraj dobre je aj ponožky tam vziať no mne bude potom na nohy horuco 😕

olifcek
11. dec 2009

garonka kolko je lacna? nech mam prehlad...a kde ides kupit? porad x;o)

ja som si prave objednala jednu takuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5770499

jj, ponozky si vezmi, na nohy tam taha...x;o) a ja musim v ponozkach aj spat, moja mania x;o)

olifcek
11. dec 2009
garonka
11. dec 2009

jej aka zlata je košieľka a ma i otvory 😀

taku obyčajnu kupim za 7 € u čiňaka aby som nemala nejaku extra super košeľu pri pôrode 😕 alebo nam daju v šaci tie biele plachty 😀 mne u nich tie košele pripadaju ako pre strašidla 😀

tam je zima? joj a ja ponožky nenavidím, joj a nieto ešte v nich aj spať ja sa v noci idem roztopiť 😀

zoska
11. dec 2009

ahojte 🙂

ja mam dvojo poporodnych vloziek- jedny hartman a jedny bella mamma...nevedela som ktore su lepsie, tak som vzala z kazdeho jedny 😉

koselu na kojenie mam zatial jednu kupenu s krat. rukavom a na mna je aj dost kratka, ale inu som nezohnala a stala 7eur tak celkom v poho , 2 mi dala svagrina, ze ak si nezozeniem uz.... ale do porodnice beriem max. 2 kusy a tam budem vyuzivat hlavne ich kosele, naco nicit svoje 😅

plienky chcem kupit pampersky newborn a uvidim ci sa osvedcia...huggies kupovat nebudem...na ne som pocula od troch mamiciek , ze su zle

olifcek
11. dec 2009

garonka jo, otvory, ktore si zasila...snad mi nebudu vybehat no x;o)))

no, ja by som aj vyuzila tie ich na porod x;o)) neviem, ci Ti ajtak tu ich neoblecu nakoniex x;o))) takze u cinana a cca 7eur jo? dobre, drahemu poviem x;o)))

a kolko Ta vysli tie dve? len nech mam predstavu...nerada kupujem draho, i ked asi 300sk nie je moc, ze? x;o)

nooo je tam teplo, ale na nohy, kebyze nemam ponozky, by bola zima...

zoska
11. dec 2009

inak som mala dnes sen...porodila som teraz na konci 7meho mesiaca dom...z na druhy den som sla do nemocky aj s babom, ze aha mne sa narodilo dieta predcasne a oni ze no dobre vyzera byt zdrave mozte ist domov...v aute som ho zacala kojit a potom zaspalo a ja som sa zobudila...no cista blbost 😀

olifcek
11. dec 2009

zoska a na pampersky je teraz vsade akcia, aspon u nas v ke...kupis jedno balenie, kde je plus navyse 50percent a este k tomu dostanes dvojite balenie vlhcenych utierok pre babo...zeby som nechala manzelika toto kupit?

zoska
11. dec 2009

olif fakt? a kde to je v drogeriach ci v tescu? by som sla kupit rovno

garonka
11. dec 2009

zosi čauko 🙂

mne sa tie hartmanky zdaju nejake male 😀 a to asi len jednu veľkosť tych vložiek vyrabaju 😎

no nam v šaci asi košele nedaju alebo hej? zistíme 🙂

na pampersky som počula chvaly a na hugies sa pytam lebo mam 2 kupony na zľavu ale radšej kupim tie plienky ktore su viac osvedčene

garonka
11. dec 2009

olif fakt? a kde? ja dnes zbehnem do DMky ake zľavy tam su

zoska
11. dec 2009

inak tie nocne kosele celkovo su take drahe...mama kupovala babke koselu, slovensky vyrobok, cista bavlna, akoze krasna nocna kosela pre stru pani a cena je 22eur...no matka zem...strasne

petuskaxfun
11. dec 2009

Ahojte storokov som tu nebola tak mi sme mali v 31.t.1700g tiey sa mi malicky otocil KP a Zacalsami skracovat krcok a som otvorena na jeden prst baby myslite ze je to ok?????diky za odpovede

zoska
11. dec 2009

ja som mala tiez na huggies kupony, ale ja ich nechcem...sesterka povedala, ze ked ich uz raz zalepila a nahodou zle tak sa nedali odlepit, len roztrhnut, kamoska vravela, ze jej malemu nesedeli, za sa z nich precikaval atd.
mozno som narazila len na zle referencie, ale tak ich radsej nekupim

garonka
11. dec 2009

zosi och bože môj to snaď už v obchodoch fakt prehaňaju 😠 ja som napríklad včera bola šokovana jedna bavlnena plienka slovenska výroba a stojí 1 € a keď som si vyratala, že mi treba max 20 tak super za plienky 20 € 😕 šialene to ceny su

zoska
11. dec 2009

peti, no otvarat by si sa asi nemala 😕 nenariadili ti kludovy rezim? babo ma peknu vahu uz, ale este by tam moho take 3-4 tyzdne vydrzat, tak sa setri a vela odpocivaj

garonka
11. dec 2009

zosi no i ja mam tie kupony ale nevyužijem ich švagrina poradila, že jej decka mali z hugies stale mokre riťky no možno niekomu vyhovuju ale stavíme na pampersky alebo babylove z Dm 😎

garonka
11. dec 2009

petka vyložiť nohy a relaxovať a vydržať a len ležať a ležať

zoska
11. dec 2009

presne tak garon 😉
no mala by som sa ucit, tak nachvilku vas opustim...
o 15.00 mam UTZ, sa tesim 😵

olifcek
11. dec 2009

v tescu, carrefouri, hypernove, a dm....ten skuste na nete kukut, bo nepamatam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre