Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. dec 2009

Zuci, dakujem x;o) prave som malej zaniesla mliecko. S obavami sa pytam, ci papala, ci neodmieta. Sestricka, ze:,,viete jak sa hlasila o 21.0? Dala som jej, kolko chcela. Zjedla 40ml.,, padla mi sanka, podakovala som sa a idem hajat.

blumka
26. dec 2009

olifcek, ty mas super bojovnicku 😉

olifcek
26. dec 2009

Papa v casoch: 12.0, 15.0, 18.0, 21.0, 00:00, 3.0, 6.0, 9.0

olifcek
26. dec 2009

Blumka, myslis? A co este nespis, ha?

maculik
27. dec 2009

Dobre ranko 🙂
Zuci, tak si uzi rodinku, dokedy ostavaju? Aj mate nejaky program, ci len oddych doma?
Olif, to je super, ze malinka tak papa, len tak dalej 😵

my sme uz vyse hodiny hore, pockam, kym sa trosku rozjasni a pojdeme do pekarne kupit cerstve pecivo a cucoriedkove mafiny. Aj do mraznicky dam, nech nemusim chodit stale.
Dnes len doma, prechadzka, uvarim obed a podvecer dojde bracho.

garonka
27. dec 2009

krásne ranko vám želám 😵

olif ja som sa pri tom videjku uplne rozcitlivela, take dojemne to bolo, a mala je podarena ako ručkami nadhadzovala aby ju tato nerušil 😀 prekrásne dievčatko je Olivka 😵

zuci mňam lokše, presne aj ja take robím a zasnežene mame po celej kuchyni ale vysledok stojí zato 😉
ja zvyknem omastiť roztopenym masielkom a babka domacou masťou, len mne maslo viac vonia a su lokše chutnejšie, mňam ale si narobila chute 😉

inač ja som dnes v noci bojovala so spankom nič som nespala tak som si z netu posťahovala vianočne komedie jedla pri tom namiesto sladkosti suchare a uvarila detsky punč 😀

maculik
27. dec 2009

garonka, dobry program miesto spanku 😀 A odkial si stahovala? Ci len tak z archivu? Lebo ja som vcera vecer na nete nieco hladala, ale nic.
Tiez som toho moc nenaspala, Adelka takmer kazdu hodinu zaplakala, tak som sa vzdy zobudila, aj ked nie vzdy sa prebrala. Neviem, ci idu ocne zuby alebo preco je taka nekludna.
Teraz by som najradsej zalahla a spala, ale neda sa ☹

garonka
27. dec 2009

macu mame jeden program warextreme či ako sa to vola, švagor platí poplatok za data a sťahuje i on aj my 😀 a tak to vyzera že aj dnešna noc bude taka, mam obrateny režím, cez deň si schrupnem 2 hodinky tak ma zmohne unava a v noci nemam čo robiť 😒 tak len filmy ma zachrania a detsky punč 😀 ale to chodenie na zachod bolo veru otravne 🙄

no ty si aspoň nemohla spať kvôli Adelke a ja zas som sa nudila, to je paradox čo?

blumka
27. dec 2009

ahojtee..konecne neprsi ale mrzne..mozno aj trosku snehu bude, ci?
olifka ja nespim, lebo rano vyspavam do desiatej, mam tu mojich rodicov a bracha, o vsetko sa staraju, ja nemusim robit nic, takze cumim do telky alebo len tak sa vyvalujem ... 😅
olifka a urcite je tvoja malicka velka bojovnicka...narodila sa predsacne ale podla toho co pises, je silnejsia ako niektore donosene babatka...uz teraz sa prejavuje ako silne babatko, bude to silne dietatko, ju len tak daco nevyplasi 😵 😵 ..trosku mi pripomina moju Tete, ona tiez mala zltacku ale pazros bola od zaciatku velky, a ked nedostala jest hned ako si zmyslela tak bolo krikuuuuuuuuuuuu, a uz od prveho dna bola velmi vnimava, stale na nas kukuckovala, obzerala si nas aj fotky co mam z porodnice su vacsina take ze ma ocka otvorene...a teraz je z nej riadny sinter ale hocico ju len tak nezlomi

maculik
27. dec 2009

no to hej 🙂 Nastastie uz som tak nastavena, ze vzdy hned zaspim, ale predsa len to uz nie je ono, ked sa v noci aj 5x zobudim... Teraz varime, popritom sa hrame a asi si lahnem s nou, ked ju ulozim na spanok.
A od rana mam bolesti ako pri menzese a hrozne tvrde brucho, je to neprijemne, tie bolesti som uz dlho nemala. Asi si dnes dam miesto 2 magnezii az 3.

a to mate super s tym stahovanim. My vsetko kupujeme, ale tu su casto akcie, hlavne na take tie klubove a nezavisle filmy, teraz tak Vladko kupil sadu od Almodovara, akurat sme predvcerom pozerali jeden film, no riadne uletene sceny tam boli 😝 🙂

blumka
27. dec 2009

maculik, este ti adelka nespava dobre? ci to len tak vynimocne sa budi?...u nas dnes v noci mali Tete s ockom pokec, obidvaja sa zo spanku rozpravali az kym som ich nezrusila ze nech uz su ticho... 😀 😀

pepppe
27. dec 2009

ahojte,,neni som sice februarova,ale chcem sa vas co ste trosku popredu v tehu spytat,ci moze priatel pocut take zblnkotanie v brusku,ci to moze byt baby,ked sa hybe,,,co vy na to?som v 13tt

blumka
27. dec 2009

ahoj peppe, a ty nieco citis? mozno take steklenie alebo take nieco? neviem ci to uz priatel moze pocut asi skor nie ako hej cez tvoje brusko ale ty uz mozes v 13tt citit nieco....

olifcek
27. dec 2009

Blum a stichli? Chi

blumka
27. dec 2009

hej, stichli...terezke sme zapchali pusu cumlom a bolo 😀 😀 😀 ako sa mate?

maculik
27. dec 2009

blumi, este nie ☹ Aj ked uz sa takto vela nebudi, to len poslednych par noci, aj to sa nie vzdy preberie, len zaplace a ticho. Neviem, ci tie ocne ju uz tlacia alebo co.
Normalne noci su tak s cca 2 zobudeniami.

maculik
27. dec 2009

blum, a o com debatili? Mala si sa pridat 😀
Olif, dobre ranko 🙂

pepppe
27. dec 2009

ja este nic necitim,,,vraj co cakaju prve baby,to citia az neskor,,,,noo nevadi,som si myslela,ze to zblnkotanie moze byt baby,ale este si asi pockame🙂) aspon uz viem,heh ze to co pocuje to baby neni,dakuje 😉

blumka
27. dec 2009

juj, maculik...neviem si to predstavit takto v noci sa budit...aj ked terezka ma tiez niekedy take noci, ze zaplace a spi dalej, ale to je tak raz-dvakrat a spi pri muzovi takze ja len oko otvorim a spim dalej...

blumka
27. dec 2009

maculik...terezka sa zobudila a zacala vykrikovat ze chce mlieko, tak jej manzel podal poharik, tak ho sprdla ze tam nic nie je...tak on kuka a ona ho mala naopak, ale poto ked jej ho obratil povedala ze nece, tak ho manzel vratil na stolik a cosi pri tom zhodil, zarachotilo to na zemi a mala zacala vykrikovat ze co to spadlo, uz ani neviem co jej zacal vykladat manzel, ale som ich zrusila ze nech jej da cumel a potom uz bolo ticho 😀
peppe, ja som pri prvom citila pohyby v 17 tt a pri druhom uz v 14tt
maculik, vidis este som sa chcela opytat? ako budete spat ked sa vam narodi babo? date adelku do inej izby?

olifcek
27. dec 2009

Pepe to az neskor

maculik
27. dec 2009

blumi, tak to je u nas teraz casta diskusia (hadaj, kto ju otvara, no moj manzel urcite nie 😝
My tu totiz mame sice velky, ale len 2i byt. Takze stale riesim, ako by sme predelili obyvku, ktora je zbytocne obrovska. Je do L-ka, takze by to bolo mozne. No lenze ja som myslela, ze tam by som spala ja s malym a Adelka by ostala v spalni a ci uz by s nou spal manzel alebo nie, to nevieme.
Lenze manzel zacal vymyslat, ze my ostaneme v spalni a mala pojde do toho oddeleneho. Ale ja fakt neviem, co robit, lebo o 3-4mes by som sa chcela prestahovat do vacsieho, takze to oddelenie sa neoplati robit nejako zasahovo do bytu, len tak provizorne (aj tak by to domaci nedovolili, ked by sme im povedali, ze chceme na jar odist).
Takze uvidime. Nerada by som spala tak, ze vsetci 4 spolu, to si neviem predstavit. 😒

maculik
27. dec 2009

no, idem sa venovat malej, nakuknem, ked sa napapame a ulozim ju spat.

blumka
27. dec 2009

uff, maculik, tak to mate komplikovane...my tiez uvazujeme, ze ja s malou v spalni a tete s ockom vo svojej izbe, a mozno sa postupne nauci aj sama...ale to tiez neviem ako sa bude dat, ci bude mala chciet tam spat...ja zasa nie som velmi proti spaniu vsetkych v spalni, len mi ide o to ci sa nebudu deti budit navzajom...
v lete sa tiez planujeme stahovat, a v dome by som uz chcela aby terezka spala vo svojej izbe, tak neviem ci pockat a az tam ju ucit na svoj priestor alebo zacat uz tu...no ale asi sa to nejak vyriesi samo ako vacsina veci u nas 😅

mmaarrttiinnaa
27. dec 2009

ahojte ja som hore uz dlho ale kedze lezim horsie sa mi pise tak vas skor len citam

olif olivia je prekrasne dieta 🙂

blumka
27. dec 2009

no idem si lahnut aj ja..kavu som uz dopila tak idem poslusne lezkat 😉

mmaarrttiinnaa
27. dec 2009

inak kocky v januarovkach sa to nejak rozbehlo uz maju aspon zatial 7 babatiek 😉

zucana
27. dec 2009

cafte baby tak my pozerame dedictvi aneb kurvahosigutentag a tymto chcem podakovat lolke 😉
pecieme telacie este ku kapuste a loksiam co ostalo a potom dame siestu a pojdeme na prechadzku dnes tu zacinaju vypredaje takze mojho muza zacinaju chytat tiky...
inak nasi si tu do 29. 12...nie dlho a program ziadny trosku pomozu este poorganizovat veci a pomontovat...

supi
27. dec 2009

Ahojte, Zuci dakujem za recept.
Ja mam tiez od vcera krce ako pred menzesom az ma skruca potom je nejaku dobu klud a zase... a brucho mam ako kamen uz par dni. To magnezium si mozem dat aj ja? A ake vy beriete? Ja mam tusim sumive doma...

blumka
27. dec 2009

supi, ja beriem tabletky magne B6 2x1 tabletku...a ked mas tvrde brusko a krce tak lez a oddychuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre