Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
18. dec 2009

matesl, myslim, ze to dlhsie trva s tym gelom, tak preto uz doma...
ale napr. ja som mala taku prirodzenu ocistu tela pred a v den porodu, normalne prirodzene trosku ma prehnalo, takze som bola cista teda aj ked mi ten klystir dali... ono niekto spominal, ze nase telo vie co ma robit a funguje dobre... tak neviem.... ved za skusenie gelu nedame nic. a v nemocke ti ho jasnacka okomentuju 😀
tam to nemaju radi take veci 😀

lolka
18. dec 2009

matesl, no, ta cena nie je az taka super 😒

ozaj, som vam chcela napisat.....v HM v Auparku maju super zlavy na detske veci (teda okrem ineho), som tam pokupila plne veci pre Viki, naozaj sa oplati. nie je to na cely sortiment, ale su to pekne vecicky, maju bodynka, teplackove supravy, overaly, svetriky..... 😉

ewelyne
18. dec 2009

lolka, dikes za tip. 😉
no ta cena... ta ma odradza na vacsine novych kociarov, ktore sa mi pacia 😠

matesl
18. dec 2009

ja som kukala aj na bertini kocik, tiez lahunka konstrukcia a ked nam ukazovali ako sa lahunko polohuje a tak...mnaaammm

ale ked si predstavim co este vsetko by som vedela kupit za to co usetrim na lacnejsom kociku tak neviem...

Lolka a maju aj na chlapcekov? bo ked som bola ja kukat na babulky maju kraaasne veci a 5 polic a na chlapceka tak 1-2 😒
ale ja mam zatial vsetko, dostala som kopu bodyciek a dupiniek od kamosky, az potom na leto nebudem mat ale to este neviem aku velkost budem potrebovat...ale ved aj po budu mat akcie ;)

matesl
18. dec 2009

ewe, no ja mam v poslednom case bud hnacku alebo dlho nic...zeby priprava 😉
ale riadne to teraz bolôi ked sa krutia creva a este tam je aj malinky...asi malo miesta...inak ja som kvoli kolike skoncila v 20tt na pohotovosti, myslelinajprv ze oblickova kolika, ale po hodine cakania to preslo 😀
este ze su taky rychli na tej pohotovosti

ewelyne
18. dec 2009

fiha, matesl, a co ti dali na tej pohotovosti na to?
a uz mate kociar? no, ja som pri prvom tiez zistila, ze na baby maju toho viac 😉
a po vianociach by mohli byt ale uuuplne veeeelke zlavy na take vecicky, tak potom asi tiez nieco nakupim.

matesl
19. dec 2009

nic, kym si ma niekto vsimol tak mi to preslo, ale uz viem ako sa citia ludia co sa im zamotaju creva...bolest ze ani nadychnut sa nevies...a kym som cakala na pohotovosti, mo to aj preslo...pri lekarovi co pisal spravu ze ma prezrel ma nechali v krci stat...este aj zle napisal, ze to mam na pravej strane...bolelo ma na lavej...
potom po 1,5 hod dosla nefrologicka ale mne uz to aj preslo...
no ale pozerali ma aj hore na ultra a aspon sme sa dozvedeli ze to bude chlapcek, a ked somm dosla dole spat na CP, uz ma cakala chirurgicka, asi ze slepak...tak som je povedala ze uz je to ok, a ze to nebolo na pravej strane ako to napisal te uzasny lekar... no ziva katastrofa...

nemame kocik, ale uz je najvyssi cas ak by to dlhsie trvalo kym to objednaju... 😖

alex
19. dec 2009

no čo sovičky, spinkať sa vám nechce?

matesl
19. dec 2009

xii xiiii ved to, ze zas mam oci dokoran 😕
a rano budem o 7 hore...sa asi uz organizmus pripravuje na prebdene noci 😎

matesl
19. dec 2009

a zaaas ma vyziera kyselinaaaa .. beeee 😝

ewelyne
19. dec 2009

alex ahooooj ako bolo na foteni bruska? kedy budes mat foto? 😉

no jo sovy, proste nemozem zaspat ani za svet...

alex ty planujes rodit na antolskej, ze? mas tam uz lekara?
ja stale vaham medzi antol. a kramar.

matesl
19. dec 2009

babulky a uvazujete o odbete pupocnikovej krvy?
ja stale neviem, lebo vraj u nas na Slovensku t o nejak este nevyuzivaju ako by sa dalo...

alex
19. dec 2009

ewe fotenie bolo super, pár fotiek mi poslala fotografka na mailik, sú super. Daj mailik do IP a pošlem ti, nech sa pozrieš 😉

Hej, na antolskej, ale lekára si asi nezazmluvním, skôr chcem nadštandardný pôrodný box.

ewelyne
19. dec 2009

matesl, ja ked citim kyselinu, tak si davam zeleny jacmen, ale nemam s tym nastastie problem,
ale vraj je na to dobry caj zmes- zihlava, repik a harmancek. obmedzovat mliecne vyrobky a mlieko, cukor a ovocie- okrem hrusiek 😉 skus.

alex
19. dec 2009

matesl, my neuvažujeme o tej pup. krvi.

ewelyne
19. dec 2009

no to, hlavne aj kvoli tomu boxu, kde mas sukromie od prvej doby porodnej nad tym rozmyslam... vyzera supisne. a jedna baba co rodila v lete, tam mala na striedacku kamosku, muza a maminu- len nesmeli byt vsetci naraz a striedali sa 😉 a tam mozes pouzivat aj vonne lampy a robit si co chces...uplne sukromie ... to ma laka, a je aj vraj dobre polohovatelne... neviem... ty si uz bola kuk nazivo? ja len na foto..

matesl
19. dec 2009

no ten cajik musi byt dobry, ja to hasim cistou vodou, ale je to na chvilu...mliecne ani nemozem vela, beriem zelezo...
no ja trpim kazdy vcer...az na vracanie mi je z toho...niekedy musim rychlo do sedu...fuuuuj be ☹

hmm, ja som o tej krvi chvilu rozmyslala, ale nasla som na nete tabulku na ktore choroby to mozu pouzit a pri kazdeja tam bola hviezdicka s odkazom na nejak obm,edzenie...ze ale vtedy a vtedy sa to neda pouzit...tak fakt kaslem na to za tie peniaze

alex
19. dec 2009

moja kamoška si ho tiež chválila, ale vraj ho lekári nemajú veľmi radi, neviem prečo...
No máš tam svoje WC, kúpeľňu, súkromie...
Uvidíme, hádam bude voľný, keď to na mňa príde.

alex
19. dec 2009

matesl no veď práve, nikde nie je istota, že to použijú, keď je treba. A verím a dúfam, že ani jednej z nás také nebude vôbec potrebné.

matesl
19. dec 2009

tak tak, hlavne je pozitivne myslenie 🙂

ewelyne
19. dec 2009

alex, to je divneeee 😨
preco to lekari nemaju radi??? ja fakt uz nicomu nerozumiem... fakt..
lebo si ho das do sedu a on ma problemovy pristup ci co??? no sila...
ale ten klud a to sukromie je podla mna na nezaplatenie, vies, lebo niekdy zena, ked nevladze oponovat a silu rozpravat a nema doprvod tak tam nakluse 5 medikov a kuka...

alex
19. dec 2009

tiež nechápem prečo, ale vraj sa im tam horšie rodí, či čo. Neriešim, ja chcem súkromie a oni nech sa s tým nejako vysporiadajú 😉

matesl
19. dec 2009

dobru nocku, idem uz pomaly hajat... papa

alex
19. dec 2009

No idem ja už do hajan, malý ma už kopká, nech idem do postele, tak radšej poslúchnem.

pa pa pa a dobrú nocku

olifcek
19. dec 2009

Kuk baby. Ja som sa odkedy som tu, z postele nedostala. Papam na nej, na malu potrebu mi nosia misu, dnes som potrebovala na velku ale ked povedali, ze to tiez do toho, rozmyslela som si to. Ale ak budem dnes rodit, neminie ma to. Zuby tiez v posteli...sprchu nemozem, lavor mi nosia...

olifcek
19. dec 2009

Kde ste ha? Sobota, coo?

martinaj
19. dec 2009

dobre ranko 🙂 ako sa citis olif?

andrea2603
19. dec 2009

dobré ránko 🙂

Olif, teba normálne priklincovali k tej posteli ☹ , ale ešte vydrž, veď oni vedie prečo ani len na WC nemôžeš. Keď sa Olivka narodí, ešte sa nabeháš okolo nej 😉

olifcek
19. dec 2009

Marti som v ocakavani, stale cakame na vysledky krvi, nech sa rozhodne, co dalej.

olifcek
19. dec 2009

Adi, mala sa tlaci moc moc, otvorena som na prst, tak nechodim, nech sa nepresunie nizko do panvy...uz by som uvitala narodenie malej. Takto sa len bojim, ci jej neskodi, ze tam ma malo al.malilinko vody. Ved mam vlozku stale ruzovu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre