Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
19. dec 2009

neboj olif vsetko dobre dopadne 🙂

olifcek
19. dec 2009

Inak, 17. Ked som sem prisla, od cca 23.0-03.30 som mala kontrakcie kazdych 6-7min., ale infuzky a tablety to stopli. Dnes ale opat mam cosi pod.ale kazdych 20-25min.chjo

olifcek
19. dec 2009

Marti dufam a vlastne, uz aj tomu verim

janielah
19. dec 2009

oli, drz sa, myslime na tebe !

babky a vy si myslite, ze ked podpiseme v nemocnici revers, ze nas aj tak nepustia skor? (ja sa vlastne na to spolieham, a ked nie, tak ma mamina ako doktorka odtial vezme....pravdaze, ked budeme v poriadku..) ja som totiz ako tzv. pan MOnk - ak poznate a mam problem sa v nemocnici i klucky chyti...preto sa mi tam nechce byt ozaj dlhsie ako je nevyhnutne...

janielah
19. dec 2009

alex a aj mne posli do ip foto, som zvedava, lebo na tejto malickej pri pase sa da tazko okukat ta 😉

olifcek
19. dec 2009

Jani ked budete v poriadku, nebudu vas tam drzat, uvidis

ewelyne
19. dec 2009

olifcek, drzte sa 🙂))

jani 😉 maminka ked moze a zobere ta, je to supis. ja som tiez ako ten monk 😀 to si dobre napisala...
ale je to tak, ze ja som sa pri prvom pytala a teba ako maminku pustia, len babo nechcu pustit... 😒 a bez baba prec, ako tie nase slovenske "opalene"...

martinaj
19. dec 2009

jani, ja som podpisala revers ked sa mi narodila Veronika, ono slo o to, boli sme tam 8 dni, lebo malej pichali antibiotika a ked ich dobrala, ju chceli pustit domov ale mna nie, lebo som mala velmi opuchnute nohy. tak som ho podpisala a isli sme 🙂 doma mi to behom dna preslo....

olifcek
19. dec 2009

Baby, dakujem

ewelyne
19. dec 2009

martinka, ale to ste tam boli uz 8 dni, to ano..
my sme vcera s blumkou rozoberali ten ambulantny, tak ze den dva po porode domov a to nechcu...
samozrejme ked je vsetko oki.
lebo ja som sa pytala, tak pediatricka by sledovala zltacku a PA by mohla chodit kazdy den tiez pozriet babatko...
a na termine screeningovych vysetreni sa da dohodnut... 😔
a ked som to chcela zistit, tak oficialnou cestou, nikto sa k tomu nechce vyjadrit, ze to si musite s nemocnicou...ale ved je nieco viac ako nemocnica, nie?

martinaj
19. dec 2009

fu, tak to asi nejde.... ale podla mna tie 4 dni sa tam daju vydrzat, predsa len keby sa nieco stalo ste tam.... aj ked pre mna to bolo strasne deprimujuce 😠

ewelyne
19. dec 2009

vwd to martinka... aj pre mna a este zalezi ake budes mat stastie... ach joo... lebo ako som pisala, tak si myslim, ze sme boli ohrozeni viac tam tymi cudzimi zvonku a podmienky v akych sme boli... 😔 a to by sa doma nic z toho zleho nestalo... 😔

ewelyne
19. dec 2009

olifcek, a na kedy ti naplanovali zu sekciu? na vecer dnes? ci ako? cmk

andrea2603
19. dec 2009

olif, a nemôžeš rodiť normálne, keď cítiš že máš kontrakcie?

andrea2603
19. dec 2009

ewe, keď si tu, ty ako naša bylinkárka: Niekde som čítala že ten čaj z ostružiny sa má začať piť 2 mesiace pred pôrodom, niekde zas píšu že 1 mesiac. Predsa idem už rodiť 3x, to že už tá maternica je viac ponaťahovaná tak kedy asi začať. A rozmýšlala som, že ani prvé dve detičky sa nenarodili po termíne, tak možno aj toto pôjde skôr, či už len ten 1mesiac pred termínom by už nebolo krátko?

ewelyne
19. dec 2009

andrejka, tak v tom tiez nemam velmi jasno, ale myslim si, ze to by nemal byt problem zacat skor, lebo ja tiez ratam dva tyzdne skor, ako pri prvom a ono to moze byt kludne este skor a baby zacinali skoro niektore co som citala, tak asi v pohode... 😉

matka331
19. dec 2009

ahojte babenky .......vy v noci tolko popisete ze ked ja rano vstanem tak kym to precittam tak ma zase tahaa spinkat od pocitaca 😀 😀 😀 😀 😀 olif a ako znasas tie kontrakcie?drzim palceky

zucana
19. dec 2009

no baby vy ste nemali v noci co robit?kebych to ja vedela tak pridem aj ja...som toho moc nenaspala...muzik prec...
u inak my tu mame 20 cm snehu 😀 rekord v IT po 10 rokoch 😉 idem si pustit 3 oriesky pre popelku a konecne nejaka atmoska 😉
olifcek stale na teba myslim a modlim sa kazde rano aj vecer za vas...verim,ze bude vsetko oki ved nam date potom vediet
andy asi nemoze normlane aby babo bolo vporiadku lebo je asi male a v kritickom stave ...a klasicky porod aj pre babo aj maminu by mohol byt kriticky...

andrea2603
19. dec 2009

ewe, tak ja asi bud.týždeň začnem.
zuci, aha, to máš pravdu.

blumka
19. dec 2009

ahojte kocky...dokvapkala mi infuzka tak som tu 😉
mali sme vizitu a kym prisla pani doktorka prestudovala som si kartu..zistili mi kvasinky, nic nove..kurnik...ale inak mam vsetko ok...uvidime ako sa vyjadri v pondelok pan primar 😉
olifcek, juj, tak silno na teba stale myslim, sme tak blizko pri sebe a nemozme sa vidiet...daj mi prosim ta potom vediet na aku izbu ta prevezu ak sa olivka uz narodi a teda ci si ok s tym aby som ta prisla kuknut...dajako sa urvem a zdrhnem im stadialto na chvilocku...teraz nemozem na operacku

ewelyne
19. dec 2009

zucana, jeeeej tooolko snehu???
sme zasa buntosili 😀
milujem tu rozpravku...

inak co dnes varis, ci nevaris? ty mas take supis recepty... 😉 sikovnica jedna 😉

no to asi ano, pre take malinke babo, by to bolo tazke...

ewelyne
19. dec 2009

blumi supis, tak to by vas mohli pustit, ze? 😉

blumka
19. dec 2009

ewe, no ja dufam, ze hej...este ma pozrie primar v pondelok, ze ci sa neotvaram alebo take daco...a uvidime...ale snad je vsetko dolu aj tam vnutri, ved lezim cely den, sekam dobrotu 😀

zucana
19. dec 2009

dnes nevarim...varila som vcera vecer na dnes...pecene bravcove so zemiakmi a urobim k tomu dusenu kapustu... a vecer nejake cestovinky....
zajtra pride navsteva....tak idem robit rebierka...

zucana
19. dec 2009

blumi neboj v pondelok ides domkov 😉

blumka
19. dec 2009

zuci, mne bude stacit aj streda... 😀

zoska
19. dec 2009

no caute 🙂
clovek sa tu 2 dni neobjavi a teraz sa nestiham cudovat...
kontrolovala som mail a olif mala napisany status, ze dnes asi cisarsky...skoro mi oci vyletele, tak som otvorila konika a nestiham ty brdo 😕

olif- moc drzim palce... mala je uz dost velka, aj kortokoidy hadam urobili svojea bude to dobre 😉 ja som sa narodila v 34tt a bolo dobre...a vtedy medicina bola na inej urovni, takzeee.. verim, ze vsetko bude o.k.

blumi, tebe tiez vela sil a nech si coskoro v poriadku a domka 🙂

martulanr
19. dec 2009

ahojte
Olif stale na teba myslim drzkajte sa 😉

Blumka uvidis na vianoce doma budes 🙂

dnes nic nerobim oddychujem maly zasa cvicenia robi ledva chodim

blumka
19. dec 2009

baby, zomrela zena toho byvaleho hokejistu vinca lukaca...napisu ze bola infikovana virusom prasacej chripky ale ze dovodom bolo zrejme to ze mala silny zapal pluc a bola uz dlhodobo v kome to nie...to su skreslene informacie...ide ma porazit z tohto nasho statu

ewelyne
19. dec 2009

blumi, ved to, vytrhnute z kontextu... nikdy nenapisu, ze ten clovek bol na invalidnom dochodku a liecil sa desatrocia na x chorob, len napisu, ze mal virus tej chripky... a je... bububuuu... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre