Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
8. jan 2010

myslite ze Zuci isla na tu pohotovost ? 😕

olif som sa dobre zasmiala..
neviem, co s nou je, len tak davnejsie mala na fcb, ze jeden chlapcek zacal chudnut...

maminnka
8. jan 2010

Zuci, ak si sla, drzime palce!

olifcek
8. jan 2010

blumi ja si foto neviem kuknut, ja niesom na FB, bleee...a ani nebudem x;o)

hajdy, chi...x;o)

inak, ste citali? http://www.abclinuxu.cz/blog/Joseho_blog/2009/3...

ten link bol aj v tom sumare, co mi manzelik poslal a ja sem pastla x;o)))

a uz konecne sprchaaaa

olifcek
8. jan 2010

glg, ZUCI, drzim palce...ale i keby cosi, viem, ze to bude ok..ved uz mas fajny tt x;o) takze dobre bude len, nie je ina moznost

blumka
8. jan 2010

zuciiiii...kde siiii...normalne mi uz hocico hlavou ide...ale ako vravis olif..uz je vo fajnom tt..

hajdylca
8. jan 2010

olif na tych foto su uz dievcatka nie v inkubatore, ale normalne v perinkach, a v takych akokeby postielkach, fotky su pridavane 5.1., len foto chlapceka nie je tam, asi musela on este zostat v inkubatore...

ale zuci by sa nam uz aj ozvat mohla 😒 ale tiez si myslim, ze ak by nieco tak to uz je v poriadku..

no ale taka orchidka by sa nam ozvat mohla 🙂

maminnka
8. jan 2010

Hajdy, ved uz aj ty mas taky tyzden na spadnutie... este par dni podla mna a zacne sa tu vo velkom rodit 🙂 iba Olif sa uz bude len usmievat 🙂

blumka
8. jan 2010

inak, baby, ja myslim, zeby sme sa tu mali kazdy den hlasit...rano a vecer, povinne...ze ci sme este stale 2v1

hajdylca
8. jan 2010

mami nestras 😀 😝 ja este nemam zbalenu tasku, poprate veci... a este dve skusky musim stihnut 😖
ja sa veru neponahlam... jj olif bude teraz macherka, nam bude vsetkym odborne radit 😉

maminnka
8. jan 2010

Blumi, suhlasim... povinne si tu kazda rano napiseme par viet, vecer radsej tiez... lebo toto je aka nervozity, striehneme tu, nakukame, ci Zuci sla ci nie... ci to bola plodovka ci nie... sak z tej neistoty porodime... teda ja este nie radsej, moja malinka je este na to ozaj malinka 🙂

blumka
8. jan 2010

mami 😉
zuci asi sla..ona takto nezvykne nenapisat

olifcek
8. jan 2010

do certa, chcela som jej napisat sms a nemam ju ulozenu??? saq mi cislo davala este daaavno...joj!

blumka
8. jan 2010

tak si tu na nu pockame

hajdylca
8. jan 2010

no vsak ja asi ani spinkat nepojdem 🙂 ale mam aspon dobru vyhovorku preco sa nemozem ucit 😝 😝
este tusim lolka by mohla mat na nu cislo, nie? len ta asi uz davno hajaaa...

blumka
8. jan 2010

olif, ty si mala spinal? a kedy ti dali pit po porode?

hajdylca
8. jan 2010

kolko cca balikov plienok by sme mali mat doma? viem, ze vela dopredu sa neoplati moc kupovat, len ja mam zatial jeden 😕 , to je asi dost malo, a rozmyslam, ze kolko mam este kupit, a ci inu znacku, ci uvidim ako drobcovi budu pasovat tieto a ked tak posleme potom ocka dokupit ?

blumka
8. jan 2010

hajdy, nekupuj vela prave kvoli tomu ak by malemu nesadli, potom dokupis...ja ratam na den zhruba 6-7 plienok, zalezi ako ti bude maly kakat...to uvidis az potom.

hajdylca
8. jan 2010

blumik a myslis, ze mam este aspon jeden balik dokupit? ja som kupila pampersky tie co su na 2-az neviem kolko kg, tusim 5, ale tam ich je len okolo 30 ci ako, ci 42, to by sme mali tak cca na tyzden... len neviem, ci mam kupit tie iste, ci ine...

blumka
8. jan 2010

hajdy tie mam aj ja...zatial len jeden balik do nemocnice, je to taky maly balicek akurat do tasky 😅 manzel kupil aj nejake tesco 3-6kg je ich tam okolo 60 tusim, tak vyskusam tie, ak malej sadnu budem kupovat tie, lebo su lacnejsie, ak nie ostanem pri pampers. Uvidis kolko kg bude mat maly ked sa narodi, a podla toho kupuj...ja ratam ze mala bude mat cez 3 kg, takze budem kupovat 3-6..6 kg dosiahne niekedy okolo 5-6 mesiaca.. 😉

hajdylca
8. jan 2010

dakujem blumik, chcem este dokupit aspon jeden balik nejakych inych, tieto mam tiez tak v plane brat do nemocnice... POTOM...

blumka
8. jan 2010

pampersky su dost drahe, tak vyskusaj nejake lacnejsie, ktovie mozno malemu sadnu a este aj usetris 😉

matesl
8. jan 2010

blumka,

a prebalovala si pri kazdom krmeni, ci podla "vahy" plienocky
a ako v noci, zakazdym kedc si kojila?

blumka
8. jan 2010

ja napr. teraz Terezke davam cez den pampers tie uplne najlacnejsie a na noc, kedze ju neprebalujem tak aby sa neprecikala pampersky...
Ale kym bola malicka tak som ju aj v noci prebalovala, zvlast ked sa pokakala za kazdym papkanim...potom ked uz nepapkala tak nie

olifcek
8. jan 2010

blumi jj, spinal. pit? fuha, vies, ze nepamatam? bud v ten vecer alebo hned rano, ale tusim este vecer.

ii, i moja asi pouzije 8 plienok...

blumka
8. jan 2010

matesl, telepatia 😀 😀
ja ani teraz nenechavam plienku dlhsie ako 3 hodiny, teda okrem noci..a kedze terezka papala zhruba kazde 3 hodiny tak to tak vychadzalo ze ju vtedy aj prebalim...a vnoci len dovtedy kym kakala..potom ked uz po papani nekakala tak nie...

hajdylca
8. jan 2010

dakujem, tak i planujem nejake insie, snad drobec nebude mat narocnu ritulku 🙂

idem ja off, lebo takto veru tu by som dlho bola...

zucanka, drzim Ti pevne palceky, aby si nam coskoro dobre spravy podala 🙂

dobru kinderka 🙂

matesl
8. jan 2010

a prebalujes po papani? nevadilo malej ze si ju s plnym bruskom tak polohovala? 😉

blumka
8. jan 2010

olif, sa pytam, lebo nakukam do temy cisarsky rez a tam baby pisu, ze po spinali je dobre hned vela pit aby sa predislo tym bolestiam hlavy...normalne ma to potesilo, lebo ked som rodila tete tak mi pit dali az na druhy den a jedine co som mohla bolo cmulat drveny lad...ja si uz nepamatam ani tu bolest po cisaraku ako to ako ma mucil nenormalne smad... 😅

blumka
8. jan 2010

musela som po, lebo sa vzdy popri papani pokakala...ona nebola nejaka grckava...obcas hej, ale ked si pekne odgrgla, tak jej prebalovanie nevadilo

blumka
8. jan 2010

hajdy dobruuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre